Skocz do zawartości
mierniczek

Dragon's Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobilem maly blad i od poczatkowych leveli biegalem po BBL ... na poczatku zerowy damage, ale pazie rozwalali wszystko .. chyba ze uzywali zlych skilli albo dostali buffa na Holy Weapon a mob wlasnie mial na to resista :rofl: Tak tak .. byli wyszkoleni, full doswiadczenie, nieskonczony level i odpowidnie skille. Jeszcze raz powtarzam - pomocnicy maja debilne SI :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czacha79 napisał:

Ja zrobilem maly blad i od poczatkowych leveli biegalem po BBL ... na poczatku zerowy damage, ale pazie rozwalali wszystko .. chyba ze uzywali zlych skilli albo dostali buffa na Holy Weapon a mob wlasnie mial na to resista :rofl: Tak tak .. byli wyszkoleni, full doswiadczenie, nieskonczony level i odpowidnie skille. Jeszcze raz powtarzam - pomocnicy maja debilne SI :24_stuck_out_tongue: 

Ewentualnie nie szanują Cie :24_stuck_out_tongue: Musisz pokazać im kto tu rządzi! Moje pionki , odpukać,  póki co dają rade i w sumie dają mi czas bym mógł ucieć, podleczą itp.  Na dzień dobry jak mnie nie zaskoczy żaden stwór to wysyłam ich pierwszych. Raz miałem fajny moment, wracałem z misji i niestety zapadła noc. Nie miałem zamiaru spędzić jej w lesie czekajać na pojawienie się promieni słońca. Ruszyłem więc do przodu i niestety trafiłem na zombie - ciemno jak w przysłowiowej .... ale pionki ostro walczą. Nagle zrobiło się jasno za sprawą maga który miał leczyć a przyp..... ścianą ognia paląc wszystkie zombie w cholere :) Fajne są takie motywy w tej grze.

 

Na wyspę podobno można od 40 lvlu iść i ma to sens dopiero. Ale znowu inni mówili że przed 50 nie ma co się tam zjawiać. Ale exp tam można konkretnie nabić jeśli się przetrwa  :24_stuck_out_tongue: I itemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam smigalem od 5 czy 7 poziomu jak tylko pojawila sie ta babka na przystani :rofl: Teraz poza wyspa wszystko pada zanim zdaze nacisnac fire :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka w sumie zrobiona ale główny wątek fabularny jeszcze nie zamknięty bo chce mieć dostęp do Everfall. Lubie to miejsce i fajnie bo można wakestony porafmić. Przydają się bardzo na wyspie gdzie normalnie umiera się jak w Soulsach. Mam 52 lvl a niestety dostaje tam wpierdziel, wczoraj pierwszy raz zrobiłem rage quit :P Zasrany smok.... Tak czy siak świetnie się biega po tych podziemiach BBl, klimat nie wiem czemu przupomina mi Władce Pierścieni.

 

Już wiem że zrobię drugie przejście gry NG+ Hard mode. I chyba spróbuje zabawy magiem... to może być wyzwanie. A dodatkowo stwierdzam że wole postgame i BBl, otwarte tereny są mniej urokliwe w DD. No ale mimo że gra z 2012 roku to po 32 godzinach dalej jestem przykuty do tytułu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×