Skocz do zawartości
beardo0

Final Fantasy XII

Rekomendowane odpowiedzi

Jara się ktoś?

 

Premiera 11 lipca 2017

 

150558-Final_Fantasy_XII_(USA)-15.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ktoś miałby się jarać tym kotletem? Ta gra była słabiutka nawet w tamtych czasach. Ledwo, ledwo dobrnąłem wtedy do końca a nahajpowany byłem jak nastolatek na mocarza.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie totalna olewka tego kotleta, niech kwadratowi datę DQ XI podadzą na zachód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobili normalny turowy system walki, a nie jakieś nie wiadomo co to może bym się jarał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w tą giere, ale na metacritic ma średnią 92, więc coś musi być na rzeczy.

 

Podjarałem się grając w FF X HD i pomyślałem, że w to też bym ciapnął

 

System walki wygląda jak Xenoblade, więc chyba spox  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w FF7, 8 i 9 a że PS2 mnie ominęło z rozpędu kupiłem remastera FFX i X-2. Pograłem kilka godzin i dałem sobie spokój. Epoka i czas tych gier minęły bezpowrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, beardo0 napisał:

Nie grałem w tą giere, ale na metacritic ma średnią 92, więc coś musi być na rzeczy.

 

Podjarałem się grając w FF X HD i pomyślałem, że w to też bym ciapnął

 

System walki wygląda jak Xenoblade, więc chyba spox  

System trochę inny, ale ta gra nie ma fabuły po prostu jej nie ma, Xenoblade to przy tym potężny moloch ze świetną fabułą i postaciami które mają to coś. W XII dwójka głównych bohaterów mogłaby nie istnieć, bo są po prostu zbędni. Dla mnie XII była gorsza nawet od sławetnej dennej XIII i jej kontynuacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywa ktoś, dla kogo to pierwszy kontakt z serią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beardo0 napisał:
Ogrywa ktoś, dla kogo to pierwszy kontakt z serią?

Tak, byl to moj pierwszy final, troche godzin z nim spedzilem, polecam nie musisz sie martwić ze nie znasz innych części, możesz ograć spokojnie.

 

edit tragedia, przepraszam pomyliłem się, nie opanowałem sytuacji na telefonie, można usunąć, dzięki xavris:good:

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, manoszek napisał:

Tak, byl to moj pierwszy final, troche godzin z nim spedzilem, polecam nie musisz sie martwić ze nie znasz innych części, możesz ograć spokojnie.

Many.

To nie ten final :24_stuck_out_tongue:

https://www.youtube.com/watch?v=3kSm1l7ITeE

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 13/07/2017 o 11:38, beardo0 napisał:

Ogrywa ktoś, dla kogo to pierwszy kontakt z serią?

Na ps2 był to mój pierwszy kontakt i do dziś utrzymuję swój twardy i indywidualny pogląd, że to jeden z najlepszych fajnali, Ci wyżej są pijani albo niespełna rozumu.

 

(Tak kupiłem też na ps4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzeźwiej , jest to jeden z najgorszych fabularnie Finali jakie wypluli kwadratowi, ta gra jest tak nudna że można przy niej zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem 10 lat temu, cofając się do poprzednich części i po każdym przejściu następnych fajnali mówiłem sobie "...huraaa, uratowałem świat... znowu"

 

Nie będę kłamał, że od fabuły bardziej cenię sobie wykreowany świat, czyli to z czym będę spędzał najwięcej czasu, a dwunastka robi to najlepiej - żyjące miasta z dziesiątkami NPC na jeden obszar i co drugi ma coś do powiedzenia w przeciwieństwie do pozostałych części z X na czele; hunty gdzie każdy ma swoją mini-historię, bestiariusz w którym jest sporo do czytania o potworach i świecie oraz najlepiej zaprojektowane lokacje

Wersja zodiacowa poprawiła system rozwoju wprowadzając joby i przy aktualnym podejściu mam wrażenie, że gram w zupełnie inną grę.

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×