Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, toreso napisał:

Nie polecilbym tego TV nawet najwiekszemu wrogowi :Gmoch:

Jaki byś polecił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze do tej kwoty to nic, trzeba by trochę dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, toreso napisał:

Tak szczerze do tej kwoty to nic, trzeba by trochę dołożyć.

Bez jaj że za 4000zł nie kupię dobrego telewizora, nie chce jakiegoś high end, wystarczy dobry średniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

High end :Gmoch:

 

Pisze Ci wyraznie że do dobrego sredniaka musisz trochę dołożyć. Ale rób jak chcesz i co uwazasz.

 

Zawsze możesz kupić jakiś badziew do 4000 z 4K i HDR na poziomie 200 nitow w których obraz będzie o klasę gorszy od kilku letniego mocnego Full HD np. takiego Sony W805 który kosztował z tysiąc mniej niż twój budżet.

 

Chcesz 4K i HDR dobry obraz, zapomnij o czymś sensownym do 4000.

 

 

Chyba że ktoś mnie poprawi ale wątpię.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaco4a napisał:

nie chce jakiegoś high end, wystarczy dobry średniak.

 

34 minut temu, Jaco4a napisał:

bardzo dobrym obrazie przy graniu na PS4 Pro, przy filmach na YT, netflixie, rozdzielczość 4k, hdr, niski input lag. Budżet do 4000zł. 

 

Albo rybka albo pipka. Do 4000 zł nie dostaniesz nic spełniającego Twoje wymagania. Coś na matrycy IPS z pseudo czernią i udawanym HDR (jakieś Philipsy czy LG) albo ryzyko w postaci ostatnich niedobitków Samsungowych KSów w rozmiarze 49 cali, ale osobiście nie polecam ze względu na jakość wykonania i śmieszny serwis. Miałem, wiem co piszę. 

 

Jeżeli chcesz poczuć HDR, cieszyć się matrycą 120 Hz i mieć namiastkę prawdziwej czerni, to te minimum 6000 zł musisz mieć (np. Panasonic EX780) . Osobiście polecam Sony XE90, którego użytkuję drugi miesiąc i złego słowa powiedzieć nie mogę (z wyjątkiem Android TV, paskudny system)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na chwile obecną nie mogę sobie pozwolić na telewizor powyżej 4000zł, czy jest coś sensownego w tych pieniądzach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być sprzęt na lata, to lepiej poczekaj, odłożyć nieco więcej gotówki i kupić coś, czego nie będziemy żałować. 

 

lub zaryzykuj i weź https://sklepsamsung.pl/telewizory/telewizor-49-seria-7000-ekran-suhd-4k-ue49ks7000

 

Obudowa niestety słaba, ale sama jakość obrazu bardzo dobra. W najgorszym razie zostaje gwarancja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonka już teraz marudzi że chcę wydać tyle kasy "przecież to tylko telewizor" :)

Byłem dzisiaj w sklepie z telewizorami i gościu mi polecił ze wszystkich jakie miał,te 3 modele :

Lg 55uh6507 - 3299
Philips 55pus6501 - 3499
Sony kd-55xd7005baep - 3499.

Warto w ogóle na nie zwrócić uwagę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaco4a napisał:

Żonka już teraz marudzi że chcę wydać tyle kasy "przecież to tylko telewizor" :)

 

 

Ja swoją przekonałem, nawet 100 zł dołożyła, to i Ty dasz radę :smart:

 

A co do tych TV to wejdź na http://www.displayspecifications.com/ i zobacz jakie to miernoty

 

Tylko Philips ma matrycę 120 Hz, ale wszystkie są na IPS więc zapomnij o jakiejkolwiek czerni i efekcie HDR. 

 

Albo dołożysz trochę grosza albo wybierasz półśrodki 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile musiałbym dołożyć zeby kupić coś fajnego? 

Są jakieś zdjęcia/filmy które mógłbym nagrać na pendrive i pójść z nim do sklepu zeby posprawdzać obraz w telewizorach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pościągaj stąd, niektóre robią wrażenie http://demo-uhd3d.com/

 

Tak jak pisałem. Albo znajdujesz jakieś niedobitki samsungowych KS7000, które jeszcze pozostały w sklepach i masz bardzo dobry obraz kosztem kiepskiego wykonania (odstająca obudowa, możliwe bad pixele) albo przynajmniej te 6000 zł powinieneś mieć (albo nawet bliżej 7ki). Wejdź sobie na strony https://hdtvpolska.com/ i http://www.rtings.com/ i poczytaj testy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, poczytam, a co jeżeli nie uzbieram tych 7 tysięcy? Na jakie ustępstwa musiałbym pójść? Co najlepszego dostanę w 4000zł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co najlepszego dostanę w 4000zł? 

 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-sony-kd-55xd8505?gclid=CjwKEAjw1a3KBRCY9cfsmdmWgQ0SJAATUZ8bkR_nlDgjKcOXzKiaN8iTz9XQDtSDLNt6LB_ral9cfBoCXBrw_wcB

 

Jeśli jeszcze jest gdzieś dostępny.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Poczekaj. Ja prosiaka przeniosłem do salonu i gram na plazmie panasa 720p :) wcześniej na Panasonic LED 40AS640 . Czekam do świąt i wtedy kupię SONY 55XE9005 lub Panasonic 58EX780 - 5999 PLN w tej chwili w Saturnie można wyrwać + bony 100 PLN za każde 1000 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz telewizory tanieją, w zimie będą droższe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jaco4a napisał:

Teraz telewizory tanieją, w zimie będą droższe :)

 

Co najwyżej na święta. W styczniu kupiłem 55 calowego KS7000 za 4500 zł, była to najniższa cena jaką zaobserwowałem (nawet do dzisiaj). A że potem musiałem więcej przez to dołożyć do XE90 to już inna para kaloszy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o powystawowych telewizorach z pełną gwarancją? Samsung UE49KS7000 za 3700?

Edytowane przez Jaco4a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może kup jakiś fullhd tylko 65" może coś znajdzie za 4tyś, ślepa pogoń za 4k nie wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem, ta technologia ma jeszcze czas to moja opinia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, do tej kwoty można kupić już naprawdę dobry i duży Full HD. Pchanie się w jakieś badziewia do 4000 z HDR i 4K to jak lizanie ciastka przez szybę, jeszcze jakieś wystawowe to już w ogóle desperacja chyba.

 

Lepiej poczekać albo dołożyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje aż tak dużego telewizora, 55" w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym faktycznie to bym się kłócił chyba że masz na prawdę małe pomieszczenie ale uwierz jak masz możliwość zawsze kup największy jaki uda Ci się zmieścić, ja mam 55" ale wiem już że następny musi być 65", a wydawało mi się że jest duży, to są tylko moje sugestie i spostrzeżenia jakich sam doświadczyłem, nie spisz się i przemyśl na spokojnie wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara i sprawdzona przez wielu ludzi prawda głosi że nie ma za dużego TV, jest tylko za mały portfel.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak  piszą przedmówcy, nie ma za dużych TV. Sam patrze tęsknym okiem na tego XE90. Ale 55 cali 'mauo' a 65' to już wydatek rzędu 10k  :misio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosh jaki rak (3 ostatnie wpisy) może niech od razu rzutnik kupi na całą ściane :ExHPnhn:

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×