Skocz do zawartości
neo1993

Dwie konsole, jedno konto PSPlus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Szukalem mojego problemu na roznych stronach i nie wiem dalej co robic. Czy wgl sie da. Ziomek poprosil mnie czy udostepnilbym mu konta bo chcialby pobrac ode mnie cyfrowa wersje gry. Okej, dane konta wpisane, konto podstawowe u niego na konsoli gra pobrana. Teraz pytanie, czy jesli u niego bedzie moje konto jako podstawowe a u mnie normalne to mozemy grac na tym samym (moim) koncie PSPlus w tym samym czasie? W inne gry i tez online. Bo gdy on gra na moim koncie i ja probuje wejsc w tym samym czasie na konto jego wylogowuje.

Dzieki z gory ;)

 

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na przyszłość zamiast zakładać nowy wątek to wyatarczy poszukać, tu jest tego pełno na ten temat. A wracając do tematu to twój kolega musi tylko na chwilę lognąć się na twoje konto zeby tylko pobrać gre i nawet nie musi czekać aż się pobierze cała. A grać w nią już będzie na swoim koncie.

Poszukaj wątku KONTA/PROFILE, na pierwszej stronie. SephiroT się namęczył żeby to ładnie opisać :)

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, racja jest napisane ze u kolegi podstawowe a u mnie normalne, nic wiecej co do mojego pytania. Kolega lognal sie na moje konto, pobral gre, ale jesli wejdzie na swoje konto (jego konsola) a ja na swoje (moja konsola) to automatycznie pokazuje sie u niego klodka i nie moze zagrac.

 

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.01.2014 o 10:21, SephiroT napisał:

Konto Podstawowe, normalne, gość / Konsola Podstawowa - o co w tym wszystkim chodzi?

UWAGA - to nie konto jest ustawiane jako podstawowe dla konsoli, a konsola ustawiana jako podstawowa dla konta, ale dla uproszczenia i łatwiejszego przyswajania będę używał błędnych określeń.

 

Konto podstawowe:

Konto którego pobrana zawartość jest dostępna dla całej konsoli (innych użytkowników/Kont). Również dostęp do gry wieloosobowej jeżeli to konto ma subskrypcję PS+   ...czyli na podobnej zasadzie jak konto w PS3.

 

Konto Normalne:

Konto którego nie aktywujemy jako podstawowe.

Zawartość jest dostępna tylko i wyłącznie dla tego konta/Użytkownika.

Konto jest aktywne dla konsoli przez godzinę od zalogowania się do PSN po czym następuje sprawdzenie czy licencja jest aktywna.

Potrzebujemy stały dostęp do internetu żeby używać pobranej zawartości - dodatkowy DRM

 

2 konsole 1 konto / 2 konta 1 konsola czyli jak kto lubi:

 

Mam 2 konsole. Jak mogę mieć dostęp do gier na moim koncie na obu konsolach?

Na jednej konsoli ustawiamy konto jako Konto podstawowe a na drugiej jako Konto Normalne .

 

Ustawiasz swoje konto u niego jako podstawowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak robilem i nie dzialalo bo byla klodka u niego na koncie, ale teraz juz dziala. Dziekuje :)

Jeszcze jedno pytanie. Chcielismy zgrac save'y z mojego konta na dysk internetowy i pozniej wgrac Do niego na konto ale przy tej opcji jest "+" (PSPlus) czy jesli on nie ma plusa swojego tylko uzywa mojego to nie moze zgrac tego z netu?

 

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego konta na jego konto nie skopiujesz.

Save'y są przypisane do konkretnego konta czyli na swoim koncie nie odpali Twoich save. 

Chmura dostępna jest tylko gdy masz PS+.

Zgrajcie na dysk przenośny/pendrive. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie podlaczalismy pendrive i nie dziala nie czyta go w ogole. Nie pamietam w jakim formacie jest sformatowany bo z tego co wiem to PS czyta NTFS ale czy to tego wina? Nie mam pojecia.

 

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps czyta tylko FAT32

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze lepiej :1_grinning: hahah

I sprawdzilem wlasnie format pendrive i jest to FAT32. Nie mam pojecia co sie dzieje. Bedzie musial przechodzic gre od nowa :1_grinning:

 

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×