Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

też mi się podobało :). Max jest prze kozak. przyszły wieloktotny mistrz bez dwóch zdań. cieszy że Ferrarki są w takiej formie. sezon się zapowiada bardzo ciekawie :)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak jak kozak, ale płakał już naprawdę jak dziecko pod koniec. Nie mógł dogonić Haasa i chyba to go najbardziej bolało.

W ogóle to Haas ma fantastyczny bolid wg mnie, taki ukryty Brawn GP. Gdyby tam posadzić Alonso to myślę, że spokojnie o top 5 by mógł walczyć. Zobaczymy jak się będą rozwijali, trzymam za nich kciuki.

 

Co do samego wyścigu to bez jakiś większych niespodzianek. Liczyłem na deszczyk, ale jakoś obeszło :) O McLarenie nie ma co wspominać, a walka Ferrari i Mercedes trwa, co cieszy akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jemu chodziło o to że nie dość że miał opony wytyrane to jeszcze brudne powietrze z przodu i musiał się napocić żeby go Riccardo nie dojechał. niebieskie flagi były więc nie wiem na co czekał Grożą. aż podjedzie mu pod dupę? z nikim się nie ścigał. Verstappen nie mógł dogonić Haasa nie dlatego że był słabszy ;)

 

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pan J napisał:

Dzisiaj kolejny rewelacyjny wyścig. Szkoda, że był ten SC, bo Vettel mógł powalczyć z Hamiltonem, ale wynik i tak mnie cieszy. Max mega- 17 do 7 w 1,5 okrążenia. Teraz tylko tydzień i jedziemy znowu. Bahrain powinien być ciekawy.

 

Za tydzień to będzie Robert debiutować w WEC :1_grinning:

Mam nadzieję że Robert pokaże się w tym sezonie z takiej strony że w przyszłym sezonie dostanie angaż w mocniejszej ekipie .

Szkoda że Peugeot jeśli dogada się z ACO to wróci dopiero w 2018 bo Robert miał by dość spore szanse na angaż:)

 

Wracając jednak do tematu to kolejny niezły wyścig , zmiany w regulaminie technicznym wyszły serii na plus do tego rezygnacja Rosberga też moim zdaniem na plus bo przynajmniej w chwili obecnej nie widzimy takiej dominacji Mercedsa jak w poprzednich latach.

No i ten biedny Alonso, który zamiast walki o punkty to modli się o to żeby bolid chociaż do mety dojechał... Niech McLaren szybko zrezygnuje z jednostek Hondy bo tu nie widać nawet perspektyw na poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elliot778 napisał:

 

Za tydzień to będzie Robert debiutować w WEC :1_grinning:

 

 

Jak przejedzie 10 kółek to będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcio opuścił ByKolles :/

 

Jeśli kroi się coś ciekawszego to fajnie, a jeśli nic po tym ma nie być to lipa za lipą :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ByKolles to żart. Tak czy inaczej nie było za bardzo sensu startować u tych partaczy. Już lepiej próbować w jakiś DTM, czy coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co sie stało , wątpię żeby Robert nagle dostał jakąś ciekawą ofertę lepszą niż go co miał by nawet w tak słabym zespole w WEC.

Więc sezon raczej na straty.

Mam wrażenie że Robert pojedzie w tym sezonie w Le Mans w jakimś innym zespole , niekoniecznie w LMP1 chociaż z drugiej strony czy Porsche podało już skład 3 samochodu na LM24? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miał ofertę od Merca na DTM to kręcił nosem, a teraz ciężko będzie mu cokolwiek znaleźć. Nie znam szczegółów, ale nigdy nie zrozumiem czemu odmówił. Co do WEC, to ByKolles to był zespół gorszy niż SuperAguri czy HRT w F1. On tym autem miałby problem utrzymać się przed LMP2, o ile w ogóle z garażu wyjechałby. Nie dziwię się, że stamtąd uciekł. Zastanawia mnie tylko czy coś ma ciekawszego? Choć bardzo w to wątpię :38_worried: Poza DTM i WEC to nie wiem, gdzie mógłby uderzyć, WTCC? Ta seria jest słaba, więc pewnie nie, a jakieś Formuły E to chyba nie jego bajka coś mi się wydaje :)

 

Jak go szanuje jako człowieka i sportowca, tak niestety trzeba być świadomym tego, że na wielkie tytuły nie ma już co liczyć raczej. Chociaż bardzo chciałbym się mylić i z miłą chęcią odszczekam te słowa jak tylko się coś trafi, jednak sami widzimy jak to wszystko wygląda.

 

Może na dniach poznamy więcej szczegółów, ale znając jego to pewnie nic nie ma, a tutaj nie chciał się ośmieszać i wolał dać sobie spokój z nerwami i kolejnymi debilnymi komentarzami po każdej awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso zamiast w GP Monaco pojedzie w  Indy 500 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już testował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Pan J napisał:

Kubica będzie testował bolid GP3. Na powrót do F1 raczej nie ma szans, ale może chociaż F2?

No ja nie wiem czy nie ma szans , skoro zrezygnował z WEC to raczej na rzecz czegoś lepszego.

Skoro nagle postanowił na trening jednomiejscowki i to tak ekstremalny to znaczy że coś jest na rzeczy .

Ja to widzę tak

Mało prawdopodobne -F1 może niekoniecznie wskoczyć do składu jakiejś ekipy , ale może chociaż zostanie testerem którejś z ekip.

Bardziej prawdopodobne 

Formula E albo Indy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Indy nie widzę szans. Tam nie mają wspomagania, a przeciążenia są na poziomie F1 2016. Formuła E już bardziej, ale tam znowu są bardzo wąskie i kręte tory. Rola testera byłaby dobra. Może w końcu to Ferrari? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to dobrze ktoś gdzieś napisał, była okazja to potestował, zespół jest włoski więc go zaprosili.

Nic z tego kompletnie nie wynika poza tym, że pewnie sam RK chce sprowokować jakiś poważny zespół do zaproszenia go na testy. Nic więcej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszy cieszy choć szkoda że nie zimny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Bottas, respekt za nerwy ze stali :). Jechać ostatnie kółka po swoje pierwsze zwycięstwo i mając cały czas w lusterku czerwoną ferrarke napalonego Vettela, który jest w formie, a przed sobą pociąg do zdublowania.. A potem przez radio spokój jakby nigdy nic :)

 

Zasłużone wchuj, a Hamilton musi być przeszczęśliwy że sobie taki "numer 2" wybrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również kibicowałem Bottasowi, głównie ze względu na to, że to jego pierwsze zwycięstwo. Teraz już nie ma taryfy ulgowej

 

Niestety poza końcówką to wyścig dość nudny, początek SC, potem do ostatnich kółek pochód, a na końcu trochę nerwów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×