Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 Posiadam obecnie konsolę PS4 Slim 1TB, niestety nie gram zbyt często, bo sytuacja zmusiła mnie do posiadania dość starego telewizora LCD, LG 28 cali, na którym nie gra się zbyt komfortowo. Ponadto zakupiłem GTA5, w którą nie mogę grać, bo obraz gry rozjeżdża się jakby poza krawędzie ekranu i jest ucięty.

 Przymierzam się do kupna telewizora 4K UHD 55", który wkomponuje się do wyremontowanego pokoju. Tutaj moje pytania:
- czy gra na takim telewizorze będzie komfortowa na standardowej wersji PS4?
- czy raczej konieczny będzie zakup PS4 Pro?
- czy jednak PS4 Pro będzie opcjonalne, da lepsze doznania, ale nie będzie konieczny?

 

Zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na premierowym ps4 i fullhd, technologia 4k jest mi obca,  napisz jaki tv 4k chcesz kupić i za ile, masz już jakiś model wybrany dyskusje o tv są w innym temacie, może tam znajdziesz odpowiedzi, moim zdaniem nie musisz kupować pro możesz grać na tv 4k na zwykłej, zobacz sobie porównania których jest mnóstwo na necie miedzy ps4 a pro.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet jaki chcesz przeznaczyć na nowy TV.

Nie da się przenieść tych postów do tematu o telewizorach ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV jest już upatrzony - Samsung ue55mu7000. Nawet jeśli nie ten, to coś zbliżonego do tego, czyli 4K 55 cali z matrycą VA (ten podany ma 120 Hz, więc jak będę brał tańszy to niestety z matrycą 60 Hz).


Szukałem oczywiście tematu o TV, ale nie znalazłem. Przepraszam jeśli to kłopot.
edycja: okej, widzę już... temat "TV/Monitor/Projektor/itd" - możemy tam przenieść?

Edytowane przez Bykovsky
zauważenie podobnego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że odległość grania będzie wynosić ok. 2-2,5 metra od telewizora.

 

Nie będzie widać tzw. "pikselozy"?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro znalazłeś odpowiedni temat to tam przenieś się z dyskusją, a najlepiej przejrzyj ostatnie kilka stron, bo ta sprawa była poruszana wiele razy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×