Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie tu kręcą poniżej 3 minut - jakieś boty chyba :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

To mój Max i jestem z niego dumny :

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to mega arkejdowo :notsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przejazd jest po 4 h prób, wiec już mniej więcej wiedziałem jak to jechać. Nie jest ta gra łatwa na haka wyglada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Nie nie mam kiery ( to ta ważniejsza sprawa ;) ) , a druga rzecz ze nie podobają mi się samochody których nie ma w obecnych rajdach tzn brak licencji. Z tego zakupu jestem mega zadowolony a trochę się bałem ze będzie kupa.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC 7 choć nie jest w pełni symulacyjną grą to gra się na prawdę przyjemnie - zwłaszcza na padzie.

To, że nie jest to w pełni symulacja nie oznacza, że jest to typowa arcadowka gdyż warunki pogodowe, droga hamowania , jazda z górki i pod górkę ma duże znaczenie. Czuć jazdę po lodzie, śniegu, błocie. Oczywiście jak ktoś szuka większych wyzwań, zwłaszcza na kierownicy to Dirt Rally będzie lepszym wyborem

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.11.2017 o 13:44, Kolos28 napisał:

WRC 7 choć nie jest w pełni symulacyjną grą to gra się na prawdę przyjemnie - zwłaszcza na padzie.

To, że nie jest to w pełni symulacja nie oznacza, że jest to typowa arcadowka gdyż warunki pogodowe, droga hamowania , jazda z górki i pod górkę ma duże znaczenie. Czuć jazdę po lodzie, śniegu, błocie. Oczywiście jak ktoś szuka większych wyzwań, zwłaszcza na kierownicy to Dirt Rally będzie lepszym wyborem emoji4.png

 

 

 

 

Kolos, czy WRC 7 lub DIRT 4 wspiera HDR?

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mają wsparcie dla pro ale nie wiem czy obie wspierają HDR. Myślę , że WRC 7 tak a Dirt 4 może nie wspierać HDR.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kolos28 napisał:

Obie gry mają wsparcie dla pro ale nie wiem czy obie wspierają HDR. Myślę , że WRC 7 tak a Dirt 4 może nie wspierać HDR.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki, Kolos.Pytam,bo do niedawna używałem telewizora full hd. Teraz po kupnie tv 4K z HDR - em gry takie jak GT Sport czy F1 2017 wyglądają obłędnie po przejściu w tryb HDR.Graficznie to zupełnie inne gry.

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że 4k z HDR robi mega robotę!
Wiesz co, gdzieś na YT widziałem, opis filmu "Dirt Rally PS4 Pro 4k HDR" a więc możliwe, że Dirt 4 również wspiera ten tryb.

Ogólnie gratuluję nowego zakupu i życzę pełnego zadowolenia w użytkowaniu

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś online? Czy tylko jak ja szukam jakiegoś lobby to gra mi nic nie znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra gorsza od Dirt 4 szczególnie w modelu jazdy. Jest progres ale jeszcze to nie to WRC :)

Każdy tak grę chwali a dla mnie średnia gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem całkiem niezła, przyjemnie się spędza czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciszy w temacie sam sobie odpowiem na pytanie dlaczego nie potrafię znaleźć publicznego lobby :1_grinning:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od razu po zakupie na szybko wbiłem pucharki z multi bo przypuszczałem ze się tak skończy ;). Ogólnie gra bardziej nastawiona na single player lub do udostępniania swoich czasów i porównywania. Ściganie się z duchami „live” jest takie sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ta gierka w porównywaniu do dirt rally dziwnie chodzi (jakby nie płynnie)? to ma 60 klatek ? kupiłem to dziś na promocji za 75 zeta, ale w porównaniu do dirt rally to jest cienkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Shatan napisał:

czemu ta gierka w porównywaniu do dirt rally dziwnie chodzi (jakby nie płynnie)? to ma 60 klatek ? kupiłem to dziś na promocji za 75 zeta, ale w porównaniu do dirt rally to jest cienkie

Nie wszystkie gry chodzą w 60 klatkach. WRC zawsze przycinało. Gdzie taka promocja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lewy69 napisał:

Nie wszystkie gry chodzą w 60 klatkach. WRC zawsze przycinało. Gdzie taka promocja?

W playstation store. Pogralem wczoraj, gierka na pada - do kierownicy sie nie nadaje. Zostaje przy dirt rally choc zawartosc sie juz praktycznie dla mnie skonczyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie ma możliwości ustawić sterowania na padzie by prawa gałka odpowiadała za gaz i hamulec?

Gdyż próbuje i nie można - przypisana gałka do obrotu kamerą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×