Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zastanawiam się nad zakupem Samsunga  UE55MU7002T. Co sądzicie o tym telewizorze warty zainteresowania?
Ja kilka dni temu taki kupiłem. Można go wyrwać poniżej 4500zl i w tych pieniądzach to dobry zakup, później masz za ok 5800-6300 sony xe90 a później to OLEDy.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżem dobry,

Mam następujące pytanie, szukam czegoś co umożliwi podpięcie dwóch źródeł HDMI do jednego portu w tv. Jak to sie będzie nazywało? Sumator? Najlepiej żeby nie było zbyt drogie, i działało bez ingerencji. Myślę o podłączeniu do niego konsol, bo nie będe używał dwóch na raz, wiec pasywne rozwiązanie wystarczy? Czy na wyjsciu z ps, w trybie czuwania cos sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, CePeeN napisał:

Dżem dobry,

Mam następujące pytanie, szukam czegoś co umożliwi podpięcie dwóch źródeł HDMI do jednego portu w tv. Jak to sie będzie nazywało? Sumator? Najlepiej żeby nie było zbyt drogie, i działało bez ingerencji. Myślę o podłączeniu do niego konsol, bo nie będe używał dwóch na raz, wiec pasywne rozwiązanie wystarczy? Czy na wyjsciu z ps, w trybie czuwania cos sie dzieje?

 

Bry,

 

HDMI Switch lub po polsku Przelacznik HDMI 

szybkie wyszukiwanie powinno dac Tobie informacje o cenach i firmach ktore to robia. 

Spora czesc dziala na zasadzie wpinasz 2 zrodla i masz przelacznik ktorym wybierasz z ktorego zrodla sygnal ma byc puszczany dalej w przewod ktory podlaczasz do wyswietlacza. 

 

 

1 minutę temu, spoco napisał:

Splitter, przełącznik, rozdzielacz... Chyba o to Ci chodzi.

 

To drugie. 

Splitter czyli rozdzielacz to urzadzenie odwrotne jeden sygnal wypuszczany na dwa zrodla (np. celem puszczenia obrazu na TV i zewnetrzna nagrywarke). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spliter jeśli obraz ma być wyświetlany jednocześnie na obu ekranach a switch kiedy na zmianę

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, chciałbym kupić telewizor do korzystania wyłącznie z PS4 PRO. Niestety mam ograniczony budżet, z tego względu moje typy to 
http://www.samsung.com/pl/tvs/uhd-mu6172/UE40MU6172UXXH/
oraz
http://www.lg.com/uk/tvs/lg-43UJ635V
40-43 cale mnie w pełni zadowalają. Główne pytanie, czy ta różnica jakości obrazu przy tych telewizorach, w ogóle będzie widoczna? Potencjał konsoli choć w jakimś stopniu wykorzystany? Czy może ktoś już sparował w/w telewizory z ps4 pro? 
 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung nie ma szerokiej palety barw. Lg ma, lecz to matryca IPS więc słaby kontrast i słaba czerń.

Jedyny plus z pro to będzie rozdzielczość na tych telewizorach.

Najtańszy tv na którym zobaczysz więcej profitów (szeroka paleta barw i jako taki hdr) to Samsung UE40MU6472.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź. Rozejrzę się wobec tego za 6472. Czy ewentualnie polecasz coś innego konkurencyjnego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam kabla Hdmi pod ps4 pro może ktoś coś polecić 

Za info wielkie dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, matryca IPS stanowcze nie do ps4 pro? I zagwozdka z podświetleniem, najlepiej edge czy direct led? Po analizie, artykułów internetowych, zdaje się, że direct led?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w najbliższych miesiącach zakupić TV do nowego mieszkania. TV będzie wykorzystywane do Switcha, PS4 Pro no i oczywiście do zwyczajnego użytkowania czyli telewizja, Netflix itp. Zależy mi na rozmiarach 49-55 cali, dobrym HDR i obrazem 4K. Fundusz to ok 5500 zł. (w ekstremalnych warunkach może będę w stanie wysupłać do 6 tys) Co polecacie? Nie jestem jakimś specem więc dopiero wchodzę w ten temat, ogólnie potrzebuję jakiegoś rozeznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

pora wymienić mój 32-calowy zabytek na coś nowszego. :)

 

Chciałbym Was prosić o pomoc przy wyborze telewizora. Celuję w 48-50 cali, 4k, najlepiej hdr. TV głównie do PS4 (nie jest to wersja PRO, ale chciałbym mieć ten TV na kilka lat - stąd 4k). Wiadomo, czasami będzie służyć do obejrzenia czegoś w TV (ale na pewno priorytet większy na konsolę). Opcje smart TV będą mi potrzebne. TV będzie wisieć na scianie (jeśli ma to znaczenie). Budżet do 3k.

 

Robiłem wstępne rozeznanie w Euro RTV AGD i innych. Doradzali mi Panasonic TX-49EX620E (in put lag podobno na zadowalającym poziomie). https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-49ex620e.bhtml

 

Ale wiadomo jak z tym doradzaniem w sklepach... co o tym sądzicie? Czy są jakieś ciekawe alternatywy? Będę wdzięczy za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2017 o 11:06, mataman napisał:

Sony xe90, milion razy już było na ten temat.

 

Podpisuje się każdą kończyną pod tym, co odpalam właśnie XE90 to mam orgazm wizualny... Masakra... I niech nikt tu nie pitoli, że HDR i 4K jest w TV za 2500-3000 też... Bo jest tylko "na papierze"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a taka kwestia. XE90 vs. XE8577 vs. XE8505 ? Czym się różnią te modele pod kątem PS4 ? Zależy mi na 65" a XE90 puki co przekracza budżet, więc albo czekać aż stanieje albo kupić XE85 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologią podświetlenia matrycy (xe90 FALD, xe85 krawędziówka) . Oraz maksymalną jasnością hdr.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, wolek92 napisał:

Cześć,

 

pora wymienić mój 32-calowy zabytek na coś nowszego. :)

 

Chciałbym Was prosić o pomoc przy wyborze telewizora. Celuję w 48-50 cali, 4k, najlepiej hdr. TV głównie do PS4 (nie jest to wersja PRO, ale chciałbym mieć ten TV na kilka lat - stąd 4k). Wiadomo, czasami będzie służyć do obejrzenia czegoś w TV (ale na pewno priorytet większy na konsolę). Opcje smart TV będą mi potrzebne. TV będzie wisieć na scianie (jeśli ma to znaczenie). Budżet do 3k.

 

Robiłem wstępne rozeznanie w Euro RTV AGD i innych. Doradzali mi Panasonic TX-49EX620E (in put lag podobno na zadowalającym poziomie). https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-49ex620e.bhtml

 

Ale wiadomo jak z tym doradzaniem w sklepach... co o tym sądzicie? Czy są jakieś ciekawe alternatywy? Będę wdzięczy za pomoc!

 

Podbijam i pojawiły mi się chyba ciekawsze alternatywy - co sądzicie o Sony KD-49XE7005 (https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kd-49xe7005.bhtml?gclid=CjwKCAjwmefOBRBJEiwAf7DstAhL4TLKKteebPzgXCYMplh8iv1w_4siKMfCiGZQCBFtmpYfj-MmHRoC8w4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CMSj8oDX4dYCFU8SGwodibMKyw) vs Samsung UE49MU6472 (https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue49mu6472.bhtml?gclid=CjwKCAjwmefOBRBJEiwAf7DstGf8duGcVH3OmeEkAIeuyaVzkMwf5HlNbPZ15U4KxsqKQbx-IAmK_RoCIugQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CNWAxfDW4dYCFYzcGwodObQPUg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×