Skocz do zawartości
cwir

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie raz podczas grania w bfa mialem w tle odpalonego streama Izaka gdy meczyl pubga (btw. niezle ja ogarnia) lecz nie do konca czulem fenomen tej gry. Kupilem ja dopiero wczoraj i wciaga to cholerstwo jak bagno a jak pojawia sie syndrom "jeszcze jednej rundki" to wiedz, ze gra musi byc cholernie dobra. Szkoda tylko, ze niby jest to najbardziej wspierana gra w early access a nadal nie dodali takiej podstawy jak animacja skakania przez przeszkody... no i ciut wiecej pukawek by sie przydalo, ktore rzadziej dropi. Co jak co i tak zabawa w grze przednia :)

Czy da sie tutaj chodzic po cichu? nawet na kucaka po budynku wydaje dzwieki jakby workiem ziemniakow rzucal.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SkibaPL napisał:

Nie raz podczas grania w bfa mialem w tle odpalonego streama Izaka gdy meczyl pubga (btw. niezle ogarnia gre) lecz nie do konca czulem fenomen tej gry. Kupilem ja dopiero wczoraj i wciaga to cholerstwo jak bagno a jak pojawia sie syndrom "jeszcze jednej rundki" to wiedz, ze gra musi byc cholernie dobra. Szkoda tylko, ze niby jest to najbardziej wspierana gra w early access a nadal nie dodali takiej podstawy jak animacja skakania przez przeszkody... no i ciut wiecej pukawek by sie przydalo, ktorzy rzadziej dropi ale zabawa w grze przednia :)

 

Nad animacjami pracują:

 

Ale fakt, denerwuje jak człowiek przez głupi murek czasami nie może przeskoczyć ... 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, SkibaPL napisał:

Nie raz podczas grania w bfa mialem w tle odpalonego streama Izaka gdy meczyl pubga (btw. niezle ja ogarnia) lecz nie do konca czulem fenomen tej gry. Kupilem ja dopiero wczoraj i wciaga to cholerstwo jak bagno a jak pojawia sie syndrom "jeszcze jednej rundki" to wiedz, ze gra musi byc cholernie dobra. Szkoda tylko, ze niby jest to najbardziej wspierana gra w early access a nadal nie dodali takiej podstawy jak animacja skakania przez przeszkody... no i ciut wiecej pukawek by sie przydalo, ktore rzadziej dropi. Co jak co i tak zabawa w grze przednia :)

Czy da sie tutaj chodzic po cichu? nawet na kucaka po budynku wydaje dzwieki jakby workiem ziemniakow rzucal.

 

Izako jest dobry kozak, bardzo przyjemnie się PUBGa u niego ogląda. Ale sprawdź Doktora Disrespecta :)https://www.twitch.tv/drdisrespectlive/

 

Nie da się całkiem po cichu chodzić, możesz przykucnięty tak powolutku się przemieszczać po trochę to jest na tyle cicho że można kogoś zajść, ale jakby się ktoś kompletnie nie ruszał to cię usłyszy.

 

A co do niedociągnięć to spokojnie. Gra jeszcze nie wyszła, a już i tak od rozpoczęcia EA masę rzeczy usprawnili. Na premierę będzie już kozak, a to dopiero będzie jej początek! Gramy od pół roku na jednej mapie i nadal się nie nudzi, co gra to nowa przygoda. Jak dorzucą te dwie kolejne to trzeba będzie urlop zorganizować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem drDisrespect jak jeszcze PC nie mialem. Gral czesto duosy ze shraudem, potrafią po 5+ winów z rzędu robić grając agresywnie bez kutakabaniarstwa no i streamy doktora i ta cała otoczka back2back two times international... :1_grinning: ciekawie sie ogląda. 

edit. w ogole nad jego streamami pracuje chyba wiecej ludzi bo ma te wstawki ze swojego imperium "slick daddy club" i  chyba nawet wlasna muze (calkiem klimatyczna) 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista gra :) jak zostaje 10 graczy i strefa bardzo szybko sie zmniejsza to serducho bije, ze japierdole. Siedzisz tylko w krzaku i nasluchujesz/wypatrujesz garstke, ktora zostala.

A dzwieki jak ktos sie daleko strzela to kopiuj/wklej jakbym byl na strzelance paintballa w lesie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra jak się gra samemu, ale staje się absolutnie genialna w dwójkę, a w trójkę i czwórkę to już jest boskość lvl over 9000.

 

Zdecydowanie polecam wam grać minimum Duo.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnich 20 graczy w 4 osoby to już niezła adrenalina, a win  - momentalnie schodzi napięcie i wjeżdża euforia :1_grinning:  i potem pada pytanie ile killi...? :auij5j: 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kill napisał:

Gra jest dobra jak się gra samemu, ale staje się absolutnie genialna w dwójkę, a w trójkę i czwórkę to już jest boskość lvl over 9000.

 

Zdecydowanie polecam wam grać minimum Duo.

To jest oczywiste : ) I trzeba miec jeszcze mocniej oczy w dupie bo jak polozy sie jednego to wiadomo, ze gdzies obok kreci sie jego kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolegę się czeka aż przyjdzie uratować ziomka :osama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczajka w strone gdzie raczkuje :messi:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaisz gdzie jest, zaczniesz strzelać, okaże się że to jakiś no lajf z 5000 rund na koncie, były mistrz CSa, jebnie Ci heada z pistoletu, naprawi ziomka i weźmie twój loot. A jak będzie ratował kolegę, to przez 10 sekund masz jakieś 2 sekundy przewagi odkąd zaczniesz strzelać.

 

Jeśli typ którego położyłeś nie wie skąd strzelałeś, to czekaj aż go przyjdą podnieść (chyba że się ma gdzie schować to nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na solówkach nie ma to jak znaleźć loot życia, uzbroić się po zęby,  tłumiki, medkity, piguły, bajery i potem dostać 2 hity hooj wie skąd :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej mieć loot życia, apteczki, broń, kamizelkę, hełm, być z pełnym hp w pierwszej dziesiątce i zabić się jadąc na motocyklu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz zostalem sam z gosciem (ja w budynku pod schodami) a on gdzies obok za murkiem buszowal w trawie. Tak siedzialem obsrany, ze nie zauwazylem zblizajacej sie strefy (tej ostatniej co znika do zera) i padlem w 2 sekundy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fryz napisał:

Jeszcze lepiej mieć loot życia, apteczki, broń, kamizelkę, hełm, być z pełnym hp w pierwszej dziesiątce i zabić się jadąc na motocyklu. ;)

 

albo biec przez pół mapy w stronę strefy (chyba z 7 minut biegłem), dorwać motor, jechać na pełnej piździe pomiędzy drzewami, zabrać kolegę który był bliżej, dogonić w końcu obszar i zrobić fikołka kończącego się śmiercią od razu po wjechaniu w kółko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jechałem motorkiem na fpp typ zaczal do mnie strzelać, namierzyłem go, rozjechałem i zostało mi może 5% życia, zawróciłęm i na małej predkości zeskoczyłem z motorka żeby go zlootwać na szybko bo strefa goniła i i padłem od upadku, pewnie typ nieźle beke pocisnął jak to widział :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jakby co to jestem chetny na wspolna gierke :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszlo zapro

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

squadzik wieczorem?  ktoś reflektuje?


edit. pograne troche w weekend. Zastanawia mnie coś co zdarza się bardzo często w tej gierce w porównaniu do innych.... prawdopodobnie jest to spowodowane dysproporcjami w skillu - tudzież balansem przy dobieraniu przeciwników przy tworzeniu gry, chodzi o to, że widzę pierwszy typa, myśle że go ubije na 100% i jakimś trafem ten się zdąży odwrócić albo wyniknie jeszcze inna dziwna sytuacja i mnie ubija. Innym razem, nie mam pojęcią że typ na mnie czeka, wpdam na niego zaskoczony i koleś pada, a ja wychodze bez szwanku albo z połową hp. Czasem odnosze wrażenie że w tą gierke bardziej opłaca sie grać agresywnie wbrew pozorom

edit2. strzelał do mnie z dachu
 



edit3. Tajming nejdem to podstawa...
 

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie ta giere najlepiej teraz kupić. Steam czy allegro? Oczywiście klucz nie konto. Możecie mnie dodać do steama mój nick: wojcik_dan

Właśnie zakupiłem lapka we wtorek przyjdzie i z chęcią z Wami pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że mocnego lapka . pubg doi zasoby jak okoni chmiel.

 

bezpośrednio na steamie na pewno nie kupuj. g2a albo cdkeys. albo jak się nie pali to pośledź lowcygier.pl przez parę dni i coś wyhaczysz. ostatnio w okolicach 80 zeta chodziła.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że mocnego lapka . pubg doi zasoby jak okoni chmiel.
 
bezpośrednio na steamie na pewno nie kupuj. g2a albo cdkeys. albo jak się nie pali to pośledź lowcygier.pl przez parę dni i coś wyhaczysz. ostatnio w okolicach 80 zeta chodziła.
 
 
Cwir a czy będzie crossplay? Wiesz coś o tym?

Ja tam na 100 na XboxOne X będę odgrywał.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiem, obstawiam że nie. z ps4 na 100% nie bo japońce to jełopy. a xbox/win nawet jakby ogarneli to moim zdaniem gracze na konsolach byli by mięsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, cwir napisał:

mam nadzieję że mocnego lapka emoji4.png. pubg doi zasoby jak okoni chmiel.

 

bezpośrednio na steamie na pewno nie kupuj. g2a albo cdkeys. albo jak się nie pali to pośledź lowcygier.pl przez parę dni i coś wyhaczysz. ostatnio w okolicach 80 zeta chodziła.

 

 

Kupiłem takiego powinien pociągnąć GT72S 6QE Dominator Pro G i7 6th gen GTX980 8GB Vram

Dzięki będę szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×