Skocz do zawartości
Zajczak

PES 2018 MyClub

Rekomendowane odpowiedzi

Agenci juz sa ale szansa na czarna i zlota pilke hak dalej dla mnie nie jest zadowalajaca. Na grupie na fb pes 2018 myclub mozna sprawdzic bo w sumie dwoch agentow specjalnych(jeden na kadre Japonii lvl 50)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś pierwszy rzut legend? 

3 godziny temu, Baczek867 napisał:

Ja oprócz similar level mam ustawione Rating na Wider czy jakoś tak i reszta na domyślnie. Ciekawe jaki Agent dziś wjedzie ....

 

no mam właśnie identycznie, wczoraj też trafili mi się z lepszą rangą ale o dziwo to jak byłem lepszy na boisku :-) Podoba mi się to kombinowanie ze scoutami, wczoraj wylicytowałem do moich zdobytych "brakujące ogniwa" i zrobiłem sobie N'zonziego oraz Perottiego (choć tutaj było losowanie pomiędzy nim a Perisiciem ale z moim szczęściem zawsze trafie to co słabsze, choć i tak na tego zawodnika nie narzekam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawioną siłe zespołu i ranking na similar a jakość połączenia na lvl3. Czasem trafi się ktoś z wyższym rankingiem ale to nie powód aby się załamywać bo wszystko weryfikuje boisko:) Nie ma to jak trafić na derbowego rywala ze swojego miasta i przewieźć go 4-2:) Skakałem po każdej bramce pod sufit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie online cup 50000GP. Jaki ja sklad muszę mieć żeby zagrać mecz? Mogę mieć zawodników których wypożyczam czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym pucharze chyba mogą grać tylko zawodnicy, którzy mają poniżej 5 meczy w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to spróbuję to jakoś ogarnąć. 50000GP muszę to zrobić. Dziękuję za odpowiedź. 

Edytowane przez przemas23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilku bro, skusiłem się na dwa losowania i co prawda trafiłem srebro, ale bardzo fajni gracze do fitnessu nasz Zieliński i Renato Sanches. Trochę się zdziwiłem ze Renato jest w srebrnej, ale pasuje :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie wczoraj wygrac turniej International Cup gol strzelony w finale w 94 minucie z Niemcami.W karnych wygrana i w koncu szczescie sie usmiechneło bo wylosowałem czarna piłke a tam Alexis Sanchez który idealnie wkomponował mi sie do składu bo gram 1-4-3-1-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem sobie  stanie przegrać meczu. W pierwszym losowaniu trafiła mi się Krystyna, której nienawidzę, a potem po kilkudziesięciu rozegranych meczach doszedł A. Sanchez. Mam atak śmierci na 3 lvl - bo reszta to patałachy z K. Linnety na czele w pomocy - 

Pięknie się gra w ten my club, bo TS już tak nie zabija tego trybu jak wcześniej. 

 

Ktoś mi powie jak zdobyć bilet ulepszenia skilla managera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety szczęścia do losowania nie mam, skład mam wg mnie mocno przeciętny choć składający się ze znanych nazwisk. Mam tragiczny atak, który marnuje masę sytuacji nawet sam na sam - na lewej stronie dopiero "uczący" się fachu piłkarza Perotti (zaledwie 9 lvl) w środku L. Pratto (super główki i nic poza tym, z nogi masę przestrzelonych setek), na prawej Maradonna, który jest ustawiony jak SS i niestety ta pozycja nie jest wg mnie dla niego dlatego wpuszczam tam srebrnego Pulisicia, który też jest taki sobie. W środku mam Koke (to moja nowa zdobycz, choć szału nie robi), N'Zonzi (dość flegmatyczny) i Yaya Ture (bardzo lubię tego gracza, niezłe bomby z daleka). Obrona trochę solidniej, choć na lewej stronie mam Asamoah, który niestety jest najsłabszym ogniwem całej mojej drużyny, w środku Glik (super się nim gra, pojedynki powietrzne są jego) oraz Bonucci (tutaj mam wątpliwości bo często ma problemy szybkościowe) i na bramce Buffon (liczyłem, że będzie lepszy a czasem wypuszczając mojego rezerwowego Asenjo wydaje mi się, że ten drugi broni lepiej). Wczoraj wygrałem dwa turnieje, jeden online drugi z kompem i miałem 2 x Special Agent, oczywiście same srebra w tym nasz Piotrek Zieliński, potem skusiłem się na 4 losowania i wydałem 40000GP... na daremno bo znowu same srebra. Zbieram teraz GP aby zakupić Scouta AS Monaco bo mam dwóch innych scoutów, którzy w tej konfiguracji dają mi pewnego Falcao, a ten przy moim ataku będzie bogiem, tym bardziej że grając kilka razy przeciwko niemu widziałem że ma moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę dziś na tych nowych agentów i myślę sobie, że spróbuję szczęścia. Losuję dwie piłki, oczywiście obaj piłkarze to no-name silvery. No nic, postanowiłem odpalić jeszcze jedną piłkę, tak dla rozwiania wątpliwości, że to szrot. I tutaj pojawia się on, Pan Piłkarz :listek:

 

 

PRO EVOLUTION SOCCER 2018_20171013101543.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gruby traf :) muszę dzisiaj chyba trochę GP stracić :) Ja za to zakupiłem wczoraj nowego trenera Simeone 4222, jestem na etapie podbijania TS, z 99 poleciało na 64 :38_worried: miałem kilka famillitary to podbiłem do prawie 80. Formacja całkiem przyjemna także przy 99 powinno być Ok. Trzeba się wziąć za ten turniej gdzie za 3 wygrane dostajemy 3 losowania, lekko pewnie nie będzie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj 3 losowania i 2 srebrne nołnejmy i złoty Bakayoko z Chelsea, niestety na jego pozycji mam N'Zonziego i chyba ten drugi jednak jest lepszy (N'zonzi na 17 lvl ma już ovr 81 a Bakayoko na 30lvl 80 ovr).

 

Tego Messiego zazdroszczę, grając przeciwko niemu widziałem jak ciężko odebrać mu piłkę, która wydaje się być przyklejona do nogi, strzały wchodzą chyba z każdej pozycji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z góry w chalenge online. Musisz wygrać 3 mecze pod rząd i dostajesz 3 losowania. Można mieć dwa składy a nawet trzeba żeby odnawiać kondycję. Klikasz bodajże :square:na kafelce squad managment i wybierasz create new squad i działasz :)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie przyłożyłem , wygrałem za drugim podejściem. 3 losowania i 3 srebrne piłki , wszystkie poszły na QS :) wrrrrr. Za to w losowaniu za 250 złota wpadł Mandzukic także w miare . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Baczek867 napisał:

 Za to w losowaniu za 250 złota wpadł Mandzukic także w miare . 

 

O Panie, to absolutne top z niedocenianych zawodników. Mocno zazdroszczę, u mnie w 17 siał spustoszenie.

Ja wczoraj za turniej Mbappe wylosowałem, więc w końcu też udało się coś trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze ze Mario ma czym przyłożyć :) fajny zawodnik. Do kompletu wpadł wczoraj Dzeko tez overall 84 do drugiego składu wkomponowany :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj chyba w ramach wynagrodzenia za nerwy w online wylosowałem pierwszą czarną piłkę (poza gwarantowaną na początku) - De Gea. Z racji, że mam Burki'ego na ławce to w zasadzie jestem na tej pozycji już ustawiony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też wygrałem turniej online z gwarancją złotej piłki oraz ten ciut łatwiejszy z srebrnymi, oprócz tego losowałem za 250 monet gwarantowane złotko z ov 30 i niestety kolejne losowania bez szału choć jedna piłka przyzwoita, za ten łatwiejszy turniej srebro i zupełnie dla mnie nieznany grajek, złoto za drugi turniej to J. Moutinho oraz złoto za 250 monet to najlepszy z tych 3 losowań traf w postaci A. Ramsey swoją drogą bardzo przyzwoity piłkarz, który zastąpił N'Zonziego w składzie i w przeciwieństwie do poprzednika strzela trochę bramek. Niestety póki co nie potrafię trafiać czarnych piłek, zaledwie jedną mam z losowania i dwie z gwarantowanych czarnych, reszta to złotka i srebra :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam losowania z nowego agenta ? Ja dzisiaj podszedłem 3 razy i wpadła jedna czarna - Mertens :) niby Ok, tylko mam taki przesyt napastników , ze na tej pozycji już tylko ścisła czołówka by mnie zadowoliła. 

 

Pierwsza 11 można powiedzieć dopakowana : 

Schmeichel, Aurier, Mathieu, Hummels, Walker, Renato Sanches, Kross, Rakitic, Mertens , Maradona , Mandzukic.  

6 dywizja rating 640 :) 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tradycyjnie beznadzieja, w mojej drużynie za to przesyt obrońców i pomocników a brak sensownej ofensywy, 4 losowania w tym jedno za wygranie online turnieju i tylko jedna złota piłka z Ł. Piszczkiem, reszta to tylko do przepalenia na trenera. Poza tym nie wiem czy mam spadek formy ale znowu dostaję wiecęj meczów w plecy niż wygrywam, mimo przewagi w pojedynkach u przeciwnika wystarczy akcja by trafić bramkę u mnie wiecznie ten sam problem, idę sam na sam i nie trafiam w bramkę, nie wiem już o co chodzi, strzały mam ustawione na Basic więc powinno być OK a nie jest. Poza tym strasznie źle gra mi się w sieci, mam wrażenia że są opóźnienia straszne i po naciśnięciu podania czasem nie ma nawet reakcji i tracę piłkę, do tego mam coraz więcej strat pod własną bramką - może potrzebuje odpoczynku chwilowego od gry a może jest coś na rzeczy, wczoraj z lekka zaczęła mnie gra irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zajczak napisał:

Poza tym strasznie źle gra mi się w sieci, mam wrażenia że są opóźnienia straszne i po naciśnięciu podania czasem nie ma nawet reakcji i tracę piłkę, do tego mam coraz więcej strat pod własną bramką - może potrzebuje odpoczynku chwilowego od gry a może jest coś na rzeczy, wczoraj z lekka zaczęła mnie gra irytować.

 

Jak dla mnie to obecnie jest gorzej nie po premierze. Do opóźnienia się lekko przyzwyczaiłem, ale te braki reakcji zwłaszcza jak muszę zareagować obrońcą są niedopuszczalne.

Ja ogólnie mam przerwę kilkudniową od online. Po osiągnięciu ratingu 750, przez 10 kolejnych meczy ani razu nie wygrałem i ani razu nie miałem rywala, który był niżej. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do ratingu 700 nie dotarłem, póki co byłem blisko 600 (coś 580 z jakąś końcówką) ale moja sytuacja po osiągnięciu tego ratingu była podobna do twojej, nagle zacząłem obrywać w każdym meczu, fakt faktem, że trafiałem dużo przeciwników lepszych od siebie z wyższym ratingiem gdzie miałem gościa nawet z oceną powyżej 800. W sumie fajnie zmierzyć się z dużo lepszym i zobaczyć czego mi brakuje ale gorzej jeśli trafiam takich co chwilę. 

 

Ostatnie 2 dni jednak znowu gra się przyjemnie i gra nie opóźnia tak jak przed weekendem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×