Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Robert ma w ogóle w tym momencie superlicencję? Chyba już dawno wygasła, a bez niej i tak nigdzie nie wystartuje. Czyli najwcześniej (jeśli w ogóle) możemy się spodziewać powrotu to 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pierdoły to mu załatwiają od ręki :) Najważniejsze jak się sam będzie czuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Patricko napisał:

Takie pierdoły to mu załatwiają od ręki :) Najważniejsze jak się sam będzie czuł.

Nie załatwia od ręki bo tutaj jak lekarz F1 mu powie że go z ta ręką nie dopuści to co nie dopuści i tyle . To jest największy problem Roberta po wypadku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w to, że jeśli doszłoby w ogóle do takiej sytuacji, że Renault czy inny zespół chciałby Roberta to lekarz czy licencja byłyby problemem? Nie przy tych pieniądzach i tej stawce. Tym bardziej jeśli przejdzie testy pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weźcie Panowie jaj se nie róbcie. Jego superlicencja stoi w domu na półce z napisem Kanada :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cwir napisał:

No weźcie Panowie jaj se nie róbcie. Jego superlicencja stoi w domu na półce z napisem Kanada :)

Na Superlicencje ma szansę tylko dlatego że FIA zaktualizowana regulamin i może mu przyznać ja za "niesamowite umiejętności" w innym wypadku musiał by jak junior zbierać punkty .

 

PS Test jest dwudniowy , ale zamkniety więc nie będzie materiałów , tak jak nie bo z testów Formuly E.

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test na dziś zakończony. 115 okrążeń, a Renault dość dużo o tym pisze na swoich kanałach społecznościowych. Kto wie, może coś z tego będzie?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał lepsze czasy od ruska, testowali wszelkie różne tempa, w tym kwali, wyścig, itd. W dodatku jeśli przyjechał 115 okrążeń i cieszył jape to wniosek może być tylko jeden, że nie ma już takich ograniczeń jak kiedyś.

 

W dodatku ktoś tam od testów tego bolidu GP3 powiedział, że Robert już nie ma problemu z nawrotami.

 

No jestem cholernie ciekaw co przyniesie przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Patricko napisał:

Miał lepsze czasy od ruska, testowali wszelkie różne tempa, w tym kwali, wyścig, itd. W dodatku jeśli przyjechał 115 okrążeń i cieszył jape to wniosek może być tylko jeden, że nie ma już takich ograniczeń jak kiedyś.

 

W dodatku ktoś tam od testów tego bolidu GP3 powiedział, że Robert już nie ma problemu z nawrotami.

 

No jestem cholernie ciekaw co przyniesie przyszłość :)

Widać że ta operacja która przeszedł po tym jak zrezygnował z WRC musiała mu mocno poprawić sytuację z ta prawa ręką . 

Szkoda że się tak późno zdecydował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Kubicy:

"Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale wiem jedno. Po pracowaniu ponad rok aby się do tego testu przygotować, pojechałem z dobrym stałym tempem w trudnych warunkach"

 

http://powrotroberta.blogspot.com/2017/06/kubica-komentuje-swoj-test-w-f1.html?m=1

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to naprawdę ciekawie. Największą zagadką jest to czy jakiś zespół mimo wszystko się na niego zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, kolejne sztampowe pytania, Robert gadał ogólnikami, a wniosek jest taki jaki znamy, czyli Robert po prostu czeka na oferty, a w międzyczasie robi sobie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dał znać, ze jest gotowy, zrobił sie medialny szum, więc może coś z tego będzie.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krąży plota że Robert miałby zastąpić Palmera na piątkowym treningu na Monzie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nadal oparte na tej samej płocie która ją czytałem, ale wiemy jak to jest z tymi plotami. większość się okazuje prawdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widziałem wypowiedź bossa Renault. ja i tak uważam ze na Goodwood się nie skończy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×