Skocz do zawartości
Emir

Midnight Club: Los Angeles

Rekomendowane odpowiedzi

Czary Mary Las Vegas? MC: LA - wyścigowe RPG? Moce? Może jeszcze dodadzą rozwój postaci? http://www.gametrailers.com/player/40486.html Mam nadzieję, że to jest albo oddzielny tryb, albo online, bo pójście w ślady Wipeota (nie rozumcie tego dosłownie, była kiedyś gra podobna to WO i te ''moce'' wyglądały podobnie) to w tym przypadku ogromna pomyłka...

Przeciez w poprzednim MC na ps2 były dokładnie takie same umiejetności. Kazdy rodzaj auta mial swój "dodatek". Mi tam to sie podobało. Ciekawe urozmaicenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3trophies.er.pl

Bronze Trophies

* Streaker - Win 5 races in a row offline.

* Neither Bird nor Plane - Travel 1020 feet in a single jump.

*Wanted Man - Pull over while the police are in 'pull over' mode, then drive away during the ticketing cutscene.

* Out On Bail - Evade the police successfully when they are in pursuit.

* The Basics - Complete one of the missions you receive in the mission log.

*Paparazzi - Save 16 photos to your photo album.

*What's A Speed Limit - Win 15 dynamic freeway races.

* Saving Los Angeles - Enter the Race Editor, create a race, and then save it.

* Where in the World - Find half of the collectables in Los Angeles.

* Winning With Less - Win 10 races on a motorcycle.

* Hear me Roar! - Unlock Level 3 ROAR.

* Anger Management - Unlock Level 3 AGRO.

* Zoning Out - Unlock Level 3 ZONE.

* Go on Green - Win 15 Red Light Races.

* Uncle Time - Finish the first mission for each of the 4 time trials.

* Father Time - Completely unlock a time trial by completing all 3 missions.

* Getting Off the Bench - Enter an online cruise and join a proposed race.

* Who Made This - Enter a Race Editor Race online.

* Turn in the Work - Submit a vehicle to Rate My Ride.

* Everyone's a Critic - Rate 25 rides online.

* Crossing the Line - Finish 50 races online.

* Mild Dedication - In Goal Attack, complete every goal for one race.

* Jordan Jumpman - Spend more than 10 minutes in the air. Brought to you by JORDAN BRAND.

* Set To Stun - Unlock Level 3 EMP.

* T-Mobile myFaves - Join an online game with 5 of your friends. Stay Connected with MyFaves from T-Mobile.

Silver Trophies

* Unicycle - Drive a cumulative total of 50 miles while doing a wheelie on a motorcycle.

* Just Get A Motorcycle - In a car, drive a cumulative total of 50 miles on 2 wheels.

* Destroyer of Worlds - Successfully destroy 15 opponent vehicles using the Payback vehicle at the Beaches garage.

* Here for a Pickup - Successfully deliver 15 vehicles out of the Hollywood garage.

* Competitive Glory - Win each of the 4 tournaments at least one time.

* In the Lap of... - Beat the Luxury Champ

* Name That Tuner - Beat the Tuner Champ.

* World's Strongest - Beat the Muscle Champ.

* Two Wheels of Fury - Beat the Motorcycle Champ.

* How Exotic - Beat the Exotic Champ.

* Have Car, Will Travel - Drive a total of 5,000 miles, including any miles driven online or offline.

* Rags To Riches - Have $1 million dollars in the bank while playing in Los Angeles.

* The Winner - Win 180 offline races.

* Waldo's Still Missing - Find all the collectables in Los Angeles.

* It's How You Play The Game - Finish 300 offline races. Winning is not required.

* Retire the Master - Beat the City Champ.

* Master Thief - Steal 80 flags while playing Capture the Flag or other battle matches.

* Postman - Deliver 100 flags in Capture the Flag or other battle matches.

* Ranking Up - Win 20 Tiered Matches online.

Gold Trophies

* True Dedication - All Goal attacks must be unlocked and every goal for every race completed.

Platinum Trophy

* The Completist! - Unlock the Platinum trophy by unlocking all other trophies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czary Mary Las Vegas? MC: LA - wyścigowe RPG? Moce? Może jeszcze dodadzą rozwój postaci? http://www.gametrailers.com/player/40486.html Mam nadzieję, że to jest albo oddzielny tryb, albo online, bo pójście w ślady Wipeota (nie rozumcie tego dosłownie, była kiedyś gra podobna to WO i te ''moce'' wyglądały podobnie) to w tym przypadku ogromna pomyłka...

Te "moce" pojawily sie w trojeczce i jakos bardzo mi zabawy nie psuly co wiecej, nawet mnie sie podobaly .

Zreszta, ludzie, to jest arcade! W burnoucie samochody robia po 8 beczek, nie maja kierowcow i maja nieskonczonosc biegow i jakos mi to nie przeszkadza i nie psuje funu. Wszystko zalezy jak serio podchodzisz do gier o tematyce samochodowej.

Nie podoba sie ? To leciec po GT albo grida

EDIT: Na gt pojawil sie wywiadzik z przedstawicielem R*

http://www.gametrailers.com/player/40781.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje na pewno to najlepsza sciganka Grałem w trójke byla super. Midnight club jest lepszy od nfs!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalem cos o 16 pazdziernika

Hmmmm straszne zamieszanie

amazon podaje 24

gamestation - 10

A kiedy w PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na psx extreme pisza ze wysylaja 10 pazdziernik,piatek ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam wyscigow w ktore moglbym porgac ze znajomymi na jednym tv, czy ktos z tu obecnych wie moze czy ta gra, ktora fajnie sie zapowiada, zaopatrzona bedzie w splitscreen?

ja jestem za bardziej oldskulowym graniem i jak gram w mulitiplayera to wole miec mozliwosc np wytracenia konkurentowi pada z reki, sprzedania mu miesniaka, albo oblania browarem:P

prosze o odpowiedz jesli ktos gdzies znalazl potwierdzone info ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze na PSX EXTREME, że w okolicach 22-23 października. Chyba będzie można grać na split screen (to fajnie ).

Polecam każdemu tą grę bo to najlepsza ściganka dla mnie lepsza niż NFS!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do splita to gdzies wyczytalem ze potwierdzili brak demka i brak splita w tej grze. a wiec kolejna dobrze zapowiadajaca sie gra, gdzie pograc bedzie mozna tylko z anonimowymi graczami. zastanawia mnie po co w konsoli obsluga do 7 padow, jak gdzies czytalem, skoro na palcach jednej reki mozna wyliczyc porzadne gry w ktore mozna pograc z drugim czy trzecim graczem siedzacych na kanapie obok ;/

teraz pozostaje czekac na motorstorm2, tam podobno bedzie mozna pograc we dwojke na jednym tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie warta uwagi

What's you duing kid? Race car babe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że może nie być split screen to jednak nie zniechęcam się do tej gry, napewno będzie boska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
What's you duing kid?

Słownik angielskiego się przyda bo wstyd... jedno zdania i dwa błędy what are you doing kid?

Zgroza i przerażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN | 10/20/2008 | 8.5 out of 10 | 85.0%

Eurogamer | 10/20/2008 | 8 out of 10 | 80.0%

UGO | 10/20/2008 | A- | 90.0%

PlayStation: Official Mag (US) | 12/1/2008 | 4 out of 5 | 80.0%

Kawał porządnej samochodówy

Recenzja z IGN krócej: fantastyczna grafika, świetny system GPS, szybkie wyścigi, soundtrack i ogólnie dźwięk - bajka... , świetne prowadzenie pojazdów. Czego więcej trzeba? Zwykła arcadówka przeniesiona do potężnego miasta z multum pojazdów i dużym happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IGN | 10/20/2008 | 8.5 out of 10 | 85.0%

Eurogamer | 10/20/2008 | 8 out of 10 | 80.0%

UGO | 10/20/2008 | A- | 90.0%

PlayStation: Official Mag (US) | 12/1/2008 | 4 out of 5 | 80.0%

Kawał porządnej samochodówy

Recenzja z IGN krócej: fantastyczna grafika, świetny system GPS, szybkie wyścigi, soundtrack i ogólnie dźwięk - bajka... , świetne prowadzenie pojazdów. Czego więcej trzeba? Zwykła arcadówka przeniesiona do potężnego miasta z multum pojazdów i dużym happy.

I dokładnie tego oczekujemy po tej grze Lece niedługo do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z kierownica? szukam takiej wyscigowki na kiere bournout fajny i fajnie w nfs most wandet mi sie grało. A jak tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MC zagoscil dzis w czytniku mojej konsolki. Pierwsze wrazenie niestety srednie bo na dole ekranu po prawej stronie jest pasek z pewnymi "zakloceniami". Pewnie tworcy nie pomysleli ze ktos laczac TV przez kabel HDMI moze sobie ustawic opcje "wszystkie piksele". Pomaga ustawienie w TV malego zooma.

Pomijajac ten maly szczegol gra wyglada bardzo zachecajaco. Musze upolowac moment jak brat zejdzie z konsoli bo poki co tylko sie slinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to cacko wczoraj i daje grafice 8, mogło być lepiej, co do samej zabawy to jeszcze nie wiem, musze pojezdzic.Grafa bardzo przypomina NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Video Review na GT

http://www.gametrailers.com/player/42020.html

Nice... kocham ta serie

Niestety, troszke dluzej poczekam na gre ale wyrwalem ja za dosc niewielka cene

No nie powiem, całkiem nieźle się to prezentuje W końcu samochody,które jeżdżą po mieście w miare jakoś wyglądają.Bo często były pomijane w tego typu wyścigach i nie grzeszyły jakościa wykonania,tu jest nieco lepiej.Poza tym ludzie wyglądaja na starannie wykonanych(więcej detali) a takie smaczki dodają klimatu,czego tej grze nie brakuje szczególnie,kiedy przełączymy widok na kamerę od środka Ten jest przekozacki,musze ją kupić Do tego ogrom L.A <wow> jest gdzie jeździć

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IGN | 10/20/2008 | 8.5 out of 10 | 85.0%

Eurogamer | 10/20/2008 | 8 out of 10 | 80.0%

UGO | 10/20/2008 | A- | 90.0%

PlayStation: Official Mag (US) | 12/1/2008 | 4 out of 5 | 80.0%

Kawał porządnej samochodówy

Recenzja z IGN krócej: fantastyczna grafika, świetny system GPS, szybkie wyścigi, soundtrack i ogólnie dźwięk - bajka... , świetne prowadzenie pojazdów. Czego więcej trzeba? Zwykła arcadówka przeniesiona do potężnego miasta z multum pojazdów i dużym happy.

Na psp daje 10/10 wiec jak ktos ma psp to polecam

MC zagoscil dzis w czytniku mojej konsolki. Pierwsze wrazenie niestety srednie bo na dole ekranu po prawej stronie jest pasek z pewnymi "zakloceniami". Pewnie tworcy nie pomysleli ze ktos laczac TV przez kabel HDMI moze sobie ustawic opcje "wszystkie piksele". Pomaga ustawienie w TV malego zooma.

Pomijajac ten maly szczegol gra wyglada bardzo zachecajaco. Musze upolowac moment jak brat zejdzie z konsoli bo poki co tylko sie slinie.

Na psp jest cos podobnego taki zolty pasek na dole ale juz o nim zapomnialem a ty mi przypomniales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę kozacka, fajny klimat !

Model jazdy arcadowy ale bardzo przyjemny / dobrze czuć auto - fajnie zakłada się kontry. Grafika jest naprawdę świetna jak na "otwarte" miasto, duży ruch uliczny, przechodnie no i możliwość ostrego przejazdu przez Beverly Hills - bezcenne...

Kamera ze środka auta spisuje się doskonale, to chyba pierwsza gra w której korzystam z takiego widoku - bardzo efektowne i jeździ się chyba najlepiej.

Moim zdaniem gra ma super klimat ulicznych wyścigów, super muzę, świetną grafę - zmieniające się pory dnia robią wrażenie. Ja osobiście polecam - zabawa przednia, dodatkowo policja chyba nigdy nie była taka zawzięta. Arcade i fun w czystej postaci !!! I tak miało być.

P.S. Nie wiem o co Wam chodzi z zółtym paskiem czy innymi zakłóceniami...nie mam czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×