Skocz do zawartości
Patricko

Uncharted: The Lost Legacy

Rekomendowane odpowiedzi

W pudełku znalazłem dwa kupony z kodem na dodatkową zawartość cyfrową, z czego jeden dotyczy gry 'To Jesteś Ty!'. Co to dokładnie jest? Jakieś motywy czy cuś?
Była ostatnio darmowa z Plusa. Nie wiem czy nadal jest. To taka popierdółka do grania ze znajomymi na kanapie przy pomocy smartfona.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo grałem w to, właśnie z Plusa ;) Swoją drogą widziałem to w pudełku w cenie 79zł... Ktoś to w ogóle kupił? Bo jak coś to mogę sprzedać ten kodzik :) Myślałem raczej, że to jakiś dodatek jest. A ten drugi kod do UZD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi to kod do multi. Jeśli grałeś to wiesz ze ma start praktycznie każda broń była zablokowana i trzeba było zabić ileś przeciwników żeby je odblokować, oraz że co jakiś czas dokładali nowe bronie, boostery. Tylko żeby te nowe bronie można było dodać do swojego własnego ekwipunku trzeba było je albo kupić, albo otworzyć że skrzynki za relikty. Ten kod odblokowuje to wszystko odrazu. Nie wiem czy daje on coś tym co mają to już wszystko od dawna 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Patricko napisał:

Również nie mam zamiaru bronić Acti, bardziej miałem na myśli stosunek ilości godzin do ceny... Te kilka mapek do CoD'a czy dodatki do Destiny dają 10x więcej godzin zabawy niż ta gra. I tu i tu są skandaliczne ceny, tego chyba nikt nie neguje.

Chociaż posypie lekko głowę popiołem bo przynajmniej dali odświeżonego Jak & Daxtera. Chociaż drudzy znowu odświeżyli CoD MW, łącznie z multi. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Ja nie mówię, że to zła gra, może to świetne Uncharted, w to nie wątpię, ale przegięcie trochę, żeby za 4 godziny gry żądać tyle kasy. To samo będzie z dodatkiem do Horizona, widzę ktoś tam zwietrzył sposób na łatwy hajs, krótki dodatek w cenie prawie że całej nowej gry.

 

Niepopularny w pewnych kregach Jim fcking Sterling - mial niedawno o tym calkiem niezly material. 

 

Nazwal to kultura wydawania AAA - czyli z punktu widzenia gracza jego dojeniem - Mamy wiec - podstawke, dodatki, pomniejsze DLC, zachety do preorderow, season passy ktore mamy brac w ciemno (te dziela sie na dwa rodzaje - te ktore planowane sa w trakcie tworzenia gry - czyli rodzi sie pytanie czemu dodatki nie sa czescia gry, lub te ktore dopiero zaczyna sie tworzyc po wydaniu gry - w tym wypadku to jak przy preorderze placenie w ciemno). Do tego dochodzi zenujacy hazardowy model platnosci (dawno juz nie mikro) w grach ktore kosztuja pelna cene. Ktory broniony jest tym ze przeciez nie trzeba placic ale skoro nie trzeba to co trzeba zrobic? Grindowac! Czyli oznacza to ze mechanika ktora tworza podporzadkowana jest mikroplatnoscia, i pewnie gdyby nie one nie bylo by jej w grze, lub byla by inna. Model hazardowy (loot boxy z randomowym lootem) jest gorszy od hazardu - grajac w black jacka, ruletke, pokera mozemy przewalic kase ale sa szanse na wygrana - placac za loot dostajemy crapowate lub rate przedmioty kawalek wirtualnego czegos bez mozliwosci wygrania czegokolwiek (bo kase juz wydalismy). 

 

Wydaje mi sie ze jakby Borderlands wydano dzis to byly by najezone mikroplatnosciami - z tego co pamietam dwojka miala losowy drop plus golden keys i to wszystko. 

 

Niestety korpo chca zarabiac, a poki ludzie placa poty takie praktyki beda sie nasilac.... 

 

Dlugosc rozgrywki to inna bajka. ja nie mam problemu z tytulami nawet i na 2h jesli sa fajne, ale wtedy czekam az uznam ze cena w moim subiektywnym mniemaniu jest adekwatna. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten dodatek. Grałem na normalu nie liżąc ścian i zajęło mi to 7h. Polecam każdemu bo w sumie w zrobić w jeden dzień albo w 2 podejścia. Sporo pierdół do znalezienia, sporo pierdół do odblokowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Przemek_07 napisał:

A kogo to Panie?? Tu je Polska.

no fakt ze z tesco uk nie zamowisz chyba.

Ale oferty mozna sledzic base ma w UK tez czasem bdb ceny a i wysylaja do PL i nawet z wysylka sie oplaca.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabo widzę gierka przędzie -dobra cena a tylko 3 strony, małe zainteresowanie, na portalach też znikoma ilość na sprzedaż/wymianę

ewidentnie mimo konkretnego marketingu brak Drake'a i chyba też przesyt zaważył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, bardzo polecam. Dla fanów Uncharted must have. Całość na 8h

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, arkadiuszj napisał:

słabo widzę gierka przędzie -dobra cena a tylko 3 strony, małe zainteresowanie, na portalach też znikoma ilość na sprzedaż/wymianę

ewidentnie mimo konkretnego marketingu brak Drake'a i chyba też przesyt zaważył

Słuchaj...to liniowa gierka, a nie coś w stylu jakiegoś dużego RPG gdzie masz dodatkowe questy itp. Przechodzisz i wyłączasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Typowe Uncharted, bardzo miła odmiana od Nathana, wszystko co dobrze znamy. Dobrze wydane pieniądze, około 8h dobrej i znanej zabawy, wielki plusik za kawałeczek M.I.A na napisach końcowych !

 

No i wydaje mi się że chyba najbardziej efekciarska końcówka ze wszystkich części.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograne, choć szczerze powiedziawszy nigdy nie byłem wielkim fanem tej serii.

Z kolei entuzjaści pewnie będą zachwyceni nową odsłoną. Czemu? Bo gra jest kalką wszystkich poprzednich.

Nie wnosi nic nowego, ale też nie psuje przyjętych wcześniej rozwiązań.

Na pewien plus są ciekawe zagadki, z czego dwie dość wymagające. Szkoda tylko, że wszystkie są zasadniczo na jedno kopyto.

Sama walka na poziomie "miażdżącym" trudna, ale niestety nie obarczona błędami. W większości przypadków cierpliwa taktyka skradania i cichego eliminowania wrogów nie sprawdza się i pozostaje wymiana ciosów. Szkoda.

Minusem, że czasami pod lufę wchodzą nam nasi przyjaciele.

Filmowość rozgrywki - okej, ale te wszystkie fabuły w serii Uncharted są nieukrywajmy  dość infantylne. Nie inaczej jest teraz.

Jak dla mnie cała seria, jak i Zaginione Dziedzictwo to 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości wypadków da się przejść niemal każdą potyczkę na miażdżącym skradając, sprawdzone osobiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile początek trochę przymula to im dalej w las jest coraz lepiej. A końcówka to już jazda bez trzymanki. Denerwuje tylko wkurzająca Nadine za to Chloe i brat Nathana jak najbardziej OK. Platyna bardzo upierdliwa tak jak w przypadku U4. Szkoda, że pod tym względem nie poszli tropem części z poprzedniej generacji.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas przechodzenia gry na Crushed, żeby wpadło trofeum można korzystać z auto celowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę dwukrotnie, za drugim razem na crushing. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony to stary dobry Uncharted (brak Drake'a nie zrobił dla mnie absolutnie żadnej różnicy), z drugiej widać już mocno zmęczenie i wyczerpanie materiału. Seria powinna się zakończyć, bądź zaliczyć porządny restart (tak jak Tomb Raider, bądź nadchodzący God of War). Nie da się tutaj już wyrzeźbić nic więcej, zwłaszcza, że Uncharted też cierpi na swoje bolączki. System celowania oraz poruszania się, są tylko i wyłącznie dobre, daleko im do ideału. Wymyślanie kolejnych widowiskowych scen rodem z filmów Michael'a Bay'a również nie przynosi świeżości. Nie zrozumcie mnie źle, gra wciąż jest spoko i dobrze mi się grało. Widzę po prostu, że ta seria zmierza już donikąd

 

Spoiler

...tak jak pociąg w zamykającej scenie, czyli w przepaść ;)

 

Pozycja idealna do sesji chillowego grania z browarkiem w ręce. System trofeów jest tutaj bardzo przyjemny i urozmaicony, choć w znacznej części podobny do tego, co serwowano wcześniej.

 

Cóż, mam nadzieję, że to koniec serii w obecnym kształcie i że Naughty Dog powróci w przyszłości z nowym pomysłem, który przeniesie Uncharted na świeże tory. Samo uniwersum jest super, klimaty Indiany Jones'a z nutą widowiskowości zawsze mile widziane.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te uczucie kiedy kupiłeś XOX a największe  wrażenie robi uncharted na zwykłym ps4. To gry się liczą a nie dopasane konsole. Ten HDR <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te uczucie kiedy kupiłeś XOX a największe  wrażenie robi uncharted na zwykłym ps4. To gry się liczą a nie dopasane konsole. Ten HDR
Dlatego mam i PS4 i XOX

Btw: do dziś nie ogralem Legacy, chyba czas zakupić :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo leżała na półce bo to zawsze coś innego jest aż w końcu trafiła do napędu, co za miodna gra aż przyjemnie sobie popatrzeć, byłem prze szczęśliwy grając i zwiedzając ten piękny świat, jedyny minus to za szybko się skończyła, chciałbym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze Uncharted pod wieloma wzgledami

najlepszy tyleczek do ogladania w TPP

najmniej strzelania

skondensowana akcja bez momentów przestoju

 

Jak zawsze na końcu wielki żal ze to już koniec i znowu lata czekania na kolejne cudo od ND

 

A tak w ogóle jak to ma byc koniec Uncharted to poproszę Indianę Jonesa od ND

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam zupełnie odwrotnie, dostaliśmy po prostu to samo co zawsze z innym skinem bohatera. Nawet pociąg to dokładnie to samo co było w poprzednich częściach, zapewne nawet ten sam model i większość assetów zostały użyte ponownie. Jeep również kalka, etap z pościgiem też... Ziewałem przez większość czasu, zero innowacji. Najlepsze jest to, że większość zagadek to obracanie kółek wokół siebie...

W dodatku sporo etapów opartych na powolnym przemieszczeniu się, żebyśmy zbyt szybko nie ukończyli i tak mega krótkiej gry. To powinno być dlc do U4, a nie osobna gra. Zero nowości, po prostu jechanie na starych patentach i motywach za niemałą kasę jak na to co dostajemy. Całość można ukończyć w poniżej 4 godziny... Jestem ciekaw co by się działo, gdyby EA wydało samego singla z Battlefronta II jako osobną grę i wołało sobie 150 zł za to. No ale to ND, tu nawet mikrotransakcje w multi ludzie łykają jak pelikany.

Przyznam, że gra wygląda ładnie i robi wrażenie, niestety nic poza tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×