Skocz do zawartości
mierniczek

Dragon's Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Az dziwne ze nie ma tematu o tej grze. Wyglada to tak troche jakby gra byla slaba. A tak wcale nie jest.

To kawal solidnej produkcji (ci co grali w wersje na PS3 wiedza jak dobra jest ta gra - byla nawet w plusie).

Ja osobiscie polecam, bo to chyba pierwszy remaster gry z poprzedniej generacji, ktory jest w tak niskiej cenie (cyfrowka za 99zl).

Cena ceną, a gra to poezja.

 

Wczoraj zrobilem sobie postac czarujaca i przez kilka godzin szwedalem sie po poczatkowych krainach. Banan na twarzy gwarantowany.

Przypominalem sobie dlaczego gra tak bardzo mi sie podobala, gdy gralem w nia na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu bo ten remaster to śmiech. Gra na premierę na PS3 nie wyglądała zbyt pięknie a przy remasterze w zasadzie nic nie poprawili w kwestii grafiki stąd pewnie i cena niska. Nie zmienia to oczywiście faktu, że jest to kapitalne RPG ze świetnym systemem walki a czarowanie to czysta poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj. Gra nie wyglada zle. Wiadomo ze to nie "ten poziom", ale nie odrzuca od TV :)

Oczywiscie sa gusta i gusciki. Ja naleze do tych co nie potrzebuja wodotryskow graficznych by sie dobrze bawic.

Bawie sie wysmienicie i dzis pewnie dalej bede sie bawil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem giera nie byla kiedys w PS+? Nie mam czasu niestety przekopywac sie przez prawie 1k pozycji w mojej histori zamowien :1_grinning:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komar - a co robic jak nikt nie chce isc na Nightfalla w Destiny :)

 

Tak jak pisalem, ta gra byla juz w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak musialem niedoczytać ^_^


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komar - a co robic jak nikt nie chce isc na Nightfalla w Destiny
 
Tak jak pisalem, ta gra byla juz w plusie.
Ekhem ja dzisiaj wieczorem chce zaliczyć nf na 3 postaci, także ten tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, vasyndrom napisał:

Przypadkiem giera nie byla kiedys w PS+? Nie mam czasu niestety przekopywac sie przez prawie 1k pozycji w mojej histori zamowien :1_grinning:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Co ty człowieku nigdy o PSDLE nie słyszałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku nigdy nie slyszalem. Ale dzieki juz sobie wygooglalem.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2017 o 09:23, mierniczek napisał:

Az dziwne ze nie ma tematu o tej grze. Wyglada to tak troche jakby gra byla slaba. A tak wcale nie jest.

To kawal solidnej produkcji (ci co grali w wersje na PS3 wiedza jak dobra jest ta gra - byla nawet w plusie).

Ja osobiscie polecam, bo to chyba pierwszy remaster gry z poprzedniej generacji, ktory jest w tak niskiej cenie (cyfrowka za 99zl).

Cena ceną, a gra to poezja.

 

Wczoraj zrobilem sobie postac czarujaca i przez kilka godzin szwedalem sie po poczatkowych krainach. Banan na twarzy gwarantowany.

Przypominalem sobie dlaczego gra tak bardzo mi sie podobala, gdy gralem w nia na PS3.

Ja też jestem fanem tej gry i swoim czasie zagrywałem się po uszy. Do dzisiaj czekam aż w końcu dotrze do EU wersja online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, anarom 1 napisał:

Ja też jestem fanem tej gry i swoim czasie zagrywałem się po uszy. Do dzisiaj czekam aż w końcu dotrze do EU wersja online.

 

Na tym forum dla mnie jesteś jakimś tam wyznacznikiem w kwestii RPG (bo widzę, że ograłeś swoje już i masz bagaż doświadczeń :P).... I powiem tak, a zapewne cz Ty, czy każdy inny który grał w DD: DA potwierdzi.... ;)

 

Pamiętacie pierwsze chwile z grą? Pierwsza noc? Bez latarni.... itp.... albo jak pierwszy raz wspinaliście się na grzbiet jakiegoś WIELKIEGO przeciwnika.... gra geniusz :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie caly weekend gralem. Moja postac ma juz dosc zaawansowany stan.

 

Na poczatku gralem magiem, pozniej przerobilem sie na sorcerera i gralem nim az wbilem maksymalna range.

Nastepnie malutki skok na wojownika i mistic knighta (obu zabralem pasywki na obrone).  W tym momencie przerobilem sie na docelowa postac czyli mistc archera.

Niestety po jakims czase cholernie zaczal mi doskwierac maly udzwig postaci. Zbroja. luk i inne zbierane smieci i postac co chwile dostawala zadyszki :)

No to znow sie przerobilem na zwyklego wojownika z tarcza gdzie trzeba bylo wbic 5 range - wtedy odblokowuje sie pasywka powiekszajaca o 20 kg krzepe postaci.

Powrot do magicznego lucznika i zabawa.

Porownujac zwyklego lucznika (Ranger) do magicznego to jesli u tego pierwszego od razu czuc Power, to w przypadku magicznego - jeszcze tego nie czuje.

Mam wielka nadzieje ze sie to zmieni, bo jak nie  ... to pacne te postac z liscia i sobie zrobie lucznika co potrafi walic w potwory z 10 strzal na raz :) (czyli zwyklego rangra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakuj, pakuj, jak zacznę już grać to wezmę sobie Twojego skokszonego pionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj skokszony pionek to panienka magiczka co leczy jak szalona a i z czaru potrafi przypier....

Jestem z niej bardzo zadowolony :)

 

Co do Mystic Knighta to masz na mysli ten skill gdzie postac wyczarowuje taka wielka kula a pozniej napierdziela w nia mlotem i wylatuja mniejsze pociski?

Graem tym jeszcze na PS3 - rzeczywiscie potega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mierniczek napisał:

Co do Mystic Knighta to masz na mysli ten skill gdzie postac wyczarowuje taka wielka kula a pozniej napierdziela w nia mlotem i wylatuja mniejsze pociski?

Graem tym jeszcze na PS3 - rzeczywiscie potega :)

Dokładnie tak i można przed tym dorzucić element i jest sieczka. Jak sobie przypomnę jaki miałem pokaz slajdów na PS3 przy tym skillu to aż się łezka w oku kręci. A z ciekawości na PS4 śmiga bez zarzutów? Nic nie tnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem slepy na wszystkie dropy i inne takie. Dla mnie gra chodzi plynnie i nie mam na co narzekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nigdy nie grał w DD:DA, to naprawdę warto spróbować. Oczywiście, jeśli jest się graczem, któremu nie zależy na fabule, która w tym tytule właściwie nie istnieje. Zabawa polega na budowaniu postaci i pionka (system rozwoju bohatera jest wyśmienity) i koszeniu potworów. W niewielu grach walka jest tak przyjemna i dynamiczna. Natomiast jeśli chodzi o  design i poruszanie się potworów, to jest absolutne mistrzostwo, na tej płaszczyźnie DD:DA niemalże dorównuje Monster Hunterowi. W podstawce pod koniec rozgrywka może rzeczywiście nużyć. Natomiast Dark Arisen, to jest jeden z najlepszych dodatków w historii. Całkowicie zmienia grę. Przedzieranie się przez kolejne poziomy Bitterblack Isle to spore wyzwanie i gra zbliża się chwilami poziomem trudności i klimatem do Dark Souls, zachowując jednocześnie swój wyjątkowy charakter. 

 

Na marginesie: Jeśli ktoś ma możliwość, niech wybierze wersję PC. Zmodowana wygląda bardzo dobrze, chodzi uber-płynnie, kosztuje kilka euro i można grać w oryginalnej, japońskiej wersji językowej. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie niczym nie zainteresowała jak ją ogrywałem na ps3. Po godzinie, czy dwóch ją wywaliłem, a spróbowałem w nią zagrać tylko przez to, że była w PS +. Ona się jakoś bardziej rozkręca po jakimś czasie, czy jak mnie nie zainteresowała na początku, to lepiej odpuścić sobie tą pozycje? Szczerze to ziewałem od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli mówiąc o początku. Jeśli zdołałeś dojść do pierwszego dużego miasta/twierdzy, to powinieneś wiedzieć, czy to tytuł dla Ciebie czy nie. Dużo też zależy od klasy, którą wybrałeś. Moim zdaniem dużo przyjemniej gra się postaciami melee i łucznikami, niż magikami.  DD to specyficzny kawałek kodu i nie każdemu przypadnie do gustu. To nie jest ta sama półka co Dark Souls czy Monster Hunter, a już na pewno nie dorównuje Bloodborn. Tak jak pisałem, gdyby nie Dark Arisen dla mnie Dragon's Dogma byłaby średniakiem. Natomiast wycieczka na BBI zupełnie zmienia spojrzenie na ten tytuł, przynajmniej w mojej ocenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Grabeq napisał:

Nie wiem co masz na myśli mówiąc o początku. Jeśli zdołałeś dojść do pierwszego dużego miasta/twierdzy, to powinieneś wiedzieć, czy to tytuł dla Ciebie czy nie. Dużo też zależy od klasy, którą wybrałeś. Moim zdaniem dużo przyjemniej gra się postaciami melee i łucznikami, niż magikami.  DD to specyficzny kawałek kodu i nie każdemu przypadnie do gustu. To nie jest ta sama półka co Dark Souls czy Monster Hunter, a już na pewno nie dorównuje Bloodborn. Tak jak pisałem, gdyby nie Dark Arisen dla mnie Dragon's Dogma byłaby średniakiem. Natomiast wycieczka na BBI zupełnie zmienia spojrzenie na ten tytuł, przynajmniej w mojej ocenie. 

 

A to w takim bądź razie to nie jest dla mnie. Nie będę kupował jej jeszcze raz, żeby tylko była w bibliotece. Dzieki za odp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na PC w Dark Arisen i gra wydaje mi się dosyć trudna nawet na low. sama walka jest dla mnie trochę drewniana, przypomina lekko gothica i trzeba spamować czarami, a szkoda. lubię rpg, ale gra mnie mocno odrzuciła po 3 godzinach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest dobre :good: Dawno takiego miodu nie czulem grajac. Niby remaster ale ma cos w sobie, nawet ta grafika jest spoko. Gra mi sie wysmienicie, chociaz dopiero 10 czy tam 11lvl :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×