Skocz do zawartości
Wojna

NBA live 09

Rekomendowane odpowiedzi

Jako wielki fan koszykowki, z uteknieniem czekam na kolejna odslone produkcji EA. Dla mnie NBA live zakonczylo sie na 06 a pozniej, choc graficznie gra sie rozwijala to, bylo tylko gorzej, az do kompletnej klapy live 08.

Niestety i 2k8 jest gorsza od swojej poprzedniczki i mniejmy nadzije, ze kolejna odslona bedzie lepsza.

Nie chcialbym wydawac przedwczesnych ocen co do live 09, ale po obejzeniu tego krutkiego filmiku z gameplay'a jestem optymistycznie nastawiony do tej pozycji. Obejzyjcie ten link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schemat schemat jeszcze raz schemat... faktycznie genialny gameplay przebijanie sie jednym graczem przez obrone niczym w maslo.....czekam na nba2k9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako wielki fan koszykowki, z uteknieniem czekam na kolejna odslone produkcji EA. Dla mnie NBA live zakonczylo sie na 06 a pozniej, choc graficznie gra sie rozwijala to, bylo tylko gorzej, az do kompletnej klapy live 08.

Niestety i 2k8 jest gorsza od swojej poprzedniczki i mniejmy nadzije, ze kolejna odslona bedzie lepsza.

Nie chcialbym wydawac przedwczesnych ocen co do live 09, ale po obejzeniu tego krutkiego filmiku z gameplay'a jestem optymistycznie nastawiony do tej pozycji. Obejzyjcie ten link.

Ja nie wiem .

Ale lepiej teraz przepros bo admini sie zdenerwuja

ZLY DZIAL

Prosze w nastepnych watkach do

GRY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam kosz nie interesuje... Ale może w końcu coś z tego wyjdzie, bo z tego co słyszałem to tylko jedna gra o koszu jest warta zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest az tak kiepsko ? Zawsze grywalem w NBA by EA i juz mnie zachwycalo ... a tu widze ze 2k9 jest przez wielu uwazana za dominatora kosza ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

mam pytanie czy ktoś z Was może spotkał się z sytuacją że nie można ustawić w trybie sezony czy dynasty mode mniej ilości meczy jak 84? bo ja niestety nigdzie nie moge

znaleść takiej mozliwości. Jeżeli ktoś wie jak można to zmienić byłbym wdzięczny.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

mam pytanie czy ktoś z Was może spotkał się z sytuacją że nie można ustawić w trybie sezony czy dynasty mode mniej ilości meczy jak 84? bo ja niestety nigdzie nie moge

znaleść takiej mozliwości. Jeżeli ktoś wie jak można to zmienić byłbym wdzięczny.

pozdrawiam

Można grac w Nba live 09 online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×