Skocz do zawartości
gyry1

PS4 - Dziwny przypadek i dziwne skutki... (strange things ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio wydarzyła się dziwna sprawa z moją konsolą. Po podłączeniu pod kino domowe stwierdziłem, że schowam ją pod półkę co było głupim błędem bo się zagrzała i zawiesiła (do tej pory była na wierzchu mebla).

Po włączeniu chciała żebym włączył ją z podpiętym pendrivem z plikiem ostatniej aktualizacji. Próbowałem z różnymi pendrivami, plik był odpowiednio spakowany w foldery ale konsola twierdziła ciągle, że nie ma podpiętego pena.

Tego samego próbowałem z plikiem do reinstalacji systemu ale efekt był taki sam. W niedziele spędziłem z 3h na próbowaniu odpalenia jej na nowo ale nic nie działało. W poniedziałek wyjechałem służbowo po powrocie we wtorek pod wieczór odpaliłem konsolę i zadziałała. Prosiła o podstawowe logowanie, ściągnęła i zainstalowała ost. aktualizację 5.0. Wszystkie gry które mam na dysku widniały jako zablokowane (symbol kłódki). Zrobiłem odświeżenie licencji i zostały odblokowane ale np premium do BF1 nie działało. Zrobiłem nowe ustawienia zabezpieczeń (potwierdzenie kodem sms) i premium się odblokowało. Konsola widnieje jako podrzędna i nie mogę jej ustawić jako nadrzędnej bo wyświetla komunikat, że mam inny system PS4 ustawiony jako nadrzędny. Chciałem to zmienić ze strony sony ze swojego konta ale tam komunikat, że dezaktywowałem system ostatnio i mam zablokowany dostęp. Ogólnie to wszystko działa, mogę grać w gry z dysku i korzystać ze wszystkich DLC ale nie jest ustawiona jako system podstawowy i nie mogę tego zmienić. Dziwna sytuacja... Jakieś sugestie ???

Dodam jeszcze, że cały system mam po angielsku (nie przeszkadza) i nie mogę zmienić na polski tak jak było wcześniej. Konto mam od czasów PS3 to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×