Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Mega. RK w melexie, spełnienie marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że tory z FE są znacznie bardziej kręte niż z F1, a przeciążenia chyba niewiele mniejsze. Ogólnie to ta cała FE jest taka nijaka, bardziej mi to wygląda na zabieg marketingowy promujący te całe Eco niż jakaś sensowna seria wyścigowa. Widziałem kilka wyścigów kiedyś i dosłownie jakbym suszarki oglądał :)

 

Ale wiadomo, lepsze coś takiego niż znowu rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wyścig od startu do mety. Szkoda Ferrari, ale przegrali przez swoją strategię niestety.

Do tego Force India, która zaczyna być 4 siłą? Kto by pomyślał kiedyś :)

 

A teraz Monaco, czyli wisienka na torcie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oglądałem F1, ostatnio jak Kubica jeździł, ale jest moc. Komentarz na Eleven daje radę i czuć klimat F1 poprzez studio z klimatem i wywiady. 

 

Hamilton i Kimi Raikkonen kiedyś grzeczne chłopaki a teraz kolczyki i rękawy z tatuaży :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, mieli 3 okrążenia, żeby zmienić opony przy VSC. Z pierwszym stopem tak nie zwlekali, ale z drugim już tak. Świetny wyścig, póki co ten sezon jest fantastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne kwali, jak wyścig będzie tak samo emocjonujący to wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ekscytującym jest ujebanie Kimiego przez własny zespół to było bardzo ekscytująco... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nudny jak flaki z olejem. Akcja z Kimim śmiech na sali i te teksty, że mistrz vettel zasłużył na P1... Pieniądze i polityka na pierwszym miejscu, tak jak zawsze.

Swoją drogą uważam, że ten tor powinien chyba zniknąć z kalendarza, tak nudnych wyścigów od kilkunastu sezonów nie ma nigdzie... Walencja była ciekawsza niż to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście w ogóle wyścig? Od początku widać było, że Kimi spowalniał Seba. Z początku wydawało się, że podcięcie będzie skuteczne, ale Vettel oszczędzał opony, wykonał kilka okrążeń kwalifikacyjnych i wyjechał z boksów z przodu. Wystarczy spojrzeć na tempo dwóch Ferrari po zjechaniu do boksów. Seb odjeżdżał Kimiemu o sekundę na okrążeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie jak Alonso skończył Indy500:FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18767686_1377872618968333_75056570686108

Wracamy na stare śmieci :)

RK - trening GP3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że Robert jest po prostu kierowcą testowym do wynajęcia. Skacze z jednej serii do drugiej, raczej nie wygląda to tak jakby się chciał gdzieś zatrzymać, a akurat do testów Robert jest świetnym ekspertem, tylko może nie chce się przyznać za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.05.2017 o 19:27, Patricko napisał:

Coś mi się wydaje, że Robert jest po prostu kierowcą testowym do wynajęcia. Skacze z jednej serii do drugiej, raczej nie wygląda to tak jakby się chciał gdzieś zatrzymać, a akurat do testów Robert jest świetnym ekspertem, tylko może nie chce się przyznać za bardzo.

No właśnie wypowiedzi Roberta sugerują co innego. 
Tak jak by jakiś większy projekt istniał , tylko póki co nie chce o nim rozmawiać na wypadek jak by nie wypaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te lata od wypadku zawsze myślałem, że te "ograniczenia" jak to nazwał Robert dotyczyły tylko samej dłoni ale te ostatnie zdjęcie...  szok ;/ 

 

DBO8M8QXUAEVys9.jpg

 

chyba pierwsze zdjęcie Kubicy bez długiego rękawa? przynajmniej ja widzę takie pierwszy raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert jutro będzie testować bolid Renault z 2012 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie od pojawienia się rano newsa tak nosi że ledwo już tłumię w sobie tradycyjny nadmierny optymizm związany z RK.. Pogodziłem się z myślą że może nie wrócić, ale ten brak aktywności w kalendarzu i potem testy GP3 podejrzanie wyglądały. A tu testy w bolidzie F1. To jest 5 letni bolid. To nie bolid był testowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj również już pogodziłem się z tym, że Roberta nie zobaczymy w F1, ale testy w Renault, z którym zawsze był związany? Jestem cholernie ciekaw co się szykuje. Palmer out Kubica in? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Patricko napisał:

Oj również już pogodziłem się z tym, że Roberta nie zobaczymy w F1, ale testy w Renault, z którym zawsze był związany? Jestem cholernie ciekaw co się szykuje. Palmer out Kubica in? :1_grinning:

Prędzej bym powiedział Sirotkin za Palmera bo to dla niego zorganizowane są te testy , myślę że zwyczajnie zapytali się po ostatnich testach GP3 i Formuły E Roberta czy nie chciał by też kilku okrazen zrobić ich bolidem .

Pewnie Robert zresztą szybko rozwieje wątpliwości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic nie liczę, ale mam nadzieję, że Robert się wypowie chociaż po tych testach.

Na jakim torze w ogóle to testuje, bo nie czytałem jeszcze całych artykułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem bolid na 2012 to nie był ten, który już on przygotowywał razem z Renault? Czy to był na 2013, już nie pamiętam. W każdym razie mogli go po prostu poprosić o test czegoś co zna dobrze, a w necie szał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Na nic nie liczę, ale mam nadzieję, że Robert się wypowie chociaż po tych testach.

 

 

"To nie będzie zwykła pojeżdżawka... - "[...]gdybym chciał sobie tylko tak pojeździć F1, to wyciągnął bym swój bolid BMW Sauber z 2008 roku, który dostałem od zespołu"

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez silnika na pewno by sobie nim pojeździł No nic, czekamy na konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×