Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

ja w moim 55w805c fullhd mam 36ms w trybie gry, i nie mam problemów w grach multi, spokojnie można grać po sieci jak i single i oczywiście najlepiej jak by było 65":1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie patrzę ile ma mój :) ale jak mam wydać 5 cyfrową kwotę na TV do gier  to oczekuję aby ten parametr był na poziomie konkurencji a nie 2 razy wyższy. W XE93 w 1080 coś ewidentnie jest spartolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może sama aktualizacja wystarczy żeby uzyskać lepsze wyniki, tak do końca to nie wiem ile jest naprawdę mam jak gram opieram się tylko na tym co wyczytałem, żeby się nie okazało że jest 80:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem też w innym teście i 41,7 więc to nie wina złego mierzenia.

 

Zwykle te najlepsze telewizory mają wszędzie 21-25. a XE93 nie wiadomo dlaczego w 1080p ma 2 x więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłem też w innym teście i 41,7 więc to nie wina złego mierzenia.

 

Zwykle te najlepsze telewizory mają wszędzie 21-25. a XE93 nie wiadomo dlaczego w 1080p ma 2 x więcej

Wyszedł android 7 który jak dobrze pamietam poprawia input laga, narazie tylko modele 2017 później 2015/6

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś poleca Samsung UE49KS8000?

Polecam poczytać testy.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie dziś zamówiłem sobie konsole ps4 pro i mam mały dylemat otóż aktualnie posiadam telewizor który obsługuje rozdzielczość 1080p i chciałbym go wymienić na nowy tv ale już z obsługą 4k i tu mam pytanie :kwasny:
Maksymalnie w moim pokoju może się znaleźć odbiornik do 40 cali a co do ceny to chciałbym się zmieścić w okolicach 2 tys :P Na początku myślałem ze to będzie niemożliwe ale znalazłem jeden model który wydaje się akurat i tu chciałbym się was poradzić czy taki telewizor się nada: Samsung UE40KU6000
https://www.komputro...ue40ku6000.html           

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanie jaki TV Sony Bravia do 3500 zł możecie polecić pod PS4 Pro ?

za odp. wielkie dzięki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej kasie masz modele XE i XD w rozmiarach 50 cali, ale są to telewizory dobre, nawet bardzo dobre. Jakbyś dołożył kaski można by było pomyśleć o 55 calach. 

Na modele W7 i W8 nie patrz, to chyba już sprzęt powystawowy, produkowany ze dwa lata temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vegas69 Przede wszystkim jest to towar z ekspozycji, co go z góry dyskwalifikuje. Przy okazji polecam cofnąć się kilka stron i poczytać moje wrażenia z użytkowania Samsunga KS7000 w wersji 55 calowej. W skrócie: jakość obrazu w tej klasie cenowej bardzo dobra, wykonanie oraz serwis Koreańczyków poziom mułu i wodorostów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Vegas69 napisał:

Panowie przymierzam sie do zakupu nowego telewizora do 4 tysiecy. Czy ten model samsunga sprawdzi sie pod ps4? https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-suhd-samsung-ue49ks7000s i czy ten telewizor jest wart swojej ceny

 

Nie nie jest wart swojej ceny w tym konkretnym przypadku, kupować KS7000 z ekspozycji jest tak samo mało ryzykowne i bezpiecznie jak czesanie się brzeszczotem po jajach.

Mam nadzieje że pomogłem.

 

Mówię to całkiem poważnie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam do pytania kolegi powyżej. Jaki telewizor polecacie do 4 tys? Maksymalnie moge wstawic do pokoju 49-55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się czai na tv to warto poczekać do jesieni bo sprawdzone źródła donoszą że bundle tv4k + xox będą mocno promowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o jakimś Samsungu bądź Sony, a jakoś zbytnio nie znam sie na telewizorach wiec podajcie coś godnego polecenia :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Antek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chcę kupić telewizor.

Wybór pomiędzy Sony a Samsung.

Koszt max. 3,5 tys

No i musi być 4K.

Pomóżcie w wyborze. Jaki model? Co polecacie?

Potrzebuję do PS4 PRO oraz żeby był SMART.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam ten telewizor:

https://hdtvpolska.com/samsung-ks7000-ue55ks7000-test-najtanszy-suhd-ultra-hd-premium/

Świetnie sobie daje radę z ps4 pro. Wystarczy go tylko skonfigurować w trybie gry, uruchomić tryb hdr na gniazdku hdmi i tonie kolorów: ciepło2. :)

Edytowane przez paweltpb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ks7000 chyba wcześniej były omawiane kwestię tego tv, i jakość wykonania budzi wielkie wątpliwości, Grecky pisał parę stron wcześniej o przygodach z tym modelem i radził bym się dobrze zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×