Skocz do zawartości
Emir

Tomb Raider Underworld

Rekomendowane odpowiedzi

Trofea są dostępne od razu, czy po ściągnięciu jakiegoś patcha, bo coś mi się obiło o uszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea są dostępne od razu, czy po ściągnięciu jakiegoś patcha, bo coś mi się obiło o uszy?

Kolego, post wyżej:

:psbutton: Trofea

Gra po ściągnięciu patcha oferuje bardzo przyjazny system trophy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie sprzedam:

Call of Duty 4: Modern Warfare

Game of the Year Edition

wersja PL na PC (komputer)

Gra raz zainstalowana, przeszedłem Single Player a w multi zagrałem 2 mecze. Bark czasu nie pozwala grać postanowiłem więc sprzedać.

Klucz w 100% działa nigdy nie był nigdzie używany poza mną i nie jest nigdzie zbanowany !!!

Cena jaka mnie interesuje to 40zł + 5 zł wysyłka priorytetem.

Lub ewentualna zamiana na:

Uncharted: Drake's Fortune

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w Legend i ANNIVERSARY, czyli :x: (skok), a potem (szybko) :cicle:(fikołek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w Legend i ANNIVERSARY, czyli :x: (skok), a potem (szybko) :cicle:(fikołek).

dzieki za odpowiedz ale nie gralem w legend ani anniversary :tongue: !

Sadist76.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz już wiesz co i jak. :P

a moglbys mi jeszcze napisac jak mam uzyc bullet time i strzelic w glowe zeby zdobyc trofeum ?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, dopiero teraz zauważyłem Twoje pytanie. Skoro już skonczyłeś grę i nawet dziękujesz za pomoc, to napiszę dwie rzeczy. Pierwsza- spoko, a druga- gratuluję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to pytanie o TR Underworld, ale Trylogi HD jeszcze nie dodano.

Pytanie dotyczy TR Legenda. Po pierwszym przejściu gry uzyskuje się w menu kody. Są to m in. kody na zdrowie czy tez ammo. Czy ktoś orientuje się czy ich używanie ma wpływ na trofki, cz po ich użyciu trofki będą nadal wpadać???? Obawiam się żeby nie było tak jak kiedys w GTA4 gdzie wbicie kodu powodowało zablokowanie trofek. Szkoda by było stracić dotychczasowe osiągnięcia, a z drugiej strony łatwiej by się przechodziło harda z kodem na zdrowie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja,

grałem w TRU chwilę po premierze, szybkie przejście gry i koniec.

Teraz postanowiłem nabić 100% i dziwna sytuacja, zdobyłem wszystkie 179 skarbów, dostałem odpowiednie trophy, ale brak trophys częściowych za 10, 50 i 100 skarbów.

Czy ktoś się z podobnym przypadkiem spotkał?

Co i czy mogę zrobić aby zdobyć te trofea - jedyne jakie mi brakują :(

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,

zastanawiam się czy nie skasować wszystko zainstalowac gre od nowa i sprobowac ponownie...

poświęciłem tej grze już trochę czasu (a z wolnym czasem krucho), więc raczej łatwo jej nie odpuszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę to napisać, ta gra wciągnęła mnie tak jak narkomana wystawa sklepu medycznego ze strzykawkami i igłami na niej.

Zacząłem od Legendy, którą mam zamiar oplatynować, ze względu na zdobycie jej razem z kumplem u niego. W tzw. międzyczasie przez pomyłkę w menu trylogi wybrał mi się Underworld. No i mam za swoje, własnie kończę na najwyższym poziomie trudności a Legenda czeka w kolejce. Uwielbiam te klimaty jak Tajlandia i dżungla, to mnie urzekło w Uncharted również. Zagadki nie są trudne, wiadomo posiłkowałem się YT dla skarbów. Gra jest łatwa a zdobycie platyny banalne, denerwuje jedynie zastygająca Lara w różnych miejscach i nienajlepsza praca kamery. Dla mnie jako osoby lubiącej takie klimaty SUPER.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... denerwuje jedynie zastygająca Lara w różnych miejscach i nienajlepsza praca kamery. Dla mnie jako osoby lubiącej takie klimaty SUPER.

Aż dziw bierze że twórcy gry nic z tym nie zrobili pakując Underworla do trylogii, pół świata na to narzeka a oni jakby nic nie słyszeli, baaa sam się wyżalałem jakiś rok temu, widzę ze temat chyba na wieki pozostanie uniwersalny;

... jedyny mankament jaki dotychczas notorycznie uświadczam to blokowanie się Lary w różnych kątach/przejściach/zaułkach, wlezę gdzieś nawet w liście i już kilka razy miałem tak że nie mogłem wyjść :confused: pomaga tylko chaotyczne kręcenie analogiem lub kilkanaście prób podskoku :wacko:

Co do samej gry to faktycznie wciąga, mnie namówił KILL na zagranie i długo mu potem dziękowałem, chłop się zna trzeba mu przyznać, zresztą do dyndającego biustu Lary Croft chyba nikogo nie trzeba byłoby długo przekonywać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem:

49cb98bc6eea.jpg

(ale gra jest  przeciez z zabarwieniem archeologicznym ;) )

 

Przyznam ze chyba rozumiem czemu po tej odslonie Lara odeszla na pare lat w niebyt.

 

Ogrywalem TR w dosc dziwnej kolejnosci - TR 2013, potem na fali nostalgi zakupilem trylogie i przeszedlem Anniversary i Legend, w tym roku łyknalem Rise of the TR, i teraz usiadlem do Underworld.

 

Widoczki ladne (zgodnie z metryka gry) ale walka, i praca kamery psuja zabawe - nie przypominam sobie w poprzednich czesciach wchodzacych w sklad trylogi zebym odczuwal taka frustracje spowodowana przez te 2 elementy.

Juz pierwszy etap i mialem zatrzezenia, teraz jestem w Tajlandii i no problemy sie zaczynaja tylko mnozyc...

 

Widze ze sa gry ktore moga byc ponad czasowe, ale sa tez i takie ktore zdecydowanie lepiej wypadaly w czasie kiedy byly wydane.

 

Nic to, wracam do gry.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem, planowałem kupić na PS3, ale na PC istnieje wersja Ultimate Edition. W jej skład wchodzą wszystkie części serii Tomb Raider oprócz najnowszych dwóch. Cena 30zł, więc warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, mefix napisał:

Ja jeszcze nie grałem, planowałem kupić na PS3, ale na PC istnieje wersja Ultimate Edition. W jej skład wchodzą wszystkie części serii Tomb Raider oprócz najnowszych dwóch. Cena 30zł, więc warto.

 

Jesli grywasz na PC to tak, widzisz ja mimo iz przez lata gralem na PC, pozniej mialem przerwe a nastepnie przesiadlem sie na konsole - koszmarnie odwyklem od PC.

Owszem jasne mozna podpiac pada, ale znow nie we wszystkich (szczegolnie starszych grach to dziala) lub dziala koslawo (TR 1-3), pomijam juz ze jako nastolatek gralem w TR1 i bawilem sie przednio odpalilem teraz i niestety panie odrzucila mnie ta gra. I nie chodzi  nawet o grafike bo ta mozna przeklnac na fali nostalgii ale sterowanie. Matko toz ja najprostrzych czynnosci nie potrafilem zrobic.

 

W wypadku nowszych TR (ktore w wchodza w sklad wydanej na PS3 trylogii) dostepne sa dema (steam) - polecam pobrac i sprawdzic  jak sie Tobie gra przed zakupem. Mimo  iz ni mialem problemow z podpieciem pada od X360 w wypadku dema underworld to jego konfiguracja troche mi zajela a i tak nie udalo mi sie go ustawic tak zeby otrzymac zadowalajace wyniki (praca kamery).

 

No przyznam ze pogralem troche wiecej w Underworld i dalej mieszane odczucia, walka, praca kamery - no nie. Za to reszta a wiec Lara, platformowanie, zagadki (mimo iz niezbyt poki co skomplikowane) to jest na plus.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×