Skocz do zawartości
gtaVplayer

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie moglem znalezc takiego tematu co mnie zdziwiło, założyłem go bo chcialem podzielic sie wrazeniami i mam pare pytan odnosnie gry. Przeszedlem ja na PS4 właśnie, jestem trochę zawiedziony. Marna grafika, sama gra trochę nudziła mnie momentami zauważyłem sporo niedorzeczności : (spojlery)

Spoiler

w epizodzie gdy trzeba było odciąć sobie palec, robiłem wszystko poprawnie i mimo tego nie ucial se tego palca.. dopiero pozniej dowiedzialem sie ze trzeba bylo go uspokoic oddechem ale dobra.. pozniej gdy Madison wchodziła do domu tego doktora wariata mowila "To dom tego faceta ktory jest wlascicielem mieszkania w ktorym Ethan odcial sobie palec - blad.

Na cmentarzu padl tekst "Przecież on nie żyje już 30 lat, kto zajmuje sie grobem po takim czasie" - co za bzdura,tysiące ludzi odwiedza grób danej osoby nawet po 50 latach.

Shelby wydostając się z auta pod wodą nie ratuje wogole Laurein (czy dało się ją jakoś wyciągnąć?) a pozniej czepia się Cramera czy jak mu tam że ją zabił.

 

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2017 o 16:14, gtaVplayer napisał:

Witam, nie moglem znalezc takiego tematu co mnie zdziwiło, założyłem go bo chcialem podzielic sie wrazeniami i mam pare pytan odnosnie gry. Przeszedlem ja na PS4 właśnie, jestem trochę zawiedziony. Marna grafika, sama gra trochę nudziła mnie momentami zauważyłem sporo niedorzeczności : (spojlery)

  Odkryj ukrytą treść

w epizodzie gdy trzeba było odciąć sobie palec, robiłem wszystko poprawnie i mimo tego nie ucial se tego palca.. dopiero pozniej dowiedzialem sie ze trzeba bylo go uspokoic oddechem ale dobra.. pozniej gdy Madison wchodziła do domu tego doktora wariata mowila "To dom tego faceta ktory jest wlascicielem mieszkania w ktorym Ethan odcial sobie palec - blad.

Na cmentarzu padl tekst "Przecież on nie żyje już 30 lat, kto zajmuje sie grobem po takim czasie" - co za bzdura,tysiące ludzi odwiedza grób danej osoby nawet po 50 latach.

Shelby wydostając się z auta pod wodą nie ratuje wogole Laurein (czy dało się ją jakoś wyciągnąć?) a pozniej czepia się Cramera czy jak mu tam że ją zabił.

 

 

 

Temat o grze jest w dziale PS3 bo to na poprzedniej generacji ukazała się gra. Marna grafika?? To gra z 2010r. i trzeba ją oceniać przez pryzmat sprzed 7 lat.

Gra ma wiele dziur w fabule ale o ile kojarzę motyw z palcem to wina polskiego tłumaczenia, które zrobiono "na odwrót". Lauren można wyciągnąć z tonącego auta, można ją także zostawić.

 

Edytowane przez Przemek_07
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 letnia gra ale nie każdy ją ograł co jak sam widzisz, ludzie na PS4 dopiero co ogrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też jeszcze nie ograłem...jakoś ta wyszło...

 

@Przemek_07 jakoś przeżyje to co napisałeś, ale nie potrafię zrozumieć dlaczego z premedytacją nie użyłeś opcji "spoiler" skoro o jej istnieniu wiesz. To nic nie kosztuje, a mimo wszystko komuś możesz w pewnym stopniu zepsuć zabawę...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek_07 może wrzuć w spoiler swoją wypowiedź. W Heavy Rain największym plusem  gry jest fabuła, więc skoro zdradzasz jej zawiłości to tak naprawdę nie ma po co grać. A jak widzisz, są jeszcze osoby, które nie ograły tytułu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×