Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

TV pod XboxOne X

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno ma być wsparcie dla FHD (znaczy się downscale ma sprawić, że obraz, choć nadal w rozdzielczości 1080p, będzie ostrzejszy i wyraźniejszy), dlatego na razie nie widzę sensu zmiany na 4k, zostaję przy poczciwym Samsungu 75H6400 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bida w temacie gównoburza się zrobiła i rzucanie OLEDAMI....

 

A Hooy a byłem ciekaw opinii :24_stuck_out_tongue: Chciałem po prostu kupić TV w przedziale cenowym 3500-4500 i tyle... Oczywiście że taki Philips PUS7502 będzie gównem przy Soniaku za 7000 zł, ale ja myślałęm, że ktoś może zna jakąś fajną alternatywę z 4k i HDR w takim przedziale cenowym...

 

A nie tylko rzucanie jakimś modelem za 9k i stwierdzenie ten jest dobry... No i w zadzie mam wydumane opinie o tym jak można kupić to a to, liczyłem na radę i tyle...

Dnia 28.08.2017 o 16:00, pablos_PRO napisał:

Digi ten twój tv w testach wypada marnie, nie chce mi się wczytywać ale wszędzie sporo minusów i oceny na poziomie 6,5/10.

 

Tak jakby to byłby tv z marketu za minimalna krajową brutto. 

 

BTW: Dziś potestowane odrobinę, cóż jak dla mnie to nawet pasi (choć i tak wstrzymałem się z zakupem) nie widzę tam IPS Glow czy co tam, ale są inne małe mankamenty :38_worried:

 

Wychodzi na to, że muszę się wstrzymać do 7.11 i najprościej w świecie podłączyć TV do XboxOne X i testować... :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Laptok napisał:

Podobno ma być wsparcie dla FHD (znaczy się downscale ma sprawić, że obraz, choć nadal w rozdzielczości 1080p, będzie ostrzejszy i wyraźniejszy), dlatego na razie nie widzę sensu zmiany na 4k, zostaję przy poczciwym Samsungu 75H6400 :24_stuck_out_tongue:

Kupić porsche i trzymać w garażu? Co kto lubi :24_stuck_out_tongue: nowy cod robili porównania na ps4 i ps4 pro i na fhd różnice malowidoczne to i na fhd między xos i xox będzie podobnie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i bida w temacie gównoburza się zrobiła i rzucanie OLEDAMI....
 
A Hooy a byłem ciekaw opinii :24_stuck_out_tongue: Chciałem po prostu kupić TV w przedziale cenowym 3500-4500 i tyle... Oczywiście że taki Philips PUS7502 będzie gównem przy Soniaku za 7000 zł, ale ja myślałęm, że ktoś może zna jakąś fajną alternatywę z 4k i HDR w takim przedziale cenowym...
 


No ale takie są realia. TV 4K do 6tys w tym roku to godzenie się na spore kompromisy. Może na jesieni sony xe90 będzie tańszy, ale kupowanie tego Philipsa to wyrzucanie kasy w błoto. Zresztą tak jak każdego innego tv na matrycy IPS.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać rok i do 8k zł kupić coś porządnego niż teraz wyrzucić pieniądze w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mataman napisał:

 


No ale takie są realia. TV 4K do 6tys w tym roku to godzenie się na spore kompromisy. Może na jesieni sony xe90 będzie tańszy, ale kupowanie tego Philipsa to wyrzucanie kasy w błoto. Zresztą tak jak każdego innego tv na matrycy IPS.

 

 

Do 6 tysięcy jak się dobrze poszuka można dostać jeszcze Panasonic EX780 w 58 calach, a to już całkiem ok telewizor. 

 

18 minut temu, BułkazSzynką napisał:

Lepiej poczekać rok i do 8k zł kupić coś porządnego niż teraz wyrzucić pieniądze w błoto.

 

To samo słyszałem rok temu. Tak czekać to można do usranej śmierci. Jak kogoś stać i lubi to może sobie TV wymieniać co 2-3 lata bez plucia w brodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wymieniać co 2-3 lata to już teraz lepiej kupić Sony za 12 koła bo to już kombajn który starczy na wiele dluzej  bo już oprócz hdr to nic chyba ciekawego nie wymyśla w kategorii 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BułkazSzynką napisał:

Zamiast wymieniać co 2-3 lata to już teraz lepiej kupić Sony za 12 koła bo to już kombajn który starczy na wiele dluzej  bo już oprócz hdr to nic chyba ciekawego nie wymyśla w kategorii 4k.

 

Branża za szybko się rozwija i takie myślenie to bzdura!

A za 2 lata odyebią coś o czym teraz nawet nie myślisz i będziesz się wkur... że twój TV za 12k tego nie ma a byś chciał... PROSTE...

 

I tak to jest z wami człowiek pisze 4,5k maks (zresztą ja szukam ok.50") to co widzi:

rozmowę o 6-8k... Ja o niebie wy o chlebie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4,5 nie ma nic sensownego. Jak nie ma się tych 6-7 tys to lepiej poczekać.

 

12-15 k też nie widzę sensu wydawać. lepiej za 2 lata kupić znowu za 6k a stary tv dac rodzinie lub przenieść do drugiego pokoju

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 4,5 to obojętne co weźmiesz tak naprawdę, z marek polecam samsunga i sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skolei Panasonica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że 4k rozwinie skrzydła dopiero przy kolejnej generacji. Żadne prosiaki i uber iksy nie pociągną za długo, jeśli już teraz jest problem z 4k i 30+ Do tego czasu można spokojnie "przemęczyć" się z TV FHD i poczekać na rozwój HDR i chociażby OLED-ów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od portfela. 6-8k to dużo, ale tv to nie tylko gry.

 

Ja kupuję w 80% dla netflixa, 20% do grania

 

Edit . 

Z innej beczki. 

MS ma deala z samsungiem

 

https://news.xbox.com/2017/09/01/samsung-xbox-partner-4k-gaming-experience/amp/

 

 

 

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Edit . 

Z innej beczki. 

MS ma deala z samsungiem

 

https://news.xbox.com/2017/09/01/samsung-xbox-partner-4k-gaming-experience/amp/

 

 

No to już wiem co mam brać... I hooy 15 lat na bułkach z pasztetem jak nic... :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No to już wiem co mam brać... I hooy 15 lat na bułkach z pasztetem jak nic... :24_stuck_out_tongue:

Takie masz ciśnienie na nowy tv?
Ja wiem ze jest różnica, ale pytanie jak mocno Tobie zależy. Ja póki co zostanę przy full hd. Dlaczego bo mi wystarcza. Tak wiem nie mam HDR i innych takie ktore robią różnice ale póki co jest jest ok.
A patrzac na ceny topowych tv ktore to kosztuje tyle co 1/3 nowego auta to raczej mowię nie dziękuje wole raz na 3 lata zmienic wóz nizli tv ;) przykładem moze byc lg oled65w7v jedyne 30tys ;) ze juz o samsungu eu88js9500 nie wspomnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ciśnienie bo nowy xbox wychodzi:p tylko problem, że xbox odbiega klasa od telewizora:p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

No to już wiem co mam brać... I hooy 15 lat na bułkach z pasztetem jak nic... :24_stuck_out_tongue:

 

Qledy to marketingowa sciema, by podniesc sztucznie cene zwyklego LCDka. Samsung jest mistrzem takich zagrywek.

 

A upieranie sie ze fullhd w 2017 roku jest wystarczajace nie skomentuje. Niektorzy chyba siedza ciagle w jaskini. Widzial ktos film z plyty UHD? Widzial porzadny HDR? Na pewno nie, bo wowczas wstydzilby sie napisac ze 1080 jest extra super rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p nie jest super hiper rewelacja ale tez nie jest złe. Poza paroma filmami i kilkoma demami to jaki masz content 4K? Z netflixa? Proszę cię. Ja, podobnie jak magellan przebieduje jeszcze na 1080p z rok albo dwa, bo poza graniem są jeszcze inne zastosowania tv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mój kolega dobrze mi doradził :) Śledzę temat, mam ciśnienie ale chyba wytrzymam do 7.11 i jak kupię XboxOne X, to będę podpinał do różnych TV i testował.... Oczywiście będę próbował złowić coś najbardziej sensownego w klasie gówno-shit (do 4,5k tak myślę)... Każdy ma HDR na jaki może sobie pozwolić w danej chwili ;) ale cieszę się że 90% z was ma oledy lub najwyższe serie TV...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poczekam do przyszłego roku bo podczas mistrzostw świata na pewno będą eleganckie promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 Każdy ma HDR na jaki może sobie pozwolić w danej chwili ;) ale cieszę się że 90% z was ma oledy lub najwyższe serie TV...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Nie rozumiesz nadal jak widzę. W zeszły roku za 5tys można było kupic Panasa DX750 lub Samsunga KS7000. W tym roku godny uwagi jest tylko Sony XE90, który jest telewizorem średniej klasy. To nie te czasy że 50-55" kupowało się za 3500-4500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu kupiłem Bravie za 3600zł 50" i póki co daje rade. Zobaczymy jak fundusze pozwolą to może...może zamienię obie konsole na wyższy model w sensie Xbox One na Xbox One X i PS4 na Prosiaka...fakt będzie mnie to sporo kosztować, ale jak będzie warto...sam jeszcze muszę to podsumować i sprawdzić...ale jeśli chodzi o TV to nadal chce pozostać przy Bravi. Mam w sumie od początku. Obraz super i nigdy mnie nie zawiodły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się kupować tv 4k, lepiej trochę poczekać i kupić 8k a do tego czasu zbierać w skarpete kasę bo tanio nie będzie :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×