Skocz do zawartości
Patricko

Uncharted: The Lost Legacy

Rekomendowane odpowiedzi

hehe napisałem tylko że tyłeczek i że w sam raz na raz. Te najlepsze to było z przymrożeniem oka.

Najwięcej to chodzenia w ładnych widoczkach.

 

169 za to coś to przegina. Włączyłem najpierw tylko by sprawdzić jak działa i z rozpędu przeszedłem 5/9 gry.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Straciłem cały zapis z gry a zatrzymałem się na coś 5 rozdziale. Skasowałem przez przypadek główne konto użytkownika a Plusa nie miałem. Teraz bym musiał jeszcze raz zaczynać ale jakoś mi się to nie widzi bo początek był nużący a chciałbym skończyć. Ktoś pomoże? Udostępni zapisy? Tak się w ogóle da ? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kolkigames napisał:

Witam. Straciłem cały zapis z gry a zatrzymałem się na coś 5 rozdziale. Skasowałem przez przypadek główne konto użytkownika a Plusa nie miałem. Teraz bym musiał jeszcze raz zaczynać ale jakoś mi się to nie widzi bo początek był nużący a chciałbym skończyć. Ktoś pomoże? Udostępni zapisy? Tak się w ogóle da ? Pozdro

 

Było wałkowane wiele razy w różnych tematach. Na PS3 i PS4 sejwy są przypisane do konta. Na PS4 czyjegoś zapisu na twoim koncie konsola nie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ku......! Ale mi teraz dodałeś do pieca. Idę się powiesić :/ No nic. Dzięki Czyli od nowa Polska ludowa :/

Edytowane przez kolkigames

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kolkigames napisał:

O ku......! Ale mi teraz dodałeś do pieca. Idę się powiesić :/ No nic. Dzięki Czyli od nowa Polska ludowa :/

 

Na PS3 są programy i sposoby by czyjś zapis konsola zobaczyła. PS4 ma lepsze zabezpieczenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może już ktoś miał taki problem.  Ukończyłem gre na miażdżącym poziomie i nie wpadł złoty dzban za przejście na miażdżącym.  Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostro się zmuszalem żeby ukończyć grę, końcówka bardzo fajna ale tak to się ciągnęło jak flaki z olejem podstawkę uważam stokroć lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×