Skocz do zawartości
Makus

Amerykański PSS - zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeszukalem forum, znalazlem mnostwo dyskusji o zakupach w amerykanskim PSS ale konkluzji zadnej. Ale do rzeczy:

Czy ktos moze mi podac najlepsza karte do dokonywania tego typu zakupow? Zarejestrowalem sie oczywiscie na fikcyjny adres w USA. Ale zeby dodac karte kredytowa, trzeba podac "billing information" czyli wlasnie adres posiadacza karty podany przy jej zakladaniu. I niestety jesli jestem zarejestrowany w USA to mimo ze moge podac inny "billing" adres ale musi to byc adres w USA (nie mozna zmienic kraju). Wiec swoja karta kredytowa nic nie kupie. Jaka wiec karte najlatwiej i najszybciej sobie wyrobic? Ktora jest najwygodniejsza w obsludze? (dodam ze bedzie sluzyla tylko do zakupow na pss). Czy ta VISA z ING to jeszcze dziala i jeszcze jest w ofercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam kartę z banku BZWBK,której partnerem jest samo Allegro(Allekarta). Karta to Visa.

Płacę nią bez najmniejszych problemów na Amerykańskim PS Store. Nie pamiętam już przebiegu samej rejestracji US PS Store,więc nie mogę Ci niestety powiedzieć,jak udało mi się ją zarejstrować...Ba,chyba sobie przypomniałem. Otóż musisz mieć dwa konta,jedno Europejskie z zarejstrowanym bilingiem karty na te konto. Później tworzysz konto US i nie jestem pewien,ale wydaje mi się,że można wybrać z pośród dostępnych opcji- użyj tych samych ust. co przy poprzednim koncie.

Jednak nie jestem co do tego pewien,już dość dawno przchodziłem przez ten proces:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam kartę z banku BZWBK,której partnerem jest samo Allegro(Allekarta). Karta to Visa.

Płacę nią bez najmniejszych problemów na Amerykańskim PS Store. Nie pamiętam już przebiegu samej rejestracji US PS Store,więc nie mogę Ci niestety powiedzieć,jak udało mi się ją zarejstrować...Ba,chyba sobie przypomniałem. Otóż musisz mieć dwa konta,jedno Europejskie z zarejstrowanym bilingiem karty na te konto. Później tworzysz konto US i nie jestem pewien,ale wydaje mi się,że można wybrać z pośród dostępnych opcji- użyj tych samych ust. co przy poprzednim koncie.

Jednak nie jestem co do tego pewien,już dość dawno przchodziłem przez ten proces:)

Niestety, u mnie sie tak nie da. Zalozone mam konto glowne na Polske, (z zarejestrowanym bilingiem) i drugie konto (tez master, nie sub) na USA. I na tym drugim jak zakladam konto na PSS musze podac adres w USA. Zaden problem, moge podac fikcyjny, ale niestety przy zakupach musze albo korzystac z tego fikcyjnego albo podac nowy ale rowniez musi on byc w USA (nie mam mozliwosci zmiany kraju). I niestety nie bylo mozliwosci zaznaczyc zeby korzystal z takich samych danych jak na drugim koncie. Zreszta jest to zrozumiale, podobnie jak w amerykanskim sklepie Apple nie mozna nic kupic na karte ktora ma billing poza USA, ale skoro widze ze wielu osobom sie to jednak udaje, to chcialbym sie dowiedziec jak. Moze tajemnica tkwi wlasnie w tych kartach przedplaconych?

p.s. Tak wogole to jestem zawiedziony szybkoscia downloadu z PSS. O ile update'y do gierek sciagaja sie szybko, o tyle same gierki, albo co gorsza zwiastuny filmow, ida bardzo wolno. Szkoda ze nie dziala to tak szybko jak na stronach apple (jesli idzie o trailery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam karte VISA w mbanku i mogę kupować na US PSS bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam karte VISA w mbanku i mogę kupować na US PSS bez żadnych problemów.

A adres wpisujesz prawdziwy? Tzn polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×