Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nie ma jeszcze tematu z tą grą a podobno opinie ma nawet pozytywne.

Gra ktoś już może w nowe WRC?

Jak ma się gra względem nowego Dirt 4?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że wczoraj dostałem prezent i mam grę za free no to sprawdziłem WRC 7.

Graficznie spoko, raz ładnie a raz gorzej. Najlepsze i najładniejsze lokacje to Monte Carlo i Szwecja przy zachodzie słońca. Ogólnie te kolory są mocno wyprane i blade. Mam telewizor skalibrowany a ta gra ma dziwną paletę barw i tak jak wspomniałem tylko efekt blur o świcie bądź zachodzie lekko to tuszuje. Design lokacji i różnorodność zdecydowanie na plus dla WRC.

Ogólnie tekstury wydają się jakby takie puste, delikatne. W D4 to wygląda zdecydowanie mięsiściej! Nie wiem takie mam pierwsze wrażenie. Oczywiście są momenty gdzie WRC 7 wypada lepiej od D4, jak chociażby efekt zniszczeń, który wydaje się fajniej zrobiony.

Moim zdaniem obie te rajdowki wyglądają jak na sprzęcie z zeszłej generacji. Dirt moim zdaniem wyglada lepiej, nie mówiąc już o warunkach pogodowych, które ośmieszają WRC7.

Teraz model jazdy, wydaje się, że WRC 7 jest bardziej wymagający niż D4. Obecnie gram na padzie i ustawienia prowadzenia amator a jeździ się trudno. Moim zdaniem model jazdy jest zbliżony bardziej do symulacji niż arcade. Duży plus, że czuć masę auta, przyspieszenie a warunki na trasie wpływają na prowadzenie. Na pierwszy i rzut oka jest lepiej niż w D4.

Na zakończenie, model jazdy satysfakcjonuje i jeszcze bardziej cieszy ten niespodziewany prezent w postaci darmowej gry ale za pełną kwotę raczej bym nie kupił, przynajmniej po 3h grania

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też od kilku dni ogrywam WRC 7 i jak dla mnie gra się zdecydowanie lepiej niż w Dirt'a 4. Lokacje i odcinki rajdów są na zauważalnie wyższym poziomie od tych w dircie, gdzie co chwilę powtarzają się te same odcinki trasy. Obie gierki ogrywam na PS4 Pro i graficznie WRC 7 wypada dla mnie lepiej, jedynie warunki pogodowe (śnieg, deszcz) wyglądały lepiej w Dircie.
 

 

PS. Temat WRC 7 już istniał, trzeba będzie poprosić moda by je scalił. http://ps3forum.pl/topic/84749-wrc-7/

 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, teraz gram sobie w WRC 7 i wygląda to często lepiej niż D4 ale raczej całokształt w D4 wypada lepiej. Szwecja jest dużo piękniejsza i klimatyczna niż w D4. Czuć mróz, nawierzchnię. W Finlandii w południe przy słońcu wygląda to również dobrze. Monte Carlo tu już jest cudownie!Niestety, niektóre lokacje wyglądają gorzej względem innych, głównie chodzi tu o tekstury i oświetlenie i ale i tak jest git

Myślę, że wyblakłe kolory brały się bardziej stąd, że grałem o świcie i zapewne były lekkie zamglenia.

 

Co do prowadzenia aut to zdecydowanie gra się lepiej niż w D4. Czuć każdą zmianę nawierzchni a różnorodność odcinków jest na prawdę imponująca.

System zniszczeń, zabrudzeń też lepiej wygląda w WRC 7. Kurcze, jeszcze jak coś poprawia w aktualizacjach to będzie to rajdowka roku!

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogromnym plusem tej gry sa samochody z licencja. Czekam na pierwsze promo i kupuje. Recenzje i gameplaye zachęcają No i po Waszych opiniach również jestem pozytywnie nastawiony.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka screenów z Rajdu Szwecji
Jest to moim zdaniem jedna z najładniejszych miejscówek, razem z Monte Carlo f8f36bfd75cde5d88ad775055bdb5943.jpga549dd1989e5992d021a86ad47fb1b07.jpg75d6bba925dadb2f9d0f226e1d385b7f.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych Twoich screenach jakoś dziwnie to wygląda, strasznie wyblakłe kolory (prędkościomierz, pacenotes). 

 

j4esl2a.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to pewnie zależy od warunków pogodowych. Te elementy są lekko przezroczyste, zobacz pierwsze zdjęcie na nim te elementy są nieco ciemniejsze. Twój screen jest z innej pory dnia i pewnie dlatego. Screenshot robione są z konsoli, nawet nie trzeba mieć TV podpiętego a więc na screenach nie uchwycisz HDR.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobra masz rację, w ciągu dnia podobnie to już wygląda. Robiłeś screeny bezpośrednio z gry, czy z nagrania? 

 

iUU6Xyu.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio z gry

 

Ta gra jest na prawdę świetna!

Czuję, że Dirt 4 będzie leżał na dysku nie używany! Nie no model jazdy w WRC 7 jest świetny, czuć każde podłoże, ciężkość aut! Graficznie lepsze od D4, do tego uszkodzenia aut, zabrudzenia, rozbryzgi wody pod kołami. Dźwięki aut, żwiru pod kołami, dźwięki otoczenia! Na prawdę postarali się z tą grą

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwecja i Walia nocą
a95aff3b940fa1ff26f5fc8ce15b0716.jpg1535933e8d3e02b8ea3c801aeebf590c.jpg643f9ea25797ae9972c7658667594863.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem PS4 Pro.
Nie sądziłem, że będzie różnica a jest!
Oświetlenie, tekstury wyglądają lepiej.
Karoseria aut, brud, mokre auto po deszczu też wygląda lepiej a do tego jest płynniej.
Widać to zwłaszcza na dzielonym ekranie gdzie wcześniej potrafiło klatkować czasem a tutaj płynniutko.
Moim zdaniem gra zyskuje na PS4 Pro

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma ta gra do dirt 4 i dirt rally? Chodzi mi o sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda jest inna, DR obrósł w legendę symulatora bo jest bardzo trudny i na padzie gra się bardzo słabo.
Dirt 4 I WRC 7 jest zarówno do pada jak i kierownicy. Te gry to takie pół symulację. W WRC 7 czuć każda nawierzchnię, inaczej prowadzi się auta po lodzie , po śniegu , po błocie itp. Czuć prędkość, zjazd z góry , wyjazd pod górę. Trzeba pamiętać o drodze hamowania. W Dirt 4 jest inaczej ale chyba podobnie. Jak grałem w trybie gracz to nie czułem zbytnio tego co obecnie w WRC 7 ale tam jest jeszcze model prowadzenia jako symulacja więc pewnie jest trudniej
Dla mnie każda z tych gier jest świetna ale obecnie gram głównie w WRC 7.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może nie sprecyzowałem posta, ale chodziło mi właśnie do czego jest bardziej podobne czy do rally, czy do 4.  Po tym poście przekonałeś mnie do zakupu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to do D4 bo można się świetnie bawić zarówno na padzie jak i kierownicy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos28 , to ty przegadujesz się na YT z tym bufonem Martinusem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kolos28 napisał:

Jak już to do D4 bo można się świetnie bawić zarówno na padzie jak i kierownicy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

To jeszcze lepiej dla mnie, bo dirt 4 bardziej mi się podoba od Rally na padzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc WRC 7 to gra dla Ciebie

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEN SAM POST ZAMIEŚCIŁEM W WATKU Z DR GDYŻ W JEDNYM I DRUGIM PORUSZALIŚMY TEMAT TYCH DWÓCH GIER!!

 

Dobra wróciłem do Dirt 4, bylem ciekawy jak wygląda na PS4 Pro a przy okazji chciałem sobie porównać do ogrywanego przeze mnie WRC 7.

A więc tak graficznie , zupełnie inaczej i ciężko wyłonić zwycięzcę ale grałem teraz w Michigan w deszczu i jak to pięknie i naturalnie wyglądało w D4...

 

Co do modelu jazdy to w Dirt 4 w trybie gracz jest jakby nieco podobny do WRC z wyłączonymi asystami ale jest łatwiej. WRC łatwiej stracić panowanie itp.

WRC 7 w trybie amator z włączonymi asystami aż tak diametralnie się nie różni z trybem profesional a przełączenie Dirt z trybu Gracz w tryb Symulacja zmienia całkowicie jazdę, czuć napęd na tył, przód bądź na 4 koła. Muszę sprawdzić czy WRC 7 ma auta z napędem na przód bądź tył bo tymi co jeździłem to chyba tylko z napędem na 4 koła

Ogólnie podtrzymuje zdanie, że w WRC 7 podłoże oraz warunki pogodowe odgrywają różnice ale w Dirt 4 w trybie Symulacja trzeba bardziej panować nad gazem, pedałem hamulca itp.

Ogólnie obie gry są świetne, WRC idzie w kierunku pół stymulacji gdzie czuć auto, jego prędkość, trzeba pamiętać o o drodze hamowania. Do tego ma świetnie zaprojektowane 13 lokalizacji, posiada licencje WRC, dzielony ekran a więc fajnie gra się na jednym ekranie. Dirt 4 ma niby tylko 5 lokalizacji ale ma za to generowane losowo, posiada historyczne rajdy, ma lepsze warunki pogodowe a sama zmiana trybu na symulacja zmusza nas bardziej do uczenia się auta.

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa porcja screenów
7d5af17d5fbe33522b7a2b75d23b3205.jpga27ab19b5456f76eb6506754b5c4a4df.jpg0b2daaeb535c6561dc49b9dd7e31d270.jpg3fc30dfdb82e88efebf6144dacb9e27b.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze obecna promocja przyciągnie trochę graczy. Sam się mocno zastanawiam na ile ta gra jest w stanie mnie do siebie przyciągnąć- kupić nie kupić ? :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to warto kupić nawet za pełną cenę

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. W końcu po tygodniu walki skusiłem się na zakup . Kiedy jakiś online walczymy ?

 

 

Widzę ze jest trofka za multi.@Kolos28 pomożesz, bo do online nie da się połączyć....

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×