Skocz do zawartości
Pracownik Gazowni

Jak Czyścić Płyty, Usuwać Rysy, Gile Itp...

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi sie wydaje, ze podobny temat jest na forum, ale nie moge go znalesc, jakby ktos znalazl to niech da znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką "szmatkę" do okularów jest delikatna i nie rysuje płyt a usuwa cały bród, osad czy co tam jeszcze. Jest idealna do płyt. Żadne opryski wodą czy mycie mokrą szmatką nie powinny mieć miejsca bytu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

robie dokladnie tak samo zadnych preparatow tylko sucha szmatka najlepiej fakas ircha flanela lub te delikatne do okularow ... i powinno byc ok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką "szmatkę" do okularów jest delikatna i nie rysuje płyt a usuwa cały bród, osad czy co tam jeszcze. Jest idealna do płyt. Żadne opryski wodą czy mycie mokrą szmatką nie powinny mieć miejsca bytu ;)

@up

robie dokladnie tak samo zadnych preparatow tylko sucha szmatka najlepiej fakas ircha flanela lub te delikatne do okularow ... i powinno byc ok

Są to ścierki z mikrofibry. Sam ich używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw do czyszczenia płyt CD/DVD w postaci ściereczek do szczyszczenia wraz z płynem ułatwiający polerowanie płyt oraz płyn usuwanie zabrudzeń znajdujących się na płytach cd i dvd, Ściereczka wykonana z mikrofibry.

Jednostka zamówienia : 1szt.

Anie mówiłem :) a ten płyn to w realu dodatek sama ścierka wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką "szmatkę" do okularów jest delikatna i nie rysuje płyt a usuwa cały bród, osad czy co tam jeszcze. Jest idealna do płyt. Żadne opryski wodą czy mycie mokrą szmatką nie powinny mieć miejsca bytu ;)

Mam takie scierki do okularów z mikrofibry ale np. dzisjaj dostałem GT5 z wymiany na GameTrade no i oczywiście miał być ideał,a pudełko przełamane na pół i płytka otłuszczona i wypalcowana(nadaje się jak dowód rzeczowy w CSI:Las Vegas;).

Przetarłem w/w scierką płytkę i faktycznie odciski palców się ztarły ale pozostały tłuste plamy/rozmycie coś jak zachuchana szyba w zimie:)

I to już nie kce zejść:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, otóz moja plytka z uncharted 2 jest leciutko porysana, a moze nawet nie porysana, tylko pobrudzona, tzn. pod swiatlo widac duzo sladow palcow, lub mycia jej mokra chusteczka. wiecie moze jak ja dobrze wyczyscic? ona swietnie dziala, wlacza sie, wszystko jest ok. ale niedlugo bede sprzedawal na allegro to wole zeby byla czysta..

edit wyczyscilem delikatie sciereczka z woda juz jest czysta ;]

Edytowane przez mac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy mogę użyć zwykłej płytki czyszczącej do przeczyszczenia napędu w PS3? Czy laser nie jest zbyt delikatny na takie zabiegi? Ktoś z Was już próbował tej metody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od płytki, można ona jest ubrudzona. Laser się rzadko brudzi, miałem wcześniej fata, od ponad roku mam slima i nigdy nie miałem problemów z laserem. Nigdy też nie miałem żadnej awarii PS3 (odpukać!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatam

Mam problem z moim ps3 slim 320gb brudzi płyty mianowicie zostawia na nich tłuste smugi na forum pojawił sie już taki temat lecz nie było odpowiedzi.

Z góry dzięki Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×