Skocz do zawartości
Emir

Kung Fu Panda

Rekomendowane odpowiedzi

Yeah kolejny sredniak za którego wydam 250 zł.

Film jest w porządku, jedynie co mnie drażni to ta komercja i reklamy wokół jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierw obejrzeć trzeba czy warto, ziomek z laskom swoją byli i mówili że zarombisty film, to może i ja obczaje, a wtedy to może nawet i demo gry się sprawdzi (jeśli w ogóle będzie takie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy o grach zawsze są do de Jedynie w spidermana da się pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu się nie zgodze niektóre tytuły ponoć dosyć dobre wyszły np. Bourne conspiracy czy ghost Rider (w moim osobistym odczuciu) gra pewnie będzie coś w stylu Shreków gdzie się łaziło, skakało i naparzało (niewiem jak to wygląda bo nie grałem w to ) ale ja wierze że to nie będzie szit jak jakiś HP czy narnia ostatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest to jedna z lepszych gier na podstawach "bajek", czy filmów. Widziałem ją na żywca w EMpiku i muszę powiedzieć, że graficznie jest ładnie, gameplay też dosyć przyjemny (takie chodzenie i rozwalanie różnych rzeczy, nic skomplikowanego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demo na PC i musze powiedziec ze gra jest ciekawa... Milo sie gra... kolorowa bajkowa grafika i combosy fajne oraz zabawne... przeciwnicy tez milusi sa... Gra nie tylko dla dziecie ale takze dla starszych graczy tylko nie wiem czy tryb co-op na 1 kompie jest jak np. w Lego Star Wars...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×