Skocz do zawartości
Patricko

Uncharted: The Lost Legacy

Rekomendowane odpowiedzi

O 15.07.2017 o 17:05, Grandy111 napisał:

 

Chciałem przycebulić,ale nie zdążyłem :38_worried:

 

Więc szlachta kupiła za 149,99 :1_grinning:

 

Warto dodać : "

Dla zamawiających w przedsprzedaży w empik.com darmowa gra Jak and Daxter: The Precursor Legacy. "

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poluje na tania wersję z Jakiem i De terem. 

 

Na razie słabo. Może coś uda sie wyrwać niżej niż te 139.

Edytowane przez szycha_dot1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szycha_dot1 napisał:

Też poluje na tania wersję z Jakiem i De terem. 

 

Na razie słabo. Może coś uda sie wyrwać niżej niż te 139.

To musisz zaczekać na używki,wątpię aby ktoś już niżej wystawił niż 139 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a podobno w niektórych empikach jeszcze wisi ten TRIPLE PACK do U4 (tam jest tyż dodatek ten)!! za 100 zeciszczy to wszystko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ‎19‎.‎07‎.‎2017 o 19:12, DigitalMan_PL napisał:

Kurcze a podobno w niektórych empikach jeszcze wisi ten TRIPLE PACK do U4 (tam jest tyż dodatek ten)!! za 100 zeciszczy to wszystko..

Potwierdzam. W rzeszowskiej galerii w empiku jest 6 sztuk i nie zanosi się żeby mieli zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szycha_dot1 napisał:

Skąd info, że w tym kodzie jest także ten dodatek?

Na odwrocie pisze, że zawiera dodatek fabularny. Zresztą teraz to już nie ważne, bo mimo że ten pakiet odkrywcy jest w niektórych empikach to nie da się go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie ale lepiej wiedzieć. Rozumiem, że sam dodatek nie wymaga "podstawki" na konsoli w postaci U4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy ile zajmuje przejście tej gry. 48GB to sporo ale wątpię by gra była długa.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik dał ciała z preorderami, pudełka są dostępne w sklepie, a zamówienia dopiero w drodze... Kpina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, yasec napisał:

Empik dał ciała z preorderami, pudełka są dostępne w sklepie, a zamówienia dopiero w drodze... Kpina

zalezy gdzie bo ja po 10 dostalem smsa ze w moim juz pudelko czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLL sciagnelo mi sie wczoraj z automatu (brałem U4 wersje digital deluxe na spółe na premiere). Trzeba odpalić konsolke i stestować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem - 5h. Jako fan serii jestem zawiedziony, nic nowego w porownaniu z 4 nie ma, wymuszone dialogi... zagadki mega proste gdzie w poprzednich czesciach na prawde trzeba bylo troszke poglowkowac... Kazdy ma inny gust no ale jak dla mnie takie 5/10. Mam nawet wrazenie jakby troszke pozmieniali mape z 4 i dali tutaj . Spodziewalem sie czegos lepszego.

Edytowane przez SantomHQ
Literowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się można było spodziewać, tylko ND mogło zrobić dodatek na 4 godziny i wziąć za to 140 zł... Nawet Activision nie jest takie pazerne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam, nieważne 8 czy 5h czy cena. Mam przesyt seria.

A ogrywałem ja w całości (w tym cześć 2 i 3 rownolegle na ps3 i ps4) jakos na początku roku. Juz 4 siadła mi mniej jakos. Chciałem jeszcze powtórzyć jedynkę i czwórkę z pl dub bo grałem po ang a dub w uncharted jest imo dobry.

Wiec pewnie zanim mnie nie najdzie ochota na stracone dziewictwo o przepraszam zaginione dziedzictwo to pewnie minie troche czasu obstawiam ze troche ponad rok od premiery tego dodatku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego się można było spodziewać, tylko ND mogło zrobić dodatek na 4 godziny i wziąć za to 140 zł... Nawet Activision nie jest takie pazerne.



Nie chcę tutaj wyjść na obrońcę ND, daleko mi do bycia ich fanem, jednak cenę za grę ustala wydawca, którym w tym przypadku jest kochane Sony. Poza tym, poza samym dodatkiem fabularnym, gra daje również dostęp do multi U4, więc w jakiś sposób można jeszcze usprawiedliwić to wydanie, jeśli ktoś przykładowo sprzedał już swoją kopię ostatnich przygód Nathana.

Porównanie do Activision już z kosmosu moim zdaniem, popłynąłeś fest. Nie będę tutaj przytaczał ile kasy życzą sobie za każdym razem za kilka durnych mapek do multi w CoD...O kilkukrotnym zarabianiu na Destiny nie wspomnę, ile było łącznie wydań gry, trzy?

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie mam zamiaru bronić Acti, bardziej miałem na myśli stosunek ilości godzin do ceny... Te kilka mapek do CoD'a czy dodatki do Destiny dają 10x więcej godzin zabawy niż ta gra. I tu i tu są skandaliczne ceny, tego chyba nikt nie neguje.

Chociaż posypie lekko głowę popiołem bo przynajmniej dali odświeżonego Jak & Daxtera. Chociaż drudzy znowu odświeżyli CoD MW, łącznie z multi. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Ja nie mówię, że to zła gra, może to świetne Uncharted, w to nie wątpię, ale przegięcie trochę, żeby za 4 godziny gry żądać tyle kasy. To samo będzie z dodatkiem do Horizona, widzę ktoś tam zwietrzył sposób na łatwy hajs, krótki dodatek w cenie prawie że całej nowej gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku znalazłem dwa kupony z kodem na dodatkową zawartość cyfrową, z czego jeden dotyczy gry 'To Jesteś Ty!'. Co to dokładnie jest? Jakieś motywy czy cuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×