Skocz do zawartości
Zajczak

PES 2018 MyClub

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się gra świetnie od samej premiery. Mimo jakiś porażek , zero nerwów jak u konkurencji , przegrywam bo jestem słabszy albo mam pecha i stracę głupio bramkę . Wczoraj udało się wbić do 5 dywizji . Do tego w miarę mi się powodzi jeśli chodzi o losowania. Wczoraj 2 podejścia i siadła złota piłka a w niej Koulibaly ;) pasuje bo Humells i Koulibally ściana konkretna. Mathieu pójdzie do drugiego składu. 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Czy w 18-stce istnieje jakiś patent na farmienie gp? W dwóch poprzednich częściach brało się meczyk słabym składem w novice cup, strzelalo brameczkę i czekało się  bramkarzem przy piłce do gwizdka. Tutaj nie widzę takiej możliwości, a widziałem że ludzie na youtube mieli odłożone po około 1.000.000 gp.  Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja awansowałem do 6 ligi, a przedwczoraj pokonałem gościa z raitingiem ponad 800 by zremisować następnie z gościem na raitingu 360 i to w tak kuriozalny sposób, że szok, miałem bilans strzałów coś koło 20 z czego chyba z 12 celnych a koleś 2 strzały i jeden celny, efekt 1:1 :-) Ale mimo to nie płacze bo w prawdziwej piłce też tak bywa, tutaj to się zdarza a w Fifie miałem tak w co drugim meczu albo i częściej. Z drugiej strony koleś o raitingu ponad 800 mógł sobie pomyśleć to samo choć tam były statystyki meczu wyrównane. 

U mnie brakuje do lepszej gry ewidentnie zawodników, nie mam szczęścia do losowania, o dziwo przy losowaniach w ogóle nie trafiam skrzydłowych i napastników, ostatnio samych pomocników i ta strefa jest przyzwoita - mam Y.Toure, Koke (w rezerwie Ramseya i Fabinho) i od niedawna Fellainiego  w którym upatruje bardzo OP zawodnika, jego główki są piękne, rożne tylko na niego gram :-) w środku pola zapieprza od pola karnego do pola karnego a jego długie nogi pozwalają odbierać z dużą łatwością piłki, może nie jest mega zwrotny ale na tyle by skutecznie nim rozgrywać piłkę, czasem huknie też coś z daleka, na prawdę jestem pod wrażeniem zważając, że to tylko złota piłka. Obrona u mnie taka sobie, LB Asamoah (drażni mnie ilością zepsutych podań), Bonucci (jakiś taki nijaki), Smalling (fajnie się nim gra), Glik (rezerwa bo Smalling lepszy, ale mistrzowskie główki), Juanfran (też przyzwoita karta ale bez szału). No i na koniec napad u mnie niestety wieczna walka z dziadostwem, na lewej Perotti (brak szybkości jak na skrzydłowego, zrobiony ze scoutów), w środku zrobiłem ze scoutów Bacce (nawet fajnie się nim gra, ale mam go dopiero na 17lvl i niedomaga jeszcze w niektórych momentach) i na prawej Pedro, którego też zrobiłem ze scoutów i w sumie jestem z niego najbardziej zadowolony bo jest świetny w zwinności, panowaniu nad piłką, dobry balans i potrafi też strzelać. Czasem partoli mi centry ale to idzie znieść. Jednak jak co chwilę trafiam na gości z atakiem typu Ronaldo, Messi, Neymar, Suarez czy Cavani to jestem załamany jak można mieć takiego niefarta w losowaniu jak ja.

 

edit: wczoraj losowałem 4 piłki, same srebra - dramat

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe takiej bramki to nawet we Fifie nigdy nie widziałem :) Mecz mino wszystko wygrany , nadal uważam ze gra jest miodna !!! 

Bramkarz jeszcze miał pretensje do kibiców :38_worried: 

 

 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko tutaj zaglądam, ale rozegrałem mecz z jednym z naszych polskich jutuberów o tematyce PES, wynik trochę lepszy od gry. Jednak zobaczcie skład mojego przeciwnika (kooozak)

 

 

23331019_1622603421143380_7901059423268426221_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2017 o 19:03, Baczek867 napisał:

Hehehhe takiej bramki to nawet we Fifie nigdy nie widziałem :) Mecz mino wszystko wygrany , nadal uważam ze gra jest miodna !!! 

Bramkarz jeszcze miał pretensje do kibiców :38_worried: 

 

 

To nie jest błąd bramkarza ,tylko sędziego ,że nie odgwizdał faulu na bramkarzu.Bramkarz ma już kontrolę nad piłką i jest w tym momencie nietykalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem ze to nie błąd bramkarza, tylko zwykły bug. Chodziło mi tylko o to, ze śmiesznie to wyglądało jak bramkarz macha w kierunku kibiców :)  Nic trzeba odpalić i przetestować grę po patchu. Póki co 3 pkt. brakuje żeby awansować do 3 dywizji w my club i dwa mecze , może się uda. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie o myClub; jakich ruchów dokonać w ustawieniach ADVANCE w taktyce by ta gra się kleiła? Za trenera mam The Special One i jak zacząłem w tym tygodniu przesuwać formacje i grzebać w ADVANCE to rozjechało mi się w piździec wszystko. Za duże luki się potworzyły. Może ktoś wkleić swój gameplan jak u niego są ustawieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny traf i debiut :) Będzie z niego pociecha :) Losowanie ze Special Agenta . 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze special agenta dostałem Alvesa Daniego - nic ciekawego. Powiedzcie mi jak graczom fitness zregenerowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu w team management wciskasz :triangle: i tam masz - Stamina  recovery. Tylko na przyszłość lepiej mieć dwa składy bo staminy się tu nie kupi tak jak w UT . Trzeba  płacić złotem co na dłuższa metę nierealne . Jeżeli chcesz regenerować np. jednemu zawodnikowi to klikasz na niego trojkat . 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się chwalimy trafami to szczęście wreszcie się do mnie uśmiechnęło, do tej pory miałem problem trafić złotą piłkę a co dopiero czarną. A tu takie niespodzianki :-)

 

 

 

 

23755713_1641419109261811_3939723156870919629_n.jpg

23795782_1641419175928471_6188191748453347767_n.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Baczek867 napisał:

Piachu w team management wciskasz :triangle: i tam masz - Stamina  recovery. Tylko na przyszłość lepiej mieć dwa składy bo staminy się tu nie kupi tak jak w UT . Trzeba  płacić złotem co na dłuższa metę nierealne . Jeżeli chcesz regenerować np. jednemu zawodnikowi to klikasz na niego trojkat . 

Skąd wziąć tylko tylu graczy ? :1_grinning: rozumiem, że jak jeden skład gra to drugiemu automatycznie stamina rośnie ? nie muszą być na ławie jak w FUT ? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie regenerują się wszyscy , nie tylko Ci na ławce. No na początku lipa żeby dwa składy skleić jedynie z darmowych Scoutow cos można złożyć . Jednak i tak w miarę szybo to idzie, ja nabyta chwile praktycznie dwa równe składy jestem w stanie zrobić. 

Godzinę temu, Zajczak napisał:

Jeśli się chwalimy trafami to szczęście wreszcie się do mnie uśmiechnęło, do tej pory miałem problem trafić złotą piłkę a co dopiero czarną. A tu takie niespodzianki :-)

 

 

 

 

23755713_1641419109261811_3939723156870919629_n.jpg

23795782_1641419175928471_6188191748453347767_n.jpg

No to poszalales :) Grałem z kolesiem co miał Beckhama i odwzorowany jest zajebiscie, poruszanie się , technika , fryzura fajnie go zrobili ;) Znowu Ibra pewnie petarda w nodze long shoty będą siadały aż miło .  Graty ! 

 

 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle w tego typu losowankach - same kapiszony, 0 szczęścia. Trochę mi długo szuka przeciwnika :(.

Ale jaka jest satysfakcja, kiedy swoimi no-name pyknełem kolesia z koksami typu CR7 2-0, w dodatku był z mojego miasta :1_grinning:

 

Które losowania warto kupować ? a może czekać na jakieś "Specjalne"? Dajcie jakieś rady - jak skleić fajny skład :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o losowania to najlepiej brać te ze specjalnych agentów, którzy się zmieniają. Piachu a grałeś challenge cup-y ?? Zarówno online jak i offline ?? Tam tez jest kilka szans na wylosowanie piłek jak się wygra .  Przy każdej zmianie agenta ( co tydzień )pojawiają się właśnie te turnieje nowe . Ja swoich zawodników mam tylko za GP i Coinsy + właśnie te turnieje. Nic innego się nie poradzi ze scoutow ciężko trafić coś sensownego a żywej gotówki na monety tez pewnie nie masz zamiaru wydawać. Jeśli chodzi o szukanie przeciwników to u mnie jest wszystko migiem, ale tak jak pisałem nie mam filtra na jakość połączenia. Mam tylko na sile i ocenę drużyny. Lagow praktycznie nie mam wiec nie widzę sensu ustawiać na jakoscbpolaczenia 4-5 i czekać kilka minut . Druga sprawa jest taka, ze może szukać więcej czasu ze względu na ta wersje Lite, ale to nie mam pewności, pamietam ze w zeszłym roku pobrałem właśnie ta darmowa i nie szło się nawet po menu poruszać takie opóźnienie miałem. 

 

Teraz  codziennie dają po 10K GP za uruchomienie MY Club przynajmniej u mnie, w tej darmowej wersji tez to macie ? To już jest na jedno losowanie dziennie . 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się wkręcilem w tego darmowego pesa. Tylko jak mi będzie nadal losowac takich żałosnych piłkarzy to chyba się pogniewam. Chyba 10 losowań i w każdym najgorszy możliwy kolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem już trochę meczyków moimi nowymi zawodnikami to mogę ich opisać:

 

Zlatan Ibrahimovic - jestem z niego mega zadowolony, choć nie ma szybkości to przy moim stylu gry gdzie dominuje atak pozycyjny, klepanie piłką i częste centry w pole karne, sprawdza się idealnie, średnio 2 bramki na mecz, niezłe kopyto, świetne warunki fizyczne, bardzo dobrze się nim też podaje dokręcane piłki. Wygrywam nim dużo główek, niestety skuteczność głową już gorsza np w stosunku do mojego Madzukicia. Podsumowując, dla mnie kozacki zawodnik a patrząc, że lubię Man. Utd. zadowolenie podwójne.

 

David Beckham - co tu mówić legenda m.in Man. Utd więc już radocha wielka, ale  ale optymalna pozycja jego to RMF a u mnie gra na CMF bez straty OVR. Bardzo aktywny, nie sprawdzałem ale zachowuje się jakby miał Box To Box. Ustawiłem go na wszelkie stałe fragmenty gry i daje niesamowite piłki, bardzo dokładne i niezwykle groźne, dogrania na dobieg, dokręcane itp są praktycznie idealne. Bardzo dobry balans ciała, fajnie się nim steruje, podania po ziemi itp tak samo, idealne do nogi. Świetny zawodnik i nie widzę możliwości by ktoś go zastąpił, zabrał miejsce w składzie Yaya Toure :-)

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęście  pes mam takie samo jak w fucie. Na 20 dużych losowań mam jedno złoto na obronę. Choć szansa na złoto to prawie 30%, ale widocznie mnie to nie dotyczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, muszę się tym gdzieś podzielić, bo normalnie pochlastać się można. Jestem chyba jednym z tych najbardziej pechowych graczy PESa, mam obecnie 69 wygranych, 40 remisów i 68 porażek, z czego 30 przegranych to jedną bramką po kompletnych farfoclach typu : rykoszet, odbita piłka pod nogi przeciwnika, dziwne zachowania bramkarza czy też obrońcy,. Strasznie to wkurza jak naprawdę gra się nieźle, ma przewagę, obija słupki, poprzeczki i nagle wpada coś takiego. Co do losowań to bardzo zależało mi na Becksie, bo to mój ulubiony piłkarz, wydałem około 400k na piłki poświęcając czas spędzony z rodziną i dupa. Jedna czarna wpadła, a w niej De Gea, który właściwie w ogóle mi nie był potrzebny. Trochę złotych, ale w nich to trafiłem dwa razy dobrze (Matić, Mbappe), a reszta to jakieś Yuri z PSG, czy Fellaini, którego nie trawię. Rewelacyjny event, ale u mnie nie wypalił. Już nawet żonie dałem losować, bo ona w czepku urodzona, ale nic z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w my club na XO i chce rozegrać ten turniej online co dają 5x10000?

 

Mi na razie udało się jeden mecz zagrać  raz na 100 prób. Łatwiej trafić czarną piłkę niż znaleźć przeciwnika w tym turnieju

 

A propos czarnej wczoraj czekałem do 01:00 wpadło codzienne 10000 zakręciłem i czarna :) a w niej Kroos . Pewnie wykorzystałem szczęście na 250 losowań do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez tydzień na około 25 losowań Martial i Bonaventura, reszta srebrne ogórasy z czego z 5 lewych obrońców. 

W tym tygodniu jest podwójna premia za mecze w dywizjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, prawdziwe. Twarze zawodników również . 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×