Skocz do zawartości
meloonek

The Last Guy

Rekomendowane odpowiedzi

taaa...co to za gra xD

Zapieprzasz małym ludzikiem, zbierasz innych z miasta, omijasz potwory i doprowadzasz ich do bezpiecznej strefy, z której odlecą statkiem. Tandeta, ale warto zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem w demo ( bo jest )... I stwierdzam że to jest gra, fajna, ale tylko na chwilkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie grało się w demo. Niesamowite wrażenie robi 300+ osób biegnących za naszym bohaterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna na bardzo krótką chwilę. Ściągałem jakieś 5 minut. Instalowałem kolejne 2. Grałem jakieś 1.5. I znów mam 211MB więcej miejsca na dysku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra fajna na bardzo krótką chwilę. Ściągałem jakieś 5 minut. Instalowałem kolejne 2. Grałem jakieś 1.5. I znów mam 211MB więcej miejsca na dysku...

A jak dla mnie bardzo fajna gierka Taka popierdółka, w którą można grać jeśli na nic innego nie ma się ochoty vide Super Stardust Jak dla mnie kupuję Wie ktoś po ile będzie czy to jeszcze nie jest ustalone?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś 20zł

Jak dla mnie całkiem przyjemna na chwilkę. Idealna żeby się rozerwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale tej gry jeszcze nie ma i nie ma daty ustalonej. niech ktos da znac jak sie dowie kiedy bedzie premiera. moja zona kazala mi sprawdzac w kazdy czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40zeta to sporo za taki wynalazek... ale ogolnie fajnie sie gra, tylko jak wszyscy powtarzaja mozna ją traktować tylko jako przerywnik między zdobywaniem trofeów a expowaniem w CoDa żeby pad sobie odpoczął i nie wylądował na ścianie jak jakieś złoto nie chce wejśc albo jakiś ziomal załatwia nas co chwile ze snajperki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej no weź nie żartuj... A Stardust ile miał?

Recenzja- IGN

Stardust miał 8.7

Co do ceny i dostępności: jest już dostępna na US Store i kosztuje 9,99$ więc na bank zawita u mnie bo co to jest 20zł.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ta super produkcja Jade Redmond czy jak ona tam miała ci co Assassina zrobili? Co taka podnieta była tym?

Do kasacji, pomyliło mi się xd to google earth : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie ze w grze można pobiegać po największych/najbardziej znanych miastach świata.

Nam, Polakom którzy miejsca które często odwiedzamy, które z góry zobaczyć możemy tylko poprzez GoogleEarth, trudno może być zrozumieć decyzje IGN.

Nie mniej gra jest strasznie nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nam, Polakom którzy miejsca które często odwiedzamy z góry zobaczyć mogą tylko poprzez GoogleEarth trudno może być zrozumieć decyzje IGN.

Coś ze mną nie tak, czy z tym zdaniem? Naucz się wstawiać przecinki, bo to jest nieczytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i kupiłem pełną wersje Muzyka w tej grze jest świetna, czasy Amigi się przypominają. Ogólnie gra wydaje różne dziwne dzwieki A samo ratowanie ludzi jest dość wciągające. Więc polecam, cena na PL PSS 29Zł, na US PSS chyba wychodzi 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyślcie ile kasy SONY na tym zbije. Niby prosta i głupkowata gra, a jednak coś w sobie ma. Z resztą widać na forum, że wiele osób tą grę kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I pomyślcie ile kasy SONY na tym zbije. Niby prosta i głupkowata gra, a jednak coś w sobie ma.

Takie mają niesamowitą moc przyciągania

Przykład? TETRIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gierka prosta, a nie można się od niej oderwać, w sumie ocena IGN mówi sama za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az mi sie lezka w oku zakrecila, jak uslyszalem muzyke z gier na amidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo wkręciła i może zdecyduje się an pełną wersję. O dzwio nawet moja anty growa narzeczona wyrwała mi pada jak to zobaczyła...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zagrałem w demo ( bo jest )... I stwierdzam że to jest gra, fajna, ale tylko na chwilkę

No to taki niby Snake... ale w wersji nieco bogatszej Ja natomiast bym wolał, aby to na PSP można tez było wrzucić, na PC3 to raczej zabawa na chwilę jak już to zauważyliście...

Mi się bardzo wkręciła i może zdecyduje się an pełną wersję. O dzwio nawet moja anty growa narzeczona wyrwała mi pada jak to zobaczyła...

pozdro

Bo z babą to nigdy nie wiesz co i jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taką gierkę to sobie można co najwyżej podczas nudy w pracy pograć, gdy kulki się znudzą, ale w mordę jeża nie na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×