Skocz do zawartości
Longer85

Nie da się włączyć PS4 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dni mam problem z moją PS4 Pro, otóż przy uruchamianiu wywala błąd że "nie da się włączyć PS4" i każe zrobić aktualizację przez USB, ściągam aktualizację robię ładnie folder PS4/UPDATE i tam wrzucam plik, dysk zewnętrzy zgodny z zaleceniami Sony czyli USB 3.0 i min. 250GB, i co ? I wywala błąd że nie da się użyć tego pliku aktualizacji, więc postanowiłem odpalić recovery menu i pobrać aktualizację bezpośrednio na dysk konsoli przez neta, wszystko ładnie się ściąga i instaluje lecz po zainstalowaniu PS4 ponownie się uruchamia i znów wyskakuje "sprawdzanie stanu pamięci masowej systemu" dochodzi do 24% i staje po czym na sekundę wskakuje 100% a następnie znów błąd że "nie da się włączyć PS4". Widziałem że parę osób ma taki problem i jest już taki temat na oficjalnym forum Playstation, czy ktoś z was miał może taki problem i wie jak go rozwiązać? Czyżby to była wina tej nowej aktualizacji 4.71?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogła dopiero ponowna inicjacja systemu, także czeka mnie teraz ściągenie ton gigabajtów, instalowanie i ustawianie wszystkiego na nowo :/ dobrze chociaż że sejwy są w chmurze :) pozdrawiam

 

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×