Skocz do zawartości
beardo0

Pyre

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupił ktoś na premierę?

 

Mechanika gry to coś jak NBA w czyśćcu z przyjemną dla oka komiksową grafiką. Gra starcza na ok 20h i zrobili ją ludzie od Bastiona i Transistora

 

Ocena na metacritic 86

 

2945692-pyre+v1.jpg

 

our-first-look-at-pyre-it-s-basically-rugby-but-with-wasteland-traveling-mages-fighting-948701.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos, cos wiecej?  Transistor byl mega, wiec jestem zywo zainteresowany. Klimat tej gry mnie po prostu poraził, do dzisiaj czasami slucham soundtracku, ktory jest jednym z lepszych ost do gier jakie slyszalem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planowałem kupno, bo się podjarałem, ale była przedsprzedaż prawie do 16 w premierę i sobie dałem spokój.

 

Zagrałby w 2 os na kanapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych - spora część gry za mną i ... wow. Ta gra jest niesamowita. Gameplay jest genialny w swojej prostocie - według mnie ten tytuł byłby idealny do jakiegoś e-sportu. Fabuła...muzyka...grafika - wszystko jest tak dopieszczone, że aż wierzyć się nie chce. Zdecydowanie polecam każdemu, a jak ktoś grał w Bastion i Transistor - to tytuł ten jest must have. Zresztą nawet jak nie grałeś we wspomniane wcześniej gry - Pyre to must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania ukończona. Zgodzę się ze wszystkim co pisał @Frost Prime oprócz gameplayu. Ten jak dla mnie jest po prostu dobry i nic więcej. Ogólnie dałbym solidne 8/10. Warto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj - podtrzymuje to co napisałem wcześniej. Tytuł absolutnie wyjątkowy pod każdym względem. Jakbym miał wystawić ocenę liczbową to 9/10 bo pod koniec tego czytania jest zdecydowanie zbyt dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×