Skocz do zawartości
Patricko

Beyond Good & Evil 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hell yeah! Póki co najlepsza wiadomość targów!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się łezka zakręciła. Oby tego nie spartolili to będzie kierwa hit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tylu lat czekałem na tą bombę, nareszcie! Nawet Ancel się wzruszył :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% ludzi na tym forum nawet nie wie o czym mówicie.

Ja się oczywiście bardzo cieszę. Jedynka to klasyk. Wymaksowałem, tylko nie wiem czy na pc czy boxie, i to była jedna z tych chwil, które się pamięta. Aczkolwiek trzeba przyznać, że gra na początku odpychała, ale jak już się rozkręciła no to panie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie E3 może się już skończyć. Żadne bloodborny 2, 3 ani 8 tego nie przebiją !! 

Powrot do Mammago's Garage, matkobosko...

Chyba na żadną inną grę bym nie mógł tak czekać jak na kontynuację BG&E :1_grinning:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ochłonąłem po tej zapowiedzi :24_stuck_out_tongue:

 

A jak ktoś nie grał w pierwszą część to niech zobaczy najlepszy fragment :24_stuck_out_tongue:

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest gameplay (wczesny):

 

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ale chyba nikt nie wierzy w to, że chociażby 1/10 tego co tu widzieliśmy będzie w grze? Nie mówię o grafice, bo ta jest ok nawet dzisiaj, ale o całej reszcie...

Miasta, żyjące planety, galaktyka, statki, krążowniki, poruszanie się bez loadingów? Już byli jedni tacy co oferowali podobne cuda, robili to potem przez kilka bitych lat, a wyszło kupsko (jakby ktoś nie wiedział, to chodzi o No Man's Sky).

Jak zobaczyłem moment z meteorytem to widziałem, że albo ta gra nie pojawi się na obecnej generacji, albo dostanie taki downgrade, że będzie milion filmów porównujących obecną grę do chociażby w/w filmu...

No chyba, że to będzie na zasadzie, że mamy 4 planety, na każdej po 2 miasta, a reszta to bezkresne pustkowia, w które co jakiś czas uderzy meteor, w to już jestem bardziej w stanie uwierzyć.

 

Bardzo bym chciał, żeby to co usłyszałem okazało się prawdą, ale raz że to jest Ubi, a dwa to każdy rozumny człowiek wie jakie ograniczenia mają obecne konsole... Bez kolosalnych cięć nie będzie możliwe to do osiągnięcia przy takim poziomie detali. Nie na tym leciwym już sprzęcie, no chyba że tak jak mówię, kolejna generacja co jest bardziej prawdopodobne.

Jestem ciekaw na jakim sprzęcie leciało to demo, myślę że parę titanów tam było jak nic...Chociaż ta cała fizyka to bardziej po stronie proców.

 

Oj bardzo chciałbym się mylić, ale zbyt długo już gram i zbyt często nawijano mi makaron na uszy, żeby w to uwierzyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz rację, gra wydaje się zbyt wielka i zbyt ładna, by wyjść przed ps6 albo 7, tym niemniej ja i tak na nią czekam :24_stuck_out_tongue: 

jeżeli uda im się odtworzyć tą magie, która była w pierwszej części to i tak to wezmę na premierę i tak :) jeżeli będzie to kolejna gra z otwartym światem, do dupa zbita, i choćby najlepsza grafika tego nie zmieni. Musi być czuć, że to jest beyond good And evil 2.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się jakiś nowy materiał. Chociaż to gameplay z E3. 

Ciekawe co z tego finalnie wyjdzie, bo założenia faktycznie śmiałe... 

Chyba dla wszystkich wyjdzie lepiej, jeżeli premiera odbędzie się na nowej generacji konsol. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to niech ta gra wyjdzie i za 5 lat, ale niech będzie godnym następcą pierwszej części :)

Nie ukrywam jednak, że zacząłem się obawiać, że ta gra nie będzie miała tego cudownego, magicznego klimatu pierwszej części :(

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to być wielki sandbox, który robi Ubi. Już te dwie rzeczy razem powodują pewne obawy :30vm3cw:

No ale zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

Jak dla mnie to niech ta gra wyjdzie i za 5 lat, ale niech będzie godnym następcą pierwszej części :)

Nie ukrywam jednak, że zacząłem się obawiać, że ta gra nie będzie miała tego cudownego, magicznego klimatu pierwszej części :(

Wydaje mi sie podobnie. 

Do tego zalaczyly mi sie swiatelka ostrzegawcze

cytaty z jedno z tych filmow na YT:

"... to jest doswiadczenie coop ale mozesz grac samemu" (no to juz boje sie o jakosc singla)

"seamless world, it's an online game" (no to juz boje sie DRM ktory lubi UBI czyli always online jak w the crew) 

 

UBI mistrzem tworzenia gier nie jest. Jest to firma ktora jest sprawnym i dobrym rzemieslnikiem. I nie to nie jest krytyka UBI bo sprawny rzemieslnik moze zrobic cos bardzo dobrego. Tyle ze to nie musi byc regula (i to moim zdaniem pokazuja gry od UBI). I niechaj ktos mi pokaze dobra coopowa gre z fabula i otwartym swiatem? Gdzie koop nie wplywal na jakosc rozgrywki, gdzie moglismy sledzic historie? 

Bo dobre coopy to A way out czy w mojej opinii Ratchet i Clank all4one. Ale no to chyba nie jest poziom ktorego wielu oczekuje od BGaE2. 

 

EDIT

I jeszcze jedno obstawiam ze UBI moze z tego zrobic tytul corss-gen na miare pierwszego Watch Dogs.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×