Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

TV pod XboxOne X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Panowie, co macie co planujecie pod XboxOne X podłaczyć?

 

Ja zmieniam TV, faktycznie pod kątem tej (a może jeszcze innej też :P) konsoli :)

Celuję w PHILIPS PUS7502:

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-49pus7502-12.bhtml?from=ceneo&p=4399.00&cr=0&t=20170828-1024

image.jpeg.bd9f67d98f8ffee67b04b7320bb8f2c6.jpeg

Wcześniej miałem tyż Philipsa i jak dla mnie robi robotę :) Tym bardziej JEST to jeden z 2 modeli dedykowanych na ten rok (za 3 dni będę miał na magazynie :) świeżynka :) )  z NATYWNĄ matrycą 100Hz!! Ponad nim jest już tylko seria 9002, ale i 7502 i 9002 należą do segmentu PREMIUM :) (zwał jak zwał ale ogólnie WINCYJ opcji, funkcji, ulepszaczy + NOWY procek!!)

 

+ na dokładkę jak ktoś lubi Ambilight 3 stronny :)

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Grecky napisał:

Philipsy to gówno

 

Pozdrawiam :)

 

Ja podłączam to samo co teraz, więc Sony XE90. 

 

Twoje zdanie :24_stuck_out_tongue: szanuje... ale to nie zmienia faktu, że ten model w takiej granicy jest dla mnie poziomem akceptowalnym...

BTW: właśnie tego się spodziewałem niestety :38_worried: zakładając ten temat, czyli postów tego typu zamiast konstruktywnej wymiany zdań popartej argumentami technicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Twoje zdanie :24_stuck_out_tongue: szanuje... ale to nie zmienia faktu, że ten model w takiej granicy jest dla mnie poziomem akceptowalnym...

BTW: właśnie tego się spodziewałem niestety :38_worried: zakładając ten temat, czyli postów tego typu zamiast konstruktywnej wymiany zdań popartej argumentami technicznymi.

 

No ale niestety Philipsy, a raczej TP Vision to słabizna. HDR tylko na papierze, matryca IPS, gdzie czerń pojawia się tylko po wyłączeniu ekranu.... No i podobno bardzo słaby serwis. Za 4500 zł to ja kupowałem KS7000, który był słabo wykonany, ale jednocześnie jakością obrazu gniótł Philipsa. Jedyne na co mógłbym się od nich skusić to tegoroczny OLED, bo jest w naprawdę dobrej cenie, ale jednocześnie LG B7 jest tylko niewiele droższy. 

 

Dołóż Digi to, co zaoszczędziłem latami na gierkach i kup przynajmniej Sony XE90 :kanalie:  w tym momencie można go dostać już za 6200 zł. 

Edytowane przez Grecky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem podejścia niektórych osobników na tym forum, jak można kupić  taki mid-range sony xe90 zamiast troche dołożyć do oleda LG B6 :seriously:

 

btw. wiadomo że tv tylko do gier single player. Zawsze mnie fascynowało jak ktoś może grać w shootery multi na 50-60calach... oczopląsu można dostać po kilku godzinnej sesji.  Życie jest za krótkie żeby sie tak katować. 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpętałem burzę :24_stuck_out_tongue: Dla jednych MID dla innych HIGH :24_stuck_out_tongue:

 

Przy kupowaniu XE90 to już bym faktycznie przybidował i kupował OLED :24_stuck_out_tongue:

(XE90 ma Dolby Vision co MOCNO podbija cenę, a DLA MNIE jest nie przydatne)...

 

Dziękuję wolę Philipsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, bany4KHDR napisał:

Nie rozumiem podejścia niektórych osobników na tym forum, jak można kupić  taki mid-range sony xe90 zamiast troche dołożyć do oleda LG B6 :seriously:

 

ale zamknij i schowaj już mordę zdradziecką za swój 20 calowy monitorek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi ten twój tv w testach wypada marnie, nie chce mi się wczytywać ale wszędzie sporo minusów i oceny na poziomie 6,5/10.

 

Tak jakby to byłby tv z marketu za minimalna krajową brutto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digi ten twój tv w testach wypada marnie, nie chce mi się wczytywać ale wszędzie sporo minusów i oceny na poziomie 6,5/10.
 
Tak jakby to byłby tv z marketu za minimalna krajową brutto. 
Zarzuć jakimś testem sensownym? Z chęcią poczytam to może wezmę Sony 8077 albo coś innego.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie ma sensu teraz zmieniać tv. Jak masz dobre 1080p to przy nim zostań. Dobre tv kosztują na razie dużo bo to wszystko nowości i przez to tez nie są do końca jeszcze "ustandaryzowane". Lepiej poczekać i kupić coś sensownego niż pchać się w półśrodki dla kiepskiego HDR i tych mitycznych 4K.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.

Nie znam się na TV ale  obecnie wyczekując XOX (chociaż do końca przekonany do jego zakupu nie jestem) mam monitor LG 27UD69-W i nawet na starym grubasku  daje radę , dla mnie te 29 cali jest idealne !!! ha ha ha ha ...

Odzwyczaiłem się od grania na dużych TV i wcale nie biorę ich pod uwagę.

Chciałem upolować jakiegoś Pro siaka aby szybciej zobaczyć jak to będzie wyświetlało  ale ceny jakieś takie z dupki  za ten szajs wołają ;-)))

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Fakers napisał:

Hi.

Nie znam się na TV ale  obecnie wyczekując XOX (chociaż do końca przekonany do jego zakupu nie jestem) mam monitor LG 27UD69-W i nawet na starym grubasku  daje radę , dla mnie te 29 cali jest idealne !!! ha ha ha ha ...

Odzwyczaiłem się od grania na dużych TV i wcale nie biorę ich pod uwagę.

Chciałem upolować jakiegoś Pro siaka aby szybciej zobaczyć jak to będzie wyświetlało  ale ceny jakieś takie z dupki  za ten szajs wołają ;-)))

Dokładnie mam ten sam model monitora i gra sie zajebiście jeśli chodzi o online  FPS.Obraz żyleta,niski input lag więc nic wiecej nie potrzeba.Ale do gier na jednego gracza wolę pośmigać na telewizorze 55 w salonie i podniecać się grafiką .............mówie tutaj o PRO ale na Xbox S też wygląda dobrze.

Edytowane przez MrArt-PL
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy w  moim tzw. "salonie" (mieszkanie w blokowisku) mam jakieś tam 60" cali LG z budżetowym 4K...Forza 7 z You Tube w 4K wygląda całkiem spoko ale to TV dla "starej" niech se ogląda te jej  serialiki  z Netflixa...ja mam całkiem inny świat ;-))

Więc jeśli chodzi o cale to jestem lepszy od Ciebie nie wiem jak z jakością ;-)))

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fakers napisał:

Powiedzmy w  moim tzw. "salonie" (mieszkanie w blokowisku) mam jakieś tam 60" cali LG z budżetowym 4K...Forza 7 z You Tube w 4K wygląda całkiem spoko ale to TV dla "starej" niech se ogląda te jej  serialiki  z Netflixa...ja mam całkiem inny świat ;-))

To masz tak jak ja.............czyli całkiem dobrze:thumbsup::biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam https://hdtvpolska.com/samsung-ks7000-ue55ks7000-test-najtanszy-suhd-ultra-hd-premium/
Ktoś pisał na forum ze zależy od modelu, mój spisuje się nadzwyczaj dobrze. Ustawiłem go jeszcze według poradników i 55 cali chodzi aż miło. Fakt faktem oled lg tez robi robotę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hi.
Nie znam się na TV ale  obecnie wyczekując XOX (chociaż do końca przekonany do jego zakupu nie jestem) mam monitor LG 27UD69-W i nawet na starym grubasku  daje radę , dla mnie te 29 cali jest idealne !!! ha ha ha ha ...
Odzwyczaiłem się od grania na dużych TV i wcale nie biorę ich pod uwagę.
Chciałem upolować jakiegoś Pro siaka aby szybciej zobaczyć jak to będzie wyświetlało  ale ceny jakieś takie z dupki  za ten szajs wołają ;-)))
Na PROsiaku wygląda naprawdę dobrze. Mam ten model i obraz żyleta a kolory mega. I nawet jak na IPS czerń jest naprawdę dobra. Mam porównanie bo mam kilka innych IPSow gdzie czarnego nie ma - szary albo fiolet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, paweltpb napisał:

Ja polecam https://hdtvpolska.com/samsung-ks7000-ue55ks7000-test-najtanszy-suhd-ultra-hd-premium/
Ktoś pisał na forum ze zależy od modelu, mój spisuje się nadzwyczaj dobrze. Ustawiłem go jeszcze według poradników i 55 cali chodzi aż miło. Fakt faktem oled lg tez robi robotę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Za polecanie Samsungowego KS'a z miejsca dawałbym bana do końca świata. Tym bardziej, że w tej chwili trafić na egzemplarz nie z ekspozycji to cud. 

 

Co dalej? Okrzyknięcie Qledów nową technologią wyświetlania obrazu? :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma hajsy to tylko sony, ja osobiście będę polowal na Samsunga jakiegos a w najgorszym wypadku LG. Ale chyba się wstrzymam jeszcze rok to za podobne pieniądze będzie można wyrwać coś lepszego niż na dzien dzisiejszy bo czerń w oledach i kolory to inny wymiar:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że ci co kupują teraz mid-range za 6-7k+ będą toczyć piane za rok-półtora i puls im będzie ostro skakał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bany4KHDR napisał:

myślę, że ci co kupują teraz mid-range za 6-7k+ będą toczyć piane za rok-półtora i puls im będzie ostro skakał

 

A pomyślałeś, że osoby, które teraz kupiły TV za 7k, za 1,5 roku kupią już sobie OLEDa w bardziej przystępnej cenie niż 15 tysięcy? To jakaś polska tradycja, by TV w salonie stał przez 20 lat? :seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tv kupuje się na całym świecie aby z niego korzystać dłużej niż rok xd uzbierajcie na auto czy mieszkanie a nie tv co roku zmieniać aby w giereczki pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grecky napisał:

 

A pomyślałeś, że osoby, które teraz kupiły TV za 7k, za 1,5 roku kupią już sobie OLEDa w bardziej przystępnej cenie niż 15 tysięcy? To jakaś polska tradycja, by TV w salonie stał przez 20 lat? :seriously:

mnie stać, ciebie stać ale pokauf nie stać w wieksząści na zmiane tv co 1,5 roku. Poza tym polak i tak powie że to nie jest kwestia grubości portfela tylko zdrowego rozsądku :kukiz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Grecky napisał:

 

A pomyślałeś, że osoby, które teraz kupiły TV za 7k, za 1,5 roku kupią już sobie OLEDa w bardziej przystępnej cenie niż 15 tysięcy? To jakaś polska tradycja, by TV w salonie stał przez 20 lat? :seriously:

 

20 lat? to chyba u Ciebie :24_stuck_out_tongue:

 

U mnie jak nie dobije do 25 to hooy, od razu mówię, że gó.. nie TV :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Ja i tak będę  celował w TV pokroju tego Philipsa PUS7502 w sensie w ten przedział cenowy... Poprzedni w salonie ma jakieś 22 miesiące ale fakt za mało/za słabo i czas na wymianę bez względu na to ile stoi...

 

A co do czasu wymiany TV, w/g mnie każdy niech sobie wymienia co ile chce, ty @Grecky będziesz to robił co XX miesięcy a inni co XX lat :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×