Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Audi przeszło do Formuły E. VW po aferze dieslowej bardzo dużo inwestuje w rozwój samochodów elektrycznych. Interesują się też planowaną serią rallycrossu elektrykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściąga na jutro ;)

 

_92409131_title_perm_graphic2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś ogląda tą ulewę ale Max Verstappen to jest przyszły mistrz... co gość panuje nad wozem to kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając Maxa, to kierwa 3/4 wyścigu za SC to jakieś nieporozumienie... Myślę, że kamera na widownię wszystko wyjaśniła jak wygląda dzisiejsza F1, a wygląda bardzo słabo, smutno i nudno... Jakikolwiek objaw ostrej rywalizacji, dobrej zabawy dla widza jest natychmiast tłumiony.

Jak widziałem tych starych pryków jak pokazali sędziów to nóż się w kieszeni otwierał. Jeden ledwo widzi już na tv, a drugi chyba spał z otwartymi oczami...

No i sam wyścig, gdyby nie Max, to pełny standard. Z przodu nuda, Vettel płacze na wszystko, a reszta płacze, że im deszcz pada... F1 powinna się składać z takich ludzi jak Max, to mielibyśmy widowisko co każde GP, a tak to gdy wiem, że będzie sucho to nawet nie włączam TV, bo wiadomo już z góry jak się skończy.

Tragedia co oni zrobili z królową sportu motorowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Mark Webber zakończył dzisiaj swoją karierę ,  trochę się smutno zrobiło jak wsiadał na ostatnią zmianę .

 

Audi w pięknym stylu pożegnało się z WEC zgarniajac dublet w ostatnim wyścigu sezonu .

 

Swoją drogą sytuacja jest dość słaba i powoli zaczynam się zastanawiać czy na problemach WEC nie skorzystają Amerykanie i ich nowa klasa wyścigowa która debiutuje w przyszłym roku ,DPi która bazuje na klasie LMP2.

Więcej tam będzie mimo wszystko ekip fabrycznych , a i koszty dużo niższe niż LMP101-mazda-rt24-p-la-1.jpg

No i takie cuda jak ta Mazda na starcie :)

ACO stara się desperacko bronić i zabronili używania silników które będą napedzac samochody DPi w Le Mans , mimo iż wcześniej zapewniali ze dopuszcza te samochody do rywalizacji w kategorii LMP2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikola Mistrzynią Świata :). Końcówka ciekawa nawet, szkoda że Vettel i Verstappen nie pocisnęli bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vettel specjalnie go nie cisnął, wiedział o co idzie walka. Hamilton zrobił co mógł, ale Nico zasłużył na majstra, chociażby za całokształt. Pewnie już nie powtórzy tego, więc niech się chłopak cieszy ile tylko może.

Czekam na nowe bolidy, zobaczymy co to będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no też uważam że Nikosia zasłużyła. Hamilton zjebał bo się za późno ogarnął w sezonie. Bo według mnie jest lepszym kierowcą, bez dwóch zdań. Ale te fochy na koniec i udawane gratulacje to mogli by sobie odpuścić. Przegrywać też trzeba umieć z klasą.

 

No nic. Czas na lepsze fury. Mam nadzieję że będą ze 3-4 stajnie na zbliżonym poziomie. Wtedy liczę na mojego nowego ulubieńca - Maxa Verstappena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha co za pantofel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wie, że pewnie drugi raz tego już nie powtórzy i nie chce wyjść na cieniasa w przyszłych sezonach. Chce odejść jako mistrz, nikt mu nie zabroni. Mam wrażenie, że dostał jakąś inną naprawdę atrakcyjną ofertę z innej serii. Zobaczymy, w każdym razie ważniejsze pytanie, kto obstawi fotel w Mercu... Czyżby Alonso? Ktokolwiek się tam dostanie, będzie na naprawdę najlepszej drodze do majstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz Świata F1, przynosi konsekwentnie punkty dla zespołu, nie sprawia problemów, robi po prostu swoje, itd. No, chyba że hejty w necie to wyznacznik zatrudnienia, wtedy może się zacząć martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 90% wsadzą do Merca Wehrleina. Oni nie są głupi, nie chcą powtórki z 2007. Jednego pewnego mistrza już mają, a Pascal zapowiada się dobrze. Zresztą ściągnęli go z DTM chyba właśnie po to, żeby jeździł dla Merca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak, ale Hamilton sam powiedział, że nie ma w umowie żadnego zapisu odnośnie partnera w teamie, więc Mercedes ma wolną rękę. Mi się wydaje, że powinni spróbować ściągnąć jakiegoś byłego mistrza. Alonso miałby w końcu szansę się sprawdzić. No, ale pewnie za jakiś czas się dowiemy kogo Mercedes wziął. Będzie ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to żona zdecydowała za Nikusia. no kerwa jaki mistrz kończy karierę dzień po swoim pierwszym mistrzostwie w wieku 31 lat? jak jej dziękował że się poświęcała, że córką zajmowała, dawała mu odpocząć... faktycznie przejebane miała, żona milionera z Monaco.. :)

do jakiej innej serii miałby iść będąc mistrzem F1?? nie ma nic większego i lepszego.. gdyby tylko chciał mógłby jeszcze lata jeździć i walczyć. koleś rezygnuje z fotela w mistrzowskim samochodzie... co za burak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir nie hejtuj. Mial cel mistrza. Osiagnal. Teraz nawet jak bedzie w papaciach siedzial tylko to i tak zrobil co chcial. Dla mnie mega zachowanie. Nie goni za wlasnym ogonem.

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dla niego szacunek i to spory, za tego mistrza. zwłaszcza że pokonał Hamiltona. czy mu pomagano czy nie to już teorie i dopóki Lewis książki nie napisze to się nie dowiemy :).

natomiast decyzja o zakończeniu kariery jest dla mnie słaba i dziwna conajmniej. ma do niej absolutnie prawo, jego życie, jego rodzina, to co sobie myśli jakiś ćwir to mu koło dupy nawet nie lata :). ale dla mnie to nie jest zachowanie godne mistrza. tyle. nie hejtuje bo go lubię. po prostu jestem zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, cwir napisał:

to żona zdecydowała za Nikusia. no kerwa jaki mistrz kończy karierę dzień po swoim pierwszym mistrzostwie w wieku 31 lat? jak jej dziękował że się poświęcała, że córką zajmowała, dawała mu odpocząć... faktycznie przejebane miała, żona milionera z Monaco.. :)

do jakiej innej serii miałby iść będąc mistrzem F1?? nie ma nic większego i lepszego.. gdyby tylko chciał mógłby jeszcze lata jeździć i walczyć. koleś rezygnuje z fotela w mistrzowskim samochodzie... co za burak :)

Formuła E? Coraz większe pieniądze tam się pojawiają , w nowym sezonie dochodzi Audi więc kto wie .

Albo jakąś amerykańska seria może WTSCC gdzie w przyszłym roku będą nowe prototypy na bazie samochodów LMP2 . Tutaj patrząc na to ilu producentów pojawi się na starcie można myśleć ze któryś z nich mógł by się pokusić i odpowiednią ofertę finansową .

Nie rozumiem dlaczego uważasz że nie ma miejsca do którego mógł by odejść mistrz świata F1 nie tracąc na tym sportowo , ani finansowo .

 

Ale i tak wątpię ze odchodzi przez jakąś ofertę . 

Pewnie jest tak jak napisał , może trochę bal się kusić los i wolał odejść cało z tego sportu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisałem że nie ma dla niego miejsca w innej serii. w każdej by go przygarnęli z otwartymi ramionami. tylko kto odchodzi z F1 żeby przejść do innej serii, będąc aktualnym WDC :). to tak jakby z Barcelony przejść do Legii :1_grinning:

mówię wam, to żona podjęła decyzję i go urobiła, a on jest zbyt duża pipą żeby się postawić :). zamknij ryj kobieto, będę jeździł do kiedy uznam za stosowne, a Ty będziesz siedzieć w Monako i czekać na mnie wydając mój hajs... ;)

oczywiście żartuję.

lub nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że żona podjęła decyzję. Przecież widać odrazu że to pipa nie facet :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to macie jakieś info odnośnie tego, że baba mu kazała, czy to sobie wymyśliliście? Bo tak powtarzacie i już sam nie wiem :)

Gdzieś dochodzą informacje, że Rosberg psychicznie nie wyrabiał już tego sezonu, pewnie walka z Hamiltonem odcisnęła na nim piętno. Zrobił swoje i chciał mieć święty spokój. Może kiedyś dowiemy się prawdy jak było, bo raczej z byle gówna nie rezygnuje się z udziału w najdroższym sporcie świata z najlepszym obecnie teamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymyśliliśmy sobie. żeby to jakoś uzasadnić. zrozumieć. jego gadka o żonie i rodzinie to jest bzdura. nie wierzę też że po całym życiu ścigania się na poziomie najwyższym z najwyższych, odpuszcza bo się boi Hamiltona lub nie wyrabia psychicznie. albo się mu znudziło. myślałem że to jest całe jeog życie i pasja. po Hamiltonie to widać, po Robercie to widać, po Kimim to widać (nie robi tego dla kasy na pewno). i po Nico też to było widać. zdobył majstra ffs! nowy rozdział przed nim. niech pobędzie tym mistrzem. każdy mistrz chce być mistrzem cały czas... więc najbardziej śmierdzi mi to babą :)

oczywiście to moje właśnie chore zdanie ale czuje zawód i potrzebuję go wyrazić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×