Skocz do zawartości
Emir

Tomb Raider Underworld

Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme dał grze 8/10. Wg mnie ewolucji nie będzie, ale i tak zapowiada się przyjemna dla oka gra. Bo jak bym miał chodzić Drake'em to bym nawet nie wiedział, że taka gra wyjdzie.

ale jak dobrze pamiętam to w extremie nie było jeszcze recenzji i oceny wstępna ocena może była rewolucji może nie będzie ale na pewno kupie tą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
ale jak dobrze pamiętam to w extremie nie było jeszcze recenzji i oceny wstępna ocena może była rewolucji może nie będzie ale na pewno kupie tą grę

A ja nie mówię o polskiej edycji psx extreme...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co widziałem to ma psx extreme ale oni strasznie zwlekają z wysyłką i są problemy (tak słyszałem) i dwóch kolesi z UK.... i tyle by było z allegro czekam na jakiś lepszy sklep

Dziwne , zamawiałem u nich jak i również moi kolesie nie raz i nigdy nie było problemu z wysyłką zawsze szybko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mówię o polskiej edycji psx extreme...

a to nie wiedziałem jaką masz na myśli bo nie umiem czytać w myślach

anarom i tak już nie ma aukcji od psx etreme... ale jak mówisz że wszystko jest u nich ok to jak wystawią ponownie aukcję to może zamówię sobie od nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
a to nie wiedziałem jaką masz na myśli bo nie umiem czytać w myślach

No a po co mam pisać, sądziłem, że nie problem domyślić się tak oczywistej oczywistości Z resztą skąd do cholery mam wiedzieć jaka edycja wystawiła taką ocenę? Zobaczyłem to podzieliłem się info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a po co mam pisać, sądziłem, że nie problem domyślić się tak oczywistej oczywistości Z resztą skąd do cholery mam wiedzieć jaka edycja wystawiła taką ocenę? Zobaczyłem to podzieliłem się info...

co oczywiste? psx extreme mi i nie tylko mi kojarzy się z gazetą wydawaną u nas w Polsce! i nie interesują mnie inne nie znane badziewia. Tak więc mogłeś zachować powyższą wypowiedź dla siebie bo tu na forum nikt nie będzie się zastanawiał o co ci chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
co oczywiste? psx extreme mi i nie tylko mi kojarzy się z gazetą wydawaną u nas w Polsce! i nie interesują mnie inne nie znane badziewia. Tak więc mogłeś zachować powyższą wypowiedź dla siebie bo tu na forum nikt nie będzie się zastanawiał o co ci chodzi...

A co ty myślisz? Ze wejdziesz na forum i nawet chwilę nie pomyślisz, tylko na pałę? Hę? Przecież dopiero wyszedł nowy PSX Extreme, a skoro tam nie było recenzji, to tak trudno domyślić się, że nie o polska wersje mi chodziło? Z resztą nie porównuj innych do siebie, bo kto powiedział, ze są tak samo inteligentni co ty? Troche szacunku dla forumowiczów, może nikomu innemu poza tobą nie sprawiłoby to problemu? O tym też nei pomyślałeś? Z resztą po co się wypowiadasz za wszystkich? Inni pewnie przeczytali, ''no super, 80 % może być''. Ale nie ty! A tak w ogóle to dlaczego inne wersje PSX Extreme to badziewia? Przecież to takie same czasopisma jak nasze, polskie! Nie mam zamiaru kierować sie jedną oceną, nigdy nie miałem wybranego źródła, którym bym sie kierował! Zawsze wchodzę na gamerankings.com i widzę, co i jak. Średnia, wszystko elegancko, jest tyle ile chcę to zainteresuje się grą, a jeżeli to możliwe to przetestuje ja przed kupnem.

A żeby mój post nie był total offtop'em, spytam:

Czy ktoś wie, w której części TR uciekało się dookoła podnoszącej się komnaty przed mumią, aż ukazało się wyjście? Albo, jak trzeba było przejść tak, aby ominąć ''stalagmity'' lodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ty myślisz? Ze wejdziesz na forum i nawet chwilę nie pomyślisz, tylko na pałę? Hę? Przecież dopiero wyszedł nowy PSX Extreme, a skoro tam nie było recenzji, to tak trudno domyślić się, że nie o polska wersje mi chodziło? Z resztą nie porównuj innych do siebie, bo kto powiedział, ze są tak samo inteligentni co ty? Troche szacunku dla forumowiczów, może nikomu innemu poza tobą nie sprawiłoby to problemu? O tym też nei pomyślałeś? Z resztą po co się wypowiadasz za wszystkich? Inni pewnie przeczytali, ''no super, 80 % może być''. Ale nie ty! A tak w ogóle to dlaczego inne wersje PSX Extreme to badziewia? Przecież to takie same czasopisma jak nasze, polskie! Nie mam zamiaru kierować sie jedną oceną, nigdy nie miałem wybranego źródła, którym bym sie kierował! Zawsze wchodzę na gamerankings.com i widzę, co i jak. Średnia, wszystko elegancko, jest tyle ile chcę to zainteresuje się grą, a jeżeli to możliwe to przetestuje ja przed kupnem.

A żeby mój post nie był total offtop'em, spytam:

Czy ktoś wie, w której części TR uciekało się dookoła podnoszącej się komnaty przed mumią, aż ukazało się wyjście? Albo, jak trzeba było przejść tak, aby ominąć ''stalagmity'' lodu?

widzę że kolega szuka wróżki powiem krótko, odpisałem ci że w psx extreme nie było jeszcze recenzji bo nie przypominałem sobie abym ją widział przeglądając gazetę, może była wstępna recenzja nie wiem, bo nie pamiętam... a ty się rzucasz o to że to oczywiste, że nie chodzi o wydanie polskie itp. no więc kolego mój drogi napisałem ci że nie czytam w twoich myślach i nie wiem o jaki psx extreme ci chodzi...mogłeś napisać dzieląc się tym z nami!! ale nie!! Ty musisz stwarzać nie potrzebne problemy i myślisz że tym zabłyśniesz?! weź lepiej daj sobie spokój!! lepiej skończmy tą rozmowę między nami bo to do niczego nie prowadzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to fajnie by było abyście nie wytrząsali se w temacie ochów i achów!... na PW z tym idźcie!...

Ja niestety czekam wyłącznie na Tomba!... Kupiłem GTA4 i hmm, nie pasuje mi jednak klimat choc na początku mnie zainteresowała ta gra, to po 3h jakoś nie mam sił na to...

Myślę, że TR:Underworld będzie udanym tytułem!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety czekam wyłącznie na Tomba!... Kupiłem GTA4 i hmm, nie pasuje mi jednak klimat choc na początku mnie zainteresowała ta gra, to po 3h jakoś nie mam sił na to...

Myślę, że TR:Underworld będzie udanym tytułem!...

mówiłem że gra nie jest aż tak rewelacyjną ja już zamówiłem tomba ma allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówiłem że gra nie jest aż tak rewelacyjną ja już zamówiłem tomba ma allegro

Ja również mam zamówionego Tomba, czekam aż dojedzie... A co do GTA4, nie chodzi o grafę itd... jakoś mi klimat nie dopasował... a jak nie znajdę czegoś dla siebie w tytule, cóż!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam zamówionego Tomba, czekam aż dojedzie... A co do GTA4, nie chodzi o grafę itd... jakoś mi klimat nie dopasował... a jak nie znajdę czegoś dla siebie w tytule, cóż!...

proste mi też nie przypadł aż tak do gustu ale skończyłem bo jak płacę za coś to muszę skończyć i dopiero potem allegro co do TR:U to gra ma być w okolicach 21 to za niedługo będziemy plądrować grobowce i rozwiązywać zagadki doczekać się nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod TYM LINKIEM jest mała gierka z Larą, na podstawie gry TR:Underworld. Nie miałem czasu se tego do końca myknąć, ale warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje kiedy pojawi się Demo na PS store?

(podobno coś skopali.. dlatego jest na x0, pc'ta, a nie ma na PS3 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ktoś się orientuje kiedy pojawi się Demo na PS store?

Nic nie skopali, bo co mogli skopać? Demka raczej nie będzie... jedynie na Xa wydali i PC, na PS3 nie ma zapowiedzianego demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co do dema mam wrażenie, że to wina spadku FPS lub innych błędów na ps3 :/ raz widziałem filmik na którym były momenty, że się strasznie cięło :/ niestety - wersja ps3... ale trudno się dziwić, eidos jest bankrutem, pewnie chcieli zaoszczędzić, zrobili port z x'a a, żeby nie pokazać błędów i by sprzedać więcej kopii nie wydali dema :/ ale i tak kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie skopali, bo co mogli skopać?

Wiele ^^ Znając "ich"

Ale chodzi.. o to.. ze podobno miało być.. Tylko znacznie później!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie skopali będzie dobrze byle do 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

Jak na razie 3 oceny.

Edge Magazine UK 12/25/2008 8 out of 10 80.0%

X360 Magazine UK 12/1/2008 8 out of 10 80.0%

Playstation Official Magazine UK 12/1/2008 8 out of 10 80.0%

Jak widać recenzenci zgodni, a sama gra lepsza od Uncharted nie jest (biorąc pod uwagę czas, bez niego chyba i tak bez rywalizacji, choć, czy te gry można porównywać?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie 3 oceny.

Edge Magazine UK 12/25/2008 8 out of 10 80.0%

X360 Magazine UK 12/1/2008 8 out of 10 80.0%

Playstation Official Magazine UK 12/1/2008 8 out of 10 80.0%

Jak widać recenzenci zgodni, a sama gra lepsza od Uncharted nie jest (biorąc pod uwagę czas, bez niego chyba i tak bez rywalizacji, choć, czy te gry można porównywać?).

A więc jest nieźle. Ale chciałbym tę grę sprawdzić na PS3 przed zakupem.

Może się zlitują i jutro(w końcu) dadzą demko na PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

Średniaczek:

74.0%

80.0%

80.0%

80.0%

80.0%

83.0%

83.0%

70.0%

^^^^

*79%*

Ja już 2 tyg. temu zrezygnowałem z kupna TRU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w sobotę jadę po swoją kopię. Nie przepuściłem żadnej części to i next-genowej nie daruje! To jest jedna z tych gier, które zawsze są dobre. Klasyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... dzis premiera Ma juz ktos ? Jakie wrazenia ? Bo sie mocno zastanawiam czy sobie kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×