Skocz do zawartości
Patricko

Skull & Bones

Rekomendowane odpowiedzi

jakies pvp moba black flag? nie widzę żeby to wytrzymało z pół roku nawet :1_grinning: ale fajnie że mają jakieś pomysły oprócz asasyna i far cry 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli plotki o grze o piratach się potwierdziły. 

 

Szkoda że to najgorsza wersja z możliwych czyli walki statków których po AC3 i Black Flag szczerze nienawidzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Traws napisał:

 ale fajnie że mają jakieś pomysły oprócz asasyna i far cry 

Serio wycięcie pewnego elementu rozgrywki z innej ich gry i zrobienie z tego osobnej gry nazywasz pomysłem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było jest podobna gra na stemie w fazie wczesnego dostępu.

 

 

 

Edytowane przez Ak-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie idealna dla Ubi bo będzie nastawiona na mikrotransakcje.

 

W Black Flagu wszystkie misje na lądzie dało się przejść ukrytym ostrzem , a wszystkie misje na morzu potrzebowały solidnych upgradów zarówno ofensywnych jak i defensywnych. Długie godziny farmiłem jakieś metale i deski by dało się przejść misję. Obrzydziło mi to statki na kilka lat do przodu

 

Dla mnie taka gra to najgorsze co może być, nawet gdyby mieli mi za to płacić, to nie ruszę nawet kijem

 

edit: najlepiej grę podsumowała moja żona która stwierdziła że skuls to też bones więc taka nazwa to kosci i kości , czyli takie masło maślane

 

Edytowane przez pablos_PRO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pasuje - ubi widac lubi recyckling - mamy cos co bylo w black flag a takze w ac rogue no to wezmy to podkrecmy i zrobmy gre. 

Mnie wystarczylo plywania w AC 3 ktore tam akurat bylo fajnym urozmaiceniem ale tutaj mowie czaszce i kosciom pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest bardzo fajny, ale kurcze nie z tej perspektywy... oraz co ważniejsze nie wycinając fragmentu gry i robiąc z nią nową -,-

Kiedyś jak byłem młody pamiętam wujaszek miał na psx'a świetną grę piracką z widokiem z góry. XDD Ale gierka tak dobra, że do dziś pamiętam.

A jeśli już to prędzej powinni czerpać z takiej serii jaką była Sid Meier's Pirates...

Ahh to Ubi.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zdechna za zmarnowanie takiego potencjalu na pirackiego rpga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak będzie kampania fabularna: http://www.ppe.pl/news/51870/skull-bones-tryb-fabularny-z-historycznymi-bohaterami-gra-nas-jeszcze-zaskoczy.html

 

Zobaczymy tylko, czy faktycznie będzie sobą coś reprezentowała, czy nie będzie tylko dodatkiem do multi (mimo że twócrcy twierdzą, że nie będzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×