Skocz do zawartości
Luis

PS3 czyni cuda podczas odtwarzania filmu na Blu Ray! Spotkał się ktoś kiedyś z czymś podobnym?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nagrałem filmek ("Planeta Ziemia II")  na Blu Ray i wrzuciłem żeby obejrzeć. Pojawiło się "ostrzeżenie" przed piractwem, później krótki trailer poprzedniej części filmu i dalej do menu. Wszystko grało pięknie. Dopóki nie wyjąłem płytki z konsoli mogłem spokojnie wyłączać film, po kolejnym jego uruchomieniu przenosiło mnie bezpośrednio do menu i nic nie wskazywało na to żeby coś mogło się zepsuć!

 

Kiedy wysunąłem płytkę z konsoli, a po jakimś czasie ponownie ją załadowałem odtwarzanie zaczynało się już nie od "ostrzeżenia", a od razu od trailera o którym wspominałem i dalej nie ma już menu tylko robi się ciemno i nic ani drgnie! Nagrałem film jeszcze raz (pomyślałem że to może jakiś błąd podczas nagrywania) i sytuacja się powtarza. Podczas pierwszego odtwarzania jest OK, a później katastrofa. Zmarnowałem już w ten sposób 3 płytki BR. Nie prosiłbym o pomoc, bo ktoś może pomyśleć po co takie wywody o jakiś jeden głupi film, ale wyjątkowo zależy mi żeby mieć go w swojej kolekcji!

 

Jak ktoś będzie w stanie mi pomóc to już bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Edytowane przez Luis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.10.2017 o 21:35, Luis napisał:

Jak ktoś będzie w stanie mi pomóc to już bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 

Spieszę z pomocą i udzielam poradę dnia:

 

Kup oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj go. Jak kupiłem Grę o Tron na Blue Ray to po paru dniach padł mi napęd w PS3. Co prawda, płyty odtwarzałem na PS4, ale nie sądzę aby to był przypadek :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham "malpek" :1_grinning:

Poza tym się nie poddaję i nie idę na łatwiznę! Film kosztuje 150 zł, a jak sam lub z czyjąś mądrą poradą rozkminię zagadkę to będę miał jeszcze większą satysfakcję ;)

Edytowane przez Luis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×