Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś chętny na trofiki online w tej grze?

Moje PSN ID bujaczes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie MC LA Complete Edition. Niedawno sobie to kupiłem i miałem od początku pewien problem/zagwozdkę: a mianowicie straszną pikseljozę przy jakiejkolwiek rozdzielczości ustawionej w PS3. Nawet gdy mam ustawione 1080p, to menu XMB (odpalone w trakcie gry), menu gry i sama gra wyglądają bardzo słabo. Przeszkadza to tym bardziej że mam 40cali i gram z dość bliskiej odległości. Czytałem, że MCLA nie jest natywnie w 1080p, ale u mnie to wygląda gorzej niż jakakolwiek inna gra w 720p. Czy u was też piksele tak biją po oczach? Widać to szczególnie przy podglądzie mapy. Wiem, że trochę odkopuję, ale może ktoś jeszcze w to gra, albo chociaż miał taki problem. Aha, i jest to jedyna gra na mojej ps3, która nie posiada żadnych danych w "narzędzie danych gier". Myślałem o wersji mojej gry, czy może się nie zaktualizowała (byłoby dziwne). Niemniej, i tak nie mogę tego sprawdzić.

Edytowane przez Mattinap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 4 śmiałków, którzy chcieli by wbić trofeum T-Mobile myFaves w Midnight Club LA. Moje PSN ID: FilSter1PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoś czy w wersji complete edition są jakieś kody na dodatki czy one już są w grze? Bo gościu ma do sprzedania używaną prawie nówke tylko rozpakowaną i pisze że żadnych kodów nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupowałem używaną complete edition i nic nie ściągałem, Nie ma żadnych kodów. Wszystko jest na płycie, więc kupuj śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×