Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem e-maila od Rokstara, że wystartowała oficjalna strona gry. Widać, że będzie aktualizowana co jakiś czas o nowe contenty, tak jak strona GTA4

http://www.rockstargames.com/midnightclubLA/#/los-angeles/

Na ulicach można zauważyć przechodniów, ciekawi mnie jak rozwiążą detekcje kolizji

Zapowiada się konkretna "ścigałka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez widziałem gdzieś gameplaye, ale tam nie było przechodniów A te filmiki co podałeś są na tej stronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny ładnie zapowiadają ciekawe czy gra wygra z nowym nfs coś wątpie ale fajnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpisz ze wygra z nowym nfs?? xD

Jezeli nowy nfs bedzie mial poziom prostreet'a to ta gra prawdopodobnie (o ile poziom wykonania MC:LA bedzie rowny lub wyzszy od tego z MC3) zmiazdzy NFS

Widac ze nie grales w poprzednie odslony pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gralem na ps2 w MC i wole nfs no ale zgadzam się z tobą ze pro street to totalna padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiadaja sie ciekawe wyscigi. i chyba wykupili w koncu licencje na wozy ( 1 trailer ) no jesli zrobia cos w podobie do Burnout'a z opcja gry na dwoch na jednej konsoli to jestem jak najbardziej za ta gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://needforspeed.pl/news.php?readmore=1188 screeny i szkice z NFS: UC. Będzie ciężko, ale i tak większe nadzieje wiąże z MC: LA. No i nie wiem czy wiecie , ale Undercover to tak naprawdę Most Wanted 2 jeżeli chodzi o wyścigi, klimat i miasto. = oczywiscie poscigi i inne pierdoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodni na pewno bedą duchami jak w L.A. RUSH (nawet miasto to samo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą zniszczenia w MC: LA! Pewnie wielu wiedziało, ale dla mnie to nowość. Oczywiście nie wpływają na zachowanie pojazdu, po prostu odstające zderzaki, pęknięcia na karoserii itt. (i takie tam). Jak dla mnie super, dobrze, że nie zrobili tak jak w PS, gdzie mało, że wyglądały tandetnie to wpływały na zachowanie sie samochodu (podobno, bo sam tego nei zauważyłem).

I jeszcze jedno. Jak za mocno skręcimy moze zdarzyć sie dachowanie!! A co za tym idzie będzie możliwa jazda na 2 kołach (bocznych oczywiście) niczym arab(y).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://needforspeed.pl/news.php?readmore=1188 screeny i szkice z NFS: UC. Będzie ciężko, ale i tak większe nadzieje wiąże z MC: LA. No i nie wiem czy wiecie , ale Undercover to tak naprawdę Most Wanted 2 jeżeli chodzi o wyścigi, klimat i miasto. = oczywiscie poscigi i inne pierdoly

I właśnie dobrze :> Most Wanted dla mnie najlepszy, w żadnego Midnight'a nie grałem jak wydadzą demko to pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Midnight'a nie grałem
ja grałem w 3 i... jeśli LA będzie takie samo to podziękuję. Zacznę od tego co mi się podobało: "moce" pojazdów czyli bullet time, niezniszczalność i klakson dzięki któremu traffic rozjeżdżał się na boki i mogliśmy przejechać, sporo samochodów i motorów, (takie perełki których nie było w innych grach np Cadillac Cien ), nawet nie kiepski tunning, ost, a co mi się nie podobało: grafika (choć teraz pewnie będzie ładna) i handicap---chyba najgorszy handicap w grach wideo, przeciwnicy mogli cię dogonić w kilka sekund i na ogół robili to tuż przed metą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenów bym nie dodawał jakby nie fakt, że są prosto z PS3 Graficznie prezentuje sie jak GTA IV - dobrze. Wiele ważniejsza od grafiki (która nie robi wrażenia od pierwszego spojrzenia, mało kto docenia system dzień/noc, efekty pogodowe) jest grywalność, a tej nie da sie przecież ocenić po screenach.

MidnightClubLA_070.jpg

MidnightClubLA_071.jpg

MidnightClubLA_072.jpg

MidnightClubLA_073.jpg

MidnightClubLA_074.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klakson dzięki któremu traffic rozjeżdżał się na boki

To nie byl klakson ty byl "roar" silnika

handicap---chyba najgorszy handicap w grach wideo, przeciwnicy mogli cię dogonić w kilka sekund i na ogół robili to tuż przed metą.

Hehe przynajmniej gre konczyli tylko hardcore'owcy o stalowych nerwach

Mnie tam sie "trojka" podobala tylko pod koniec gry to juz przesada byla ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz kiedy premiera i czy bedzie jakies demo?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo juz kiedy premiera i czy bedzie jakies demo?:>

Miała być we wrześniu, przenieśli na 8 października, a bpotem świat obiegła kolejna informacja o obsuwie premiery. Wiec sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,dzieki. To chyba kupie

W sklepie psx pisze ze wysylka Friday, 10 October 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha,dzieki. To chyba kupie

W sklepie psx pisze ze wysylka Friday, 10 October 2008.

Chyba? Chyba nie puścisz tej gry kosztem NFS'a. Nawet jakby ten był super to i tak EA wystarczająco nagrzeszyła, aby nie kupować ich kolejnych sequeli z serii ''odsmażony kotlet''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfs'a nie kupuje;p Napisalem chyba bo zbieram na tv a zamowilem sobie fifke a chce jeszcze cod 4 kupic wiec nie wiem czy kase wydac na midnighta;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czary Mary Las Vegas? MC: LA - wyścigowe RPG? Moce? Może jeszcze dodadzą rozwój postaci? http://www.gametrailers.com/player/40486.html Mam nadzieję, że to jest albo oddzielny tryb, albo online, bo pójście w ślady Wipeota (nie rozumcie tego dosłownie, była kiedyś gra podobna to WO i te ''moce'' wyglądały podobnie) to w tym przypadku ogromna pomyłka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×