Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ogier w M-Sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest takim pantoflem ze odszedl przez zone to za pare lat wroci bo sie kasa skonczy :1_grinning: 

Swoja droga zonka nie w moim guscie, powiedzialbym wrecz ze brzydka :1_grinning: 

Ale teoria z zona wydaje mi sie mocno naciagana, gdybym ja byl mistrzem F1 i zarazem milionerem mialbym gdzies ze zonce sie cos nie podoba, gdyby nie on to by dzisiaj siedziala gdzies w korpo a nie w Monako :1_grinning: No chyba ze bycie pantoflem to ma w genach to coz...Aczkolwiek jak ktos zostaje kierowca F1 a latwo nim zostac nie jest to raczej z pasji polaczonej z ciezka praca, dziwnie byloby troche rezygnowac z czegos bo zona niezadowolona. To tak jakby Messi zrezygnowal z gry w pilke bo zona powiedziala ze ma juz nie grac i jej pomoc z dziecmi, bo ona ma ciezko :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie jest pantoflem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcio pojedzie w Le Mans :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny news! Nareszcie coś sensownego, do tego transmisja na Eurosport. Poezja!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle się pokazał, trzeba liczyć że może dostrzeże go lepszy zespół. Chociaż za wiele ich też tam nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robcio pojedzie w Le Mans

I cały sezon WEC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe kwalifikacje, jestem pod ogromnym wrażeniem Hassa. Świeża ekipa i proszę, Q3 i do tego bardzo dobra pozycja na starcie. Liczę, że nie zepsuja wyścigu i coś ugraja.

Mercedes też jakoś specjalnie nie dominuje, zobaczymy jak w samym wyścigu będzie. Bardzo liczę na jakiś deszczyk, doda emocji.

No i w końcu muszę przyznać, że bolidy wyglądają fajnie, niskie, szerokie, duże kapcie. Gdyby jeszcze nie ten silnik z kosiarki to by było ekstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Patricko napisał:

No ciekawe kwalifikacje, jestem pod ogromnym wrażeniem Hassa. Świeża ekipa i proszę, Q3 i do tego bardzo dobra pozycja na starcie. Liczę, że nie zepsuja wyścigu i coś ugraja.

Mercedes też jakoś specjalnie nie dominuje, zobaczymy jak w samym wyścigu będzie. Bardzo liczę na jakiś deszczyk, doda emocji.

No i w końcu muszę przyznać, że bolidy wyglądają fajnie, niskie, szerokie, duże kapcie. Gdyby jeszcze nie ten silnik z kosiarki to by było ekstra.

Nie ciesz się tak bo najprawdopodobniej od przyszłego sezonu bolidy będą mega paskudne (Halo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig ok, liczyłem na więcej emocji, ale i tak nie było źle. Nie łamało mnie spanie, czyli to oznaka przyzwoitego wyścigu, albo grzanek które zjadłem...

Mimo wszystko bardzo cieszy wygrana Ferrari, liczę że w końcu powalczą o majstra, bo dawno już tego nie było. 

Wiadomo, że gdyby nie Verstappen to pewnie byłby standard, ale dzięki Maxowi było trochę emocji przy wyjeździe z boxów :)

O McLarenie się nawet nie wypowiadam, bo to szkoda słów co wyczynia Honda.

 

Jednak najbardziej mi szkoda Haasa... Ekipa miał tak genialny weekend jak chyba jeszcze nigdy w swojej 2 letniej karierze.

Oby to nie był jednorazowy wybryk i plasowali się rzeczywiście w Q3 przy każdym kwali, byłoby o czym pisać.

Zespół z końca stawki nagle prawie, że w czołówce... Również bardzo dawno czegoś takiego nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Australia nigdy nie trzymała specjalnie w napięciu. Ostatni dobry wyścig to chyba 2010, ale wtedy było mokro. Ogólnie nowe bolidy wyglądają prawie rewelacyjnie, gdyby tylko coś zrobili z tymi nosami. Grube opony i niższe tylne skrzydła robią robotę, a milo też widzieć więcej kolorów, a nie 50 shades of grey. Jeśli to, co dzisiaj pokazało Ferrari i Mercedes pozostanie przez resztę sezonu, to szukuje się fantastyczna walka o tytuł. Bottas też pokazał się z dobrej strony, ale nie wiem ile pod koniec Hamilton rzeczywiście cisnął. 

 

Tak więc początek nowego sezonu zdecydowanie na plus. Nie mogę się doczekać kolejnego wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podobało. Może nie było jakichś specjalnych emocji, ale układ sił i wygląd wozów dobrze rokuje na ten sezon. Na pewno lepiej niż kilka poprzednich lat (tak ogólnie bo kilka perełek było).

 

Jeszcze tylko te silniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech on lepiej da sobie spokój z iRacing bo totalną wioche tam odstawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mataman napisał:

Niech on lepiej da sobie spokój z iRacing bo totalną wioche tam odstawia.

Nie jestem w temacie, możesz uchylić rąbka tajemnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny wyścig 12h na Sebring. Oglądać od 11 minuty. Szczególnie powrót na tor bardzo "profesjonalny"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś jeszcze czy na podstawie jednego incydentu z oficjalnych zawodów w grze komputerowej snujesz że typ jest nieprofesjonalny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ poprostu traktuje jazdę w iRacing jako zabawę. Jeżeli chce się bawić to niech robi to sobie w nieoficjalnych wyścigach.

 

Tylko cud spowodował, że nikt na niego nie wpadł. A trochę słabo zaczynać 12h wyścig od dzwona i stać kilkanaście minut w boksie.

 

Rozmawiamy o jego startach w iRacing, a nie o tym co robi w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem, ale czy były inne incydenty czy tylko ten? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny rewelacyjny wyścig. Szkoda, że był ten SC, bo Vettel mógł powalczyć z Hamiltonem, ale wynik i tak mnie cieszy. Max mega- 17 do 7 w 1,5 okrążenia. Teraz tylko tydzień i jedziemy znowu. Bahrain powinien być ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×