Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Renault by nie inwestowalo tyle czasu w Roberta, gdyby chodziło o jakieś jednodniowe testy. Sami na pewno nie są przekonani jeszcze co do niego, ale jeszcze jakiś kilka testów, Robert się spisze i może zaryzykują. Trzymam mocno kciuki, ale trzeba też chłodno patrzeć na sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Patricko napisał:

Renault by nie inwestowalo tyle czasu w Roberta, gdyby chodziło o jakieś jednodniowe testy. Sami na pewno nie są przekonani jeszcze co do niego, ale jeszcze jakiś kilka testów, Robert się spisze i może zaryzykują. Trzymam mocno kciuki, ale trzeba też chłodno patrzeć na sprawę.

Ale też nie ma co się oszukiwać przy obecnej polityce w F1 jak Robert nie przywiezie ze sobą chociaż połowy kasy którą wnosi do zespołu Palmer to nie ma szans na to żeby dostać miejsce w zespole. 
A umówmy się póki co sam Olimp nie da mu takiego wsparcia finansowego. Skończyły się czasy kiedy kierowca dostaje się do F1 samym talentem , teraz bez wsparcia finansowego sponsorów jest to prawie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, w przypadku jakiegoś młokosa, który jeszcze ma mleko pod nosem to tak, bo wiadomo że taki rozwali bolid kilkukrotnie.

Ale kierowcy z krwi i kości jak Robert to są lata doświadczenia, gwarantowane punkty i jeśli tylko fura pozwoli to wysokie pozycje.

Takich jest już mało, albo są już ustawieni w najlepszych zespołach. 

 

Najważniejsza jest kwestia ręki i jego możliwości. Jeśli udowodni, że będzie w stanie, to myślę że znajdzie się gdzieś dla niego miejsce.

Ale nie wybiegajmy aż tak w przyszłość może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Patricko napisał:

Owszem, w przypadku jakiegoś młokosa, który jeszcze ma mleko pod nosem to tak, bo wiadomo że taki rozwali bolid kilkukrotnie.

Ale kierowcy z krwi i kości jak Robert to są lata doświadczenia, gwarantowane punkty i jeśli tylko fura pozwoli to wysokie pozycje.

Takich jest już mało, albo są już ustawieni w najlepszych zespołach. 

 

Najważniejsza jest kwestia ręki i jego możliwości. Jeśli udowodni, że będzie w stanie, to myślę że znajdzie się gdzieś dla niego miejsce.

Ale nie wybiegajmy aż tak w przyszłość może.

Przypominam że taki tam tylko mistrz światra Raikkonen też wracając do F1 wniósł do Renault wagon zielonych przez swoich sponsorów.

Sorry ale w obecnej sytuacji w F1 ja nie wierzę że Renault powie że eee tam poradzimy sobie bez tych pieniędzy od Palmera i weźmiemy Kubice który wniesie do zespołu całe 0, wywalą Palmera to przyjdzie inny zawodnik z kasą taka smutna prawda.

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie GP to ja mogę oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wyścig w tym sezonie! Uwielbiam taki burdel i przepychanki. Do tego wyprzedzenie Bottasa na samym końcu, niczym w filmie.

Genialny wyścig!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert ma mieć kolejny test w Renault :banderas:

 

Panowie, dzieje się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeździł na Goodwood w Renault. Myślę, że poważnie się zastanawiają czy go nie wziąć na przyszły sezon, a przynajmniej po cichu w to wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeździł jeździł. A dzisiaj artykuły na Autosporcie, BBC..

 

Jak wróci to ocipieje ze szczęścia :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kubica: Daję sobie 80-90% szans na powrót

 

 

 

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 80-90% to było z poradzeniem sobie w bolidzie, a nie na szanse. Prostował to na live czacie z nim (polecam). Tam też zdementował niby że ma mieć kolejne testy, po czym powiedział że jednak w F1 wszystko się bardzo szybko zmienia i nigdy nic nie wiadomo, po czym się okazało dziś że jednak ma te testy :1_grinning:

 

No kerwa mówię Wam on wróci. Ja się popłaczę ze szczęścia chyba wtedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cwir napisał:

Te 80-90% to było z poradzeniem sobie w bolidzie, a nie na szanse. Prostował to na live czacie z nim (polecam). Tam też zdementował niby że ma mieć kolejne testy, po czym powiedział że jednak w F1 wszystko się bardzo szybko zmienia i nigdy nic nie wiadomo, po czym się okazało dziś że jednak ma te testy :1_grinning:

 

No kerwa mówię Wam on wróci. Ja się popłaczę ze szczęścia chyba wtedy :)

A kto się wtedy nie popłacze? Ja pamiętam jak dziś jak wyłem jak doszly informacjie o wypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry finisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finisz spox, całkiem emocjonujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finisz tak, ale ogólnie wyścig do zapomnienia niestety :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIA o starcie Bottasa mówi, że falstart był, ale w granicach tolerancji. Ile wynosi ta tolerancja nie chcą ujawniać, żeby inni tak nie robili.

Mimo wszystko te widełki czasowe powinny być jawne, jeśli już taka głupia zasada istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było tak minimalne, że nawet jakby ktoś chciał to powtórzyć to na 100 pewnie by z 1 raz mu wyszło. Wystartował dosłownie idealnie ze zgasnieciem czerwonego. Sędziowie uznali, że nie było i tylko to się liczy. Jak było to o raptem tysięczne sekundy. Teraz to już tylko gadanie pozostało, a świat kręci się dalej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pan J napisał:

Robert będzie testował RS17 na Hungaroringu.

Póki co tylko plotka więc nie podpalajmy się zbytnio.

Chociaż Prost powiedział że Robert będzie mieć po testach na Paul Ricard jeszcze jedne testy , ale poki co nie sa w stanie ocenic co jest a co nie jest mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sprostowanie, bo ja cały czas myślałem, że chodzi o testy podczas GP na sesji treningowej, a tu chodzi o testy 1 i 2 sierpnia podczas testu młodych kierowców. Także nie widzę dlaczego by nie miał tam pojechać. Jutro jedzie testy we Francji, także zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×