Skocz do zawartości
rabos93

Czyszczenie i nie działa dotykowy przycisk od napędu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałbym oddać konsole, model FAT CUH-1116A na pełne czyszczenie, tzn wymiana pasty Arctic MX-2, nowych termopadów może mi ktoś polecić zaufany, sprawdzony serwis, który to zrobi porządnie i przy okazji nie poobija konsoli??  Jest sporo partaczy, którzy robią byle jak, a nawet mojemu znajomemu jeden serwis podmienił parę części bez jego wiedzy. Tzn zmienili mu na wadliwy zasilacz, choć nie było takiej potrzeby w przypadku czyszczenia. Po tym pseudo serwisie konsola działała maksymalnie 2 tygodnie. Nie wspomnę już o porysowanej obudowie.

A tak poza czyszczeniem mam jeszcze jeden problem. Dotykowy przycisk od napędu Blu-ray czasami się zacina, sam się uruchamia mimo, że nie ma płyty w napędzie i nie mogę wtedy wsunąć płyty, albo w trakcje gry ją wypluwa. Przebudowa bazy danych, instalacja softu od nowa i ręczna regulacja śrubki do wyjmowania płyt nie pomogła. Nie zawsze tak się dzieje, a raczej sporadycznie co tydzień, albo co 2 tygodnie.
 

Edytowane przez rabos93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tym dużo w dziale o wymianie pasty termo - znany problem ps4-ek - do trwałego usunięcia. Zapraszam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×