Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie, czy Sony planuje jakieś promocje na przedłużenie gwarancji?, czas mam do lipca żeby przedłużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 7700 za xe90 65' to jakies chwilowe promo chyba bylo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sLk napisał:

To 7700 za xe90 65' to jakies chwilowe promo chyba bylo. 

 

Owszem, była promocja "do 1500 zł taniej na sprzęt RTV" i już się zakończyła. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja w SC była taka jak najniższa rynkowa w tym przypadku Mm co do rabatu jak i terminu. Jak ktoś inny wyskoczy z promocją to wtedy SC z automatu obniży 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2017 o 18:26, Tomisior napisał:

20?! Masakra jakaś. Tv za 10k i tyle walnietych pixeli. Ja się bałem o 1-2...

No ok. 20 było, wszystkie koło siebie. W pierwszym momencie pomyślałem sobie, że jakiś robal siedzi pod matrycą ;)

Ale tak jak pisałem MM stanął na wysokości zadania, bez problemu przyjął zwrot i zamówił następną sztukę :)

 

Wczoraj odebrałem i... jest igła! Matryca idealna! Równomiernie podświetlona, idealna jednolitość - nie ma najmniejszego bandingu czy DSE :)

Ale największy plus to CZERŃ - nie wiem jak oni to zrobili, ale jest piękna! FALD robi swoje, mimo małej ilości stref wygaszania.

 

Co do Androida (fabryczne 7.0) działa naprawdę dobrze, nie miałem problemów z odpalaniem aplikacji czy zwieszkami/restartami.

Zobaczymy po czasie ;)

Przesiadłem się z XD80 i naprawdę jest przepaść do XE90. TV warty jest każdej kasy :)

Wczorajszy meczyk Barca-Olympiakos był ogromną przyjemnością, w weekend srogo opiję TV, aby chodził bezawaryjnie :kwach:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś planuje zakup tv OLED to polecam Phillipsa 55pos9002  Zjada wszystko na rynku do 12-13 tyś. Wysyłka, kalibracja (i jeśli ktoś chce) wieszak + montaż niecałe 9000. Ja bez wieszaka i montażu dałem 8500. Mam go 3 dzień, nadal zbieram szczękę z podłogi. Kupiłem go sprzedając swojego Sony KD-65XE9005. Zjadł tego Sonacza, o Samsungu UE65MU9005 nie wspomnę. Sąsiad przyniósł tego Samsunga i porównanie ich obok siebie. :listek:

Polecam lekturę o tym Phillipsie na hdtv.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Tomi915 napisał:

Jak ktoś planuje zakup tv OLED to polecam Phillipsa 55pos9002  Zjada wszystko na rynku do 12-13 tyś. Wysyłka, kalibracja (i jeśli ktoś chce) wieszak + montaż niecałe 9000. Ja bez wieszaka i montażu dałem 8500. Mam go 3 dzień, nadal zbieram szczękę z podłogi. Kupiłem go sprzedając swojego Sony KD-65XE9005. Zjadł tego Sonacza, o Samsungu UE65MU9005 nie wspomnę. Sąsiad przyniósł tego Samsunga i porównanie ich obok siebie. :listek:

Polecam lekturę o tym Phillipsie na hdtv.com.pl

 

te hdtv.com.pl raczej mało wiarygodne źródło informacji. Na HDTVpolska sporo negatywnych wpisów nie odnośnie samego wyświetlacza, ale systemu Android. Za 8500 zł zdecydowanie lepiej zainwestować w LG B7, a nie TP Vision. 

 

Mnie czasami cholera bierze z tym Android TV :donald: Niby powyłączałem wszystkie niepotrzebne procesy w tle, ale kombo film na Netflixie w HDR + próba zmiany głośności wywołują czkawkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Grecky napisał:

 

te hdtv.com.pl raczej mało wiarygodne źródło informacji.

kiki i wszystko jasne... Wystarczy poczytać w necie o tym czarodzieju :kaz: Nawet kalibracje na maila wysyła :yao:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Największe i najpopularniejsze forum o tematyce "rtv" mało wiarygodne, tutaj eksperci :FailFish:Jeśli chodzi o "zrzuty" z kalibracji, ja też ja mam, ale podczas niej stałem obok. Spytano czy chcę wydruk czy wysłać na maila. Faktycznie dramat. Przy okazji u tego czarodzieja pooglądałem modele tv za 20.000- 90.000 zł ale tutaj eksperci od Samsungów i tv za 3000 zł to dopiero magicy. Rzucę ten temat tutaj na SB, tam dopiero psychiczni, tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomi915 napisał:

  ... Faktycznie dramat.

No dramat, bo wystarczy jak on to pisze "zalogować" (czyt. zapłacić) się do klubu niebieskich, podać model TV i na maila dostajesz kalibrację :yao: Wklepujesz ustawienia i włala, oszczędziłeś właśnie ok. 5 stówek na przyjazd profesjonalnej firmy od kalibracji :jaro:Czary panie czary :smart:

Zresztą wystarczy poczytać o tym czarodzieju w necie, pełno o nim wszędzie :30vm3cw:

Edytowane przez haobao_PRO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak. Największe i najpopularniejsze forum o tematyce "rtv" mało wiarygodne, tutaj eksperci :FailFish:Jeśli chodzi o "zrzuty" z kalibracji, ja też ja mam, ale podczas niej stałem obok. Spytano czy chcę wydruk czy wysłać na maila. Faktycznie dramat. Przy okazji u tego czarodzieja pooglądałem modele tv za 20.000- 90.000 zł ale tutaj eksperci od Samsungów i tv za 3000 zł to dopiero magicy. Rzucę ten temat tutaj na SB, tam dopiero psychiczni, tyle ode mnie.



HDTV polska tak, hdtv.com.pl to w tym momencie śmiech na sali nie experci.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2017 o 12:53, pablos_PRO napisał:

Pany jak się teraz kupuje tv? 

 

Czy nie lepiej kupić bezpośrednio u sony i dopłacić 169 zł na wniesienie, rozpakowanie i podłączenie?

 

Trochę się boję tych bad pixel a tak by mi sprawili przy instalacji?

 

 

 

A wiesz Paniczu, że jak kupisz w elektromartecie to DUŻE TV czyli powyżej 40" i tak zgłasza się bezpośrednio do producenta i ktoś po to przyjeżdża... :24_stuck_out_tongue:

 

A co do pixeli czy u Sony, czy w ME, czy w MM zawsze taka sama szansa...

Jezisuczku wszyscy teraz latajo na XE9005 :1_grinning: , czekam aż podłączę do tego cudeńka XboxOne X :):)

 

W dniu 19.10.2017 o 08:27, haobao_PRO napisał:

Co do Androida (fabryczne 7.0) działa naprawdę dobrze, nie miałem problemów z odpalaniem aplikacji czy zwieszkami/restartami.

Zobaczymy po czasie ;)

 

 

Odpal tryb programisty na Andku, a wtedy możesz już odyebać czary mary aby TV był jeszcze bardziej zapitalający :24_stuck_out_tongue: 

(np. wyłączyć/skrócić bzdurne animacje okien, zmniejszyć liczbą aplikacji działających w tym samym czasie w tle i wiele więcej ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xe9005 dziś doszło. Na szczęście bez bad pixel. Nie miałem na razie czasu ani na czym potestować. Sprawdziłem na szybko YouTube 4k i hdr w tlou i nawet na noob ładne kolorki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomi915 napisał:

Tak, tak. Największe i najpopularniejsze forum o tematyce "rtv" mało wiarygodne, tutaj eksperci :FailFish:Jeśli chodzi o "zrzuty" z kalibracji, ja też ja mam, ale podczas niej stałem obok. Spytano czy chcę wydruk czy wysłać na maila. Faktycznie dramat. Przy okazji u tego czarodzieja pooglądałem modele tv za 20.000- 90.000 zł ale tutaj eksperci od Samsungów i tv za 3000 zł to dopiero magicy. Rzucę ten temat tutaj na SB, tam dopiero psychiczni, tyle ode mnie.

 

KALIBRACJA NA ODLEGŁOŚĆ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie posty Kikiego w temacie o TLC C70. Najgorsza odmiana raka jaki świat widział. Napisz coś negatywnego o tv to ban poleci i jeszcze potrafi na mailu straszyć policją czy sądami.

 

Co do tej kalibracji to koleś słynie z tego przekrętu. Użytkownik napisze o tym, że został oszukany. Miała być kalibracja pełną gębą, a dostał JPG na maila jak żywcem poustawiać opcje na tv. Żadnego dużego pdfa z wykresami jak było przed kalibracją, a po. Mija dzień, a posta już nie ma, a użytkownik nie istnieje na forum. Jedynie co zostało to post Kikiego, że telewizor zajebisty, dostał nagrodę VESA która świadczy o zajebistości sprzętu, a dalszy post to standardowo. Zaloguj się do klubu niebieskich, kup go u mnie, a wysyłka i "kalibracja" gratis.

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Kiki to jest niezły miglanc przecież :Gmoch:

Co do tych kalibracji na odległość, przecież to są PDF-y z ustawieniami od losowych ludzi którzy mają ten sam model, płacić za to? Niezły raczek, że ktoś się na to jeszcze nabiera. Wiem bo mój ojciec przy poprzednim TV tak zrobił, dostał opierdol i przy kolejnym już się ogarnął i sam sobie ustawił lepiej i normalnie jak człowiek pod swoje warunki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No comment. Czytałem biernie przez bardzo długi czas te jego forum. Potwierdzam negatywne komentarze jakie się tu pojawiły. Ktokolwiek napisze coś negatywnego, od razu zostaje zaszczuty. Wciskanie najdroższych modeli i kalibracji. Koleś swego czasu zbudował sobie fajną bazę, trochę się namęczył i poświęcił, ale teraz leci po najmniejszej linii oporu. 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz króluje tam temat TCL'i. Lubię sobie dla śmiechu tam wejść i poczytać jaki to tv za 5k zł i z matrycą 60Hz jest świetny... Wszyscy co kupili są zadowoleni i nikt nie odsyła! Hehehe... Jak będziesz niebieski to kalibracja i wysyłka gratis!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kalibrację hejt się należy. Też się z tym u niego nadziałem. Ale na tv zrobił mi dobrą cenę. Kilka tysięcy w kieszeni zostało. Dostawa do domu, powieszenie gratis :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to akurat racja. Też parę lat temu wziąłem od niego głośniki i taniej nie było nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szykuję się na zakup TV 4k. I w tej chwili bardzo poważnie rozważam zakup Sony Xe90 który to wielu z Was poleca, dzisiaj byłem też w Saturnie i pracownik (niestety w koszuli Samsunga więc nie był "pewnie całkiem obiektywny") polecał mi model MU8002 bo ma mniejszy input lag. Faktycznie wg tego co widzę na hdtvpolska to różnica przy 4k to jest 10 ms na korzyść samsunga, pytanie czy grając w FPSy (niezawodowo :D) da się odczuć różnice między 23 a 33 ms?

Ktoś z Was miał do czynienia z tym modelem Samsunga? Zastanawiam się czy przy XE90 w ogóle warto brać pod uwagę coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Scooby-Doo napisał:

Panowie, szykuję się na zakup TV 4k. I w tej chwili bardzo poważnie rozważam zakup Sony Xe90 który to wielu z Was poleca, dzisiaj byłem też w Saturnie i pracownik (niestety w koszuli Samsunga więc nie był "pewnie całkiem obiektywny") polecał mi model MU8002 bo ma mniejszy input lag. Faktycznie wg tego co widzę na hdtvpolska to różnica przy 4k to jest 10 ms na korzyść samsunga, pytanie czy grając w FPSy (niezawodowo :D) da się odczuć różnice między 23 a 33 ms?

Ktoś z Was miał do czynienia z tym modelem Samsunga? Zastanawiam się czy przy XE90 w ogóle warto brać pod uwagę coś innego :)

 

Na 100% stawiam, że nie ogarniesz różnicy przy 23 a 33 ms, ni hooya... A skoro jest promotorem Samsunga to musi czymś kusić (bo płacą mu za każdą sprzedaną sztukę Samsunga przeca ;) ) i przekonywać, a skoro jakością obrazu nie może to chociaż Input Lagiem próbował....

 

Bierz paniczu TV XE9005 bo podświetlenie matrycy oraz HDR robi swoje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem w takim wieku i na takim stadium egzystencji, że jak mi podbija gość w koszulce czegokolwiek i stara się gadać bzdetobzdury to mu uczciwie sugeruję aby spierdalał. 

Między 23 a 33 gówno zauważysz, jakakolwiek była by to firma. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, okoni napisał:

Między 23 a 33 gówno zauważysz, jakakolwiek była by to firma. 

 

Ja pitole, panicz Okoni się ze mną zgadza, kurfaaaa.... Czas otworzyć szampana :24_stuck_out_tongue: Będzie gruba biba....

 

@Scooby-Doo paniczu 23 a 33 to w sumie 0,02 sekundy lub 0,03 sekundy.... I ty chcesz zobaczyć różnicę??? (chyba tylko na papierze :P).... A no i takie różnice to wyłapuje tylko Bany na swym 22" monitorku....

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×