Skocz do zawartości
Alucard

"nowe gry"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowe pytanie i liczę że tak doświadczono grono graczy mi pomoże. Czy każda oryginalna nowa gierka na playstation 3 owinięta jest w folię z paskiem PLAYSTATION 3 ? Chodzi mi o to że zdejmuje się ją przez pociągnięcie za pasek który cały jest z logo Plejki . A 2 sprawa czy "nowe" gry mają prawo pomimo posiadania foli nosić jakby ślady użytkowania... Chodzi mi o to że np pudełko jest porysowane u góry i nie tylko mimo że było w folii , ewidentnie widać ślady jakby przelażało u kogoś innego. A cały ten wątek poruszam dlatego że kupiłem na alle Burnouta ze stanów za 100 plus 10 za przesylke czyli raczej OKAZJA... . Gra miała być NOWA w Folii ... No i dostałem z tym że folia nie miała tego paska a pudełko nosi ślady używania plus zawartość nic a nic nie pachnie nowością ... Moim skromnym zdaniem to niezły przekręt ... A moze się jednak mylę ? Mam raczej zamiar wystawić kolesiowi negatyw , ostatecznie neutral ... ale piszę do was z zapytaniem czy jest taka możliwość że jednak ja jestem w błędzie a gra mimo wszystko to nówka ... temat dziwny aczkolwiek będę wdzięczny za pomoc szczególnie od osób które zakupiły burna właśnie w stanach... pozdro i thanks from da mountain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że w ogólno polskim salonie prasowym (prasa multimedia etc) ziomki ziomkom foliują rzeczy, aby na allegro mogli wystawić "nówki"

Więc najprawdopodobniej kupiłeś używańca- stawiaj negatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wystawić gościowi negatywa, bo masz rysy na pudełku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bylem swiadkiem jak w jednym z warszawskich znanych sklepow (z naszego rynku konsolowego) obsluga sama foliowala uzywane gry.. Zszokowalo mnie to, i obiecalem sobie ze nigdy wiecej nie beda zagladal na zaplecze:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ze mam rysy ale zostalem oszukany. jak kupujesz gre NOWA w FOLII tzn że gra bedzie NOWA a nie powtornie zafoliowana. Simply jak przedmiot jaki otrzymujesz nie zgadza sie z trescia aukcji to wg mnie wystarczajacy powod zeby wystawic negatyw. Btw. jak to jest z grami w stanach jezeli chodzi o sam ten paseczek na folii. Koles odpisal mi ze w stanach zadna gra nie ma takowego . Moze to ktos potwierdzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ze mam rysy ale zostalem oszukany. jak kupujesz gre NOWA w FOLII tzn że gra bedzie NOWA a nie powtornie zafoliowana. Simply jak przedmiot jaki otrzymujesz nie zgadza sie z trescia aukcji to wg mnie wystarczajacy powod zeby wystawic negatyw. Btw. jak to jest z grami w stanach jezeli chodzi o sam ten paseczek na folii. Koles odpisal mi ze w stanach zadna gra nie ma takowego . Moze to ktos potwierdzic ?

Ja moge zaprzeczyc - moj UT3 ze stanow mial takowy

GRY na ps3 pakowane sa w sliska folie sklejana z gory i dolu na 'zakladke' - jezeli gra byla zapakowana w folie termokurczliwa (folia taka jest zazwyczaj ciasno dopasowana do pudelka), zgrzewana to napewno zostala zafoliowana ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz z miejsca moge Ci zaprzeczyc , zdanie tego typa co odniego kupiles gre, jestem obecnie w Canadzie, a tutaj rynek niczym zbytnio sie nie rozni od rynku Amerykanskiego, i na kazdej grze jest takowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra jest zabezpieczona właśnie przez te paski (PS3 i Wii) albo przez naklejke z hologramem (Xbox360). Jak widzisz że jest takowa to można mieć pewność że pudełko nie było otwierane.. Gdy tego "zabezpieczenia" nie ma, to różne rzeczy mogą się dziać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mu wystawi negatywa jesli napisane bylo "gra nowa", natomiast jesli napisal "gra w folii" no to z prawnego punktu widzenia koles jest w porzadku

Kazda gra na PS3 ma banderole z logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie darowal i nie wystawial nic. Dziala, cena ok, wiec nie ma co sie szarpac o pare rysek.Pamietaj, ze gra to przede wszystkim software.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zostawić bez komenta.. niby niezly idea. bo tak tez bym zarobil negatyw w odwecie. UWAGA ALLEGROWICZE NIE KUPUJCIE U ADY z powyzszej aukcji !!! Koles ma tanie gry ale to wszystko są używki ! ide odpale ,sciagne update i zapomne o tym wszystkim... ;D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×