Skocz do zawartości
gtaVplayer

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie bylo takiego tematu wiec zalozylem. Wlasnie przeszedlem gre - dla mnie rewelacja! Czemu ta gra ma takie słabe oceny? Kupilem ja w pakiecie z Heavy Rain glownie z mysla o HR, który był dla mnie nudny i mi nie podszedł. O BTS wogole nie slyszalem i powiem wam że dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Fabuła i grafika rewelacyjne. W żadnej chyba grze nie wczułem się tak w losy bohatera, mogę śmiało powiedzieć że to jedna z lepszych gier w jakie grałem, nie mam kompletnie pojęcia skąd tak niskie oceny dla niej, ja bym dał jej 10/10. Nie rozumiem tylko: (spojler)

Spoiler

w rozdziale NAWAHO po pogrzebie babki, w scenie jak Jodie opuszcza ich na pożegnaniu ona również się znajduje - to błąd twórców, czy to był jej duch? Oraz czy wie ktoś w rozdziale KOLACJA w cutscene jak Jodie idzie do łóżka z Ryanem nie ma żadnego wyboru w trakcie cutscenki natomiast potem jest w tym raporcie po rozdziale "Jodie nie przespała się z Ryanem" - jak doprowadzić by to nastąpiło ? Tak z ciekawości.

A i jeszcze jedno niedociągnięcie zauważyłem drobne:

Spoiler

Rozdzial NAWAHO - Ojciec zostaje ranny i leży w domu walcząc o życie podczas gdy jego synowie zajmują się przybijaniem desek na okno - normalnie w tej sytuacji powinni siedzieć by przy ojcu, pomagac mu itp

Ale to taki szczegół, nie zmienia faktu że gra jak dla mnie to arcydzieło, mało która potrafi mnie tak wciągnąć w swój świat i dać tyle emocji.

 

Grę polecam wszystkim którzy nie ograli, jak dla mnie fantastyczna, czekam na kontynuację, a jakie jest wasze zdanie o tej grze?

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gry pomyliłeś. Jak dla mnie jedyne co ratuje BTS od bycia kompletnym crapem jest solidne wykonanie i aktorzy. Fabuła to nic innego jak "smutna Jodie". Przez 3/4 gry nie ma żadnego celu, a ostatecznie kończy się w oklepany i przewidywalny sposób.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardzo podpasowała ta gra. Po tym jak ograłem świetnego Until Dawn szukałem podobnej gry (filmo-gry) kupilem HR ktory mi nie podpasił ale to co szukałem znalazłem w BTS, moim zdaniem świetna gra, wiadomo każdemu co innego podpasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie założyłeś temat z grą w dziale PS4 a on już jest w dziale PS3 :smile:

Gra świetna, ale docenią ją tylko fani gatunku. Ja tam takie gry lubię. Podobało mi się Heavy Rain, Beyond, Untill Dawn, i nawet gry od Telltale łykam bez popity.

gtaVplayer - spróbuj jeszcze ograć Life is Strange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No slyszalem o Life is Strange ze dobra gra tego typu ale slyszalem tez ze jest tam dużo łażenia i szukania , czego nie lubię i przez co prawdopodobnie nie podeszło mi Heavy Rain.

 

Wracając do BTS - cały czas w trakcie gry miałem skojarzenia z The Last of Us - już wiem czemu, grała ta sama aktorka Ellen Page :) haha dopiero teraz skminiłem.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gtaVplayer napisał:

Wracając do BTS - cały czas w trakcie gry miałem skojarzenia z The Last of Us - już wiem czemu, grała ta sama aktorka Ellen Page :) haha dopiero teraz skminiłem.

Ellen Page nie gra w TLoU, po prostu postać jest troszkę podobna do niej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.. moj blad, ale moim zdaniem bardzo podobna.

 

Mam pytanie odnosnie BTS - co dają znajdowane w grze bonusy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Concept Arty, trailery i inne pierdoły. Sprawdź "Additional Content > Bonus" w menu. 

I oczywiście trofeum.

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Ellen Paige robiła dym Naughty Dog za to, że ci wykorzystali jej wizerunek bez jej zgody i że to nie będzie fajne bo ona już gra w innej grze. Oczywiście chodziło o $$. NG postanowiło więc trochę zmienić wizerunek Ellie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×