Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

TV 4K kupuję bo de facto nie mam TV na którym można grac, a wolę nowszą technologię niż FullHD - przy zakupie konsoli mieszkałem jeszcze w domu rodzinnym, gdzie TV był inny, stąd zakup wersji Slim nie był dla mnie jakoś uciążliwy.

 

Przesiadka z PS4 Slim wiązałaby się ze sprzedażą tejże konsoli (zysk ok. 900 zł) i zakupienia wersji Pro (koszt ok. 1700 zł), z czym przecież trzeba się liczyć :) 

Pytam tylko pod kątem jakości wyświetlanego obrazu na TV 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bykovsky napisał:

TV 4K kupuję bo de facto nie mam TV na którym można grac, a wolę nowszą technologię niż FullHD - przy zakupie konsoli mieszkałem jeszcze w domu rodzinnym, gdzie TV był inny, stąd zakup wersji Slim nie był dla mnie jakoś uciążliwy.

 

Przesiadka z PS4 Slim wiązałaby się ze sprzedażą tejże konsoli (zysk ok. 900 zł) i zakupienia wersji Pro (koszt ok. 1700 zł), z czym przecież trzeba się liczyć :) 

Pytam tylko pod kątem jakości wyświetlanego obrazu na TV 4K.

 

Zdecydowanie wolałbym zostawić slimkę, a zainwestować w oleda od LG, model B7V  z tego roku, można go wyrwać już za 7199, 55 cali.

Edytowane przez domestos007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Wspomnianego przeze mnie Samsunga kupię za 4300 zł, a to i tak trochę więcej niż mój pierwotnie zakładany budżet - wolałbym się trzymać tej kwoty :) Wiem że OLED bije na głowę LCDki, no ale cóż, swoją cenę ma.

 

Zobaczę jak grafika ze Slimki będzie wyglądać na tym 4K, jeśli lipa to zastanowię się nad PS4 Pro i dam wam znać.

Chyba że są jakieś argumenty jeszcze za pozostawieniem Slimki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja rada to poczekaj myślę że ceny pro będą spadać i nie będziesz musiał dużo inwestować przy wymianie slimki, a co do tv no to jak masz taki budżet to kupuj i ciesz się z 4k:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nakierowany by na nowy rok kupić Sony 55 XE90 ale chciałbym zorientować się jeszcze czy w podobnej cenie jest coś od LG co warte byłoby zainteresowania? Jest coś takiego? Czy raczej mam nawet nie kombinować i brać XE90? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj xe90 i nie kombinuj. Poza marginalnymi przypadkami z pixelami wszyscy tu są zadowoleni. Śledzę też forum polygamii i tam tak samo. Jednym zdaniem najlepszy tv do konsol w akceptowalnej cenie  co potwierdzają profesjonalne testy i opinie graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem nakierowany by na nowy rok kupić Sony 55 XE90 ale chciałbym zorientować się jeszcze czy w podobnej cenie jest coś od LG co warte byłoby zainteresowania? Jest coś takiego? Czy raczej mam nawet nie kombinować i brać XE90?
Kupuj xe90 i nie kombinuj. Poza marginalnymi przypadkami z pixelami wszyscy tu są zadowoleni. Śledzę też forum polygamii i tam tak samo. Jednym zdaniem najlepszy tv do konsol w akceptowalnej cenie  co potwierdzają profesjonalne testy i opinie graczy

Z miesiąc może z 2 temu na targach za zamkniętymi drzwiami (z których to wrzucałem wtedy fotki XboxOne X) uczciwie na wieczór napiwszy się wódy, rozmawiałem z ekipą od LG właśnie o ich TV, o Oledach i o modelu XE90/93...

I już wtedy chopy powiedziały otwarcie i już bez pierdolenia firmowego (nieoficjalnie) OLED to OLED czerń, kontrast itp. ale jak ba być 4k w takich cenach to TYLKO XE9...

A dla kontrastu tu zdjęcie LG z targów :) i ich Wall TV...

I jedno takiej pani co to różne rzeczy robiła :24_stuck_out_tongue:92e09610553a8bb2aafbae14f2faa509.jpg0d39b770f216ef3b28f9b7afcfa3920c.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Kupuj xe90 i nie kombinuj. Poza marginalnymi przypadkami z pixelami wszyscy tu są zadowoleni. Śledzę też forum polygamii i tam tak samo. Jednym zdaniem najlepszy tv do konsol w akceptowalnej cenie  co potwierdzają profesjonalne testy i opinie graczy

 

Warto dołożyć i kupić xe9305 zamiast xe9005 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, majkel73 napisał:

 

Warto dołożyć i kupić xe9305 zamiast xe9005 ? 

 

Czy to ze mną jest coś nie tak czy z Wami ludzie... Czuję się jak by mnie otaczały jakieś zyebane maćki z klanu...

 

Chłopie czytałeś choćby 2-3 poprzednie strony??? Bo to pytanie pada na prawie każdej z nich... Boże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś mają mi dostarczyć mój egzemplarz xe90. Jak pobawię się nim przez weekend, to napiszę jakąś dłuższą, sensowną opinię.

Wybaczcie lamerskie pytanie, czy PROsiaka wpinać w konkretny port hdmi, czy nie ma to znaczenia? No i czy w ustawieniach tv/ps4 PRO trzeba coś poustawiać, czy wszystko powinno się wykryć automatycznie po ustawieniach wielkości ekranu w ps4? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Czy to ze mną jest coś nie tak czy z Wami ludzie... Czuję się jak by mnie otaczały jakieś zyebane maćki z klanu...

 

Chłopie czytałeś choćby 2-3 poprzednie strony??? Bo to pytanie pada na prawie każdej z nich... Boże...

No nie przeczytałem za dokładnie i w tym miejscu składam samokrytykę  .

Teraz już chyba wiem, że warto dołożyć do modelu 9305 i przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomisior napisał:

Panowie dziś mają mi dostarczyć mój egzemplarz xe90. Jak pobawię się nim przez weekend, to napiszę jakąś dłuższą, sensowną opinię.

Wybaczcie lamerskie pytanie, czy PROsiaka wpinać w konkretny port hdmi, czy nie ma to znaczenia? No i czy w ustawieniach tv/ps4 PRO trzeba coś poustawiać, czy wszystko powinno się wykryć automatycznie po ustawieniach wielkości ekranu w ps4? Pozdrawiam

  W przypadku XE90 musisz wpiac w port hdmi 2 albo 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grecky napisał:

  W przypadku XE90 musisz wpiac w port hdmi 2 albo 3

Niestety i to nie wystarczy. Trzeba jeszcze ustawić w opcjach HDMI "ulepszony format" dla HDRu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce czytać forumowych głupków, trolli, którzy nie mają danego modelu tv, a mają najwięcej o nim do powiedzenia, gdzieś coś przeczytali i na tym opierają swoją "wiedzę" albo wiedzieli "w sklepie" i oceniają - a szuka Oleda i zastanawia się między Philipsem 9002 a LG B7 - zapraszam na priv lub inne forum, tematyczne. Mamy z sąsiadem oba, oba po kalibracji, od ponad 10 dni testujemy, tv obok siebie, to samo pomieszczenie, te same kable i źródła sygnału. Jak ktoś z lubuskiego to w przyszły weekend można się zgrać i obczaić na żywo (wstęp - 4pak Żywca) :We_want_you: Jest PS4  i wersja pro, będzie nowy x klocek,  tunery od cp i nc+, odtwarzacze br, sporo gier i filmów. Do porównania 3-4 modele plasm, lcd Samsuga i Sony, od gratów za 2k po 6k .  Jak ktoś chce, niech zabiera swój obecny tv do porównania.

Edytowane przez Tomi915
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tomi915 napisał:

Jak ktoś nie chce czytać forumowych głupków, trolli, którzy nie mają danego modelu tv, a mają najwięcej o nim do powiedzenia, gdzieś coś przeczytali i na tym opierają swoją "wiedzę" albo wiedzieli "w sklepie" i oceniają - a szukaj Oleda

 

Nooo czytając to zawsze widzę Banego który to nie ma żadnego porządnego TV, a ciura w gierki na monitorku... ale sam w temacie ma najwięcej do powiedzenia, a z reguły to tylko jedno:

XE90 / XE93 słaby mid-range, tylko OLED... więc do cholery czemu dalej męczy monitorek, skoro tylko OLED....

 

SIC !!!

 

Co do twojego posta :) nooooo i to rozumiem :) sensowne organoleptyczno/empiryczne testy...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebo a ziemia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coluding na 55XE9305 na wyłączonym lokalnym wygaszaniu oraz na "małym"...

Bez

https://zapodaj.net/2bdb760eeb28e.jpg.html

z małym

https://zapodaj.net/a4990618c72e8.jpg.html

A ponad mały masz jeszcze jakieś ustawienia? Próbowałeś na innych ustawieniach lokalnego wygaszania ?

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,proste pytanie: najlepszy tv do PS4 (nie pro) do 4000zl?najlepiej 55 cali minimum,no i do zwykłego oglądania TV itd itp,z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,proste pytanie: najlepszy tv do PS4 (nie pro) do 4000zl?najlepiej 55 cali minimum,no i do zwykłego oglądania TV itd itp,z góry dzięki za pomoc.
Poczytaj kilka stron wstecz... A nie na odpierdol klepniesz pytanie... Cholerny leniwiec ...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A ponad mały masz jeszcze jakieś ustawienia? Próbowałeś na innych ustawieniach lokalnego wygaszania ?

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


 

Mam opcje: wyłączony, mały, średni, duży (tutaj się całkowicie sygnał wygaszacze przy czarnym ekranie). Raczej nie będę wymieniał tv, bo loteria jaką matrycę trafię. Reszta jest miód malina. 

Edytowane przez wesoly_kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam opcje: wyłączony, mały, średni, duży (tutaj się całkowicie sygnał wygaszacze przy czarnym ekranie). Raczej nie będę wymieniał tv, bo loteria jaką matrycę trafię. Reszta jest miód malina. 
No to daj sobie na duży
Co ja mam XE9005 i też uważam że cud malina :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×