Skocz do zawartości
Allu

Soul Calibur 4

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Gre

Gra Jest Super Tylko Ma Słaby Według Mnie Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam Gre

Gra Jest Super Tylko Ma Słaby Według Mnie Online

nie pisz kazdego slowa z wielkiej litery o-o jak to wyglada..

z ktorej strony online jest slaby? jak grasz na ranked to moze, ale granie w friend match jest imo bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadac. Nigdy nie gralem w taki tytul jak Soul Calibur. Po filmikach ma youtube stwierdzilem ze to nie dla mnie i mi sie nie podoba. Po czym nagle pojawilo sie demko w PSs. Sciagnalem i sie zakochalem. Ta gra jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pisz kazdego slowa z wielkiej litery o-o jak to wyglada..

z ktorej strony online jest slaby? jak grasz na ranked to moze, ale granie w friend match jest imo bardzo dobre.

Strugal chyba za punkt honoru postawil sobie dopisanie jednozdaniowej, nic nie wnoszacej odpowiedzi do kazdego mozliwego watku. 1 dzien - 68 postow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zebym mial sc4 krytykowac, ale mimo wszystko wydaje mi sie jakos wyjatkowo okrojona w porownaniu do trzeciej czesci. raz ze krotki i banalny tryb kariery (w trojce mozna bylo te rozne drogi wybierac, czy sie trafialy inne czelendze z kolosem, albo innym duchem), a dwa ze nie ma juz tego trybu a'la strategii gdzie sie zdobywalo lvl'e u wlasnorecznie wykreowanej postaci i niby-zamki;d co wiecej sklep itemow/obrazkow/filmikow moim zdaniem w trojce byl duzo bogatszy. nie wspominajac juz o takich pierdolach jak wciskanie odpowiednich guzikow w koncowych demkach (seongmina przechodzilem z 10 razy zeby ta kombinacje wklepac;p), czy odkrywaniu wciaz nowych itemow nawet grajac przez 3 lata versus(do tej pory jakis szit grajac z kumplami odslonie;>). moge sie jeszcze przyczepic do trybu vs special, w trojce te plusy/minusy danej broni wygladaly jakos bardziej przejrzyscie. jednak ciosem ponizej pasa jest brak 'pana sowy', ktorym walki byly imo wyjatkowo emocjonujace, bo nigdy nie bylo wiadomo na jaka bron sie trafi;d mozna wychwalac te innowacje z niszczeniem zbroi i 'special finishem', jednak patrzac na calosc z perspektywy posiadania gry od prawie miesiaca wydaje mi sie ze tworcy jak by sie uwstecznili:/ tak wiec dla sc4 z niechecia powiem 'tak', ale tylko i wylacznie ze wzgledu na tryb online. bo mimo cukierkowej grafiki i duzych biustow, bijatyka nr1 na ps3 pozostaje dla mnie nadal poprzednia czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyna rzecz jaka mnie odrzuca w sc4 duze biusty i ogromne pupy (patrz Ivy)

SC4 to moja pierwsza gra w poprzednie czesci nie gralem wiec nie mam porownania jednak nie dziwi mnie takie potraktowanie trybu single player.

Single to tylko trening przed multi ktory moim zdaniem wymiata :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Single to tylko trening przed multi ktory moim zdaniem wymiata :]

dla treningu jak sama nazwa wskazuje jest opcja 'training'. a tryb story, to tryb story. i czy jest to bijatyka, fpp, czy rpg, to jakas sensowniejsza fabula powinna byc. chociazby dla podtrzymania, bo ja wiem, klimatu:>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka  dobra ale to juz nigdy nie będzie fenomenalny 1szy Soul Calibur na Dreamcasta

Zbyt dużo okrojona, tryb  tower przeciętny mało artów w galeri no i brak Hwanga :/

Bardzo dobry tryb customizacji  ale ogólnie nie spodziewałem się że tak szybko mi się SC4 znudzi ale pozostaje jescze w miare  przystępny online (oby w Tekkenie6 był lepszy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie pytanie co poradzice na 60 floor bo masakra jest :/

1. nie atakuj

2. lez przy krawedzi

3. ????

4. profit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna recenzja . Chyba kupię tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gierka  dobra ale to juz nigdy nie będzie fenomenalny 1szy Soul Calibur na Dreamcasta

Zbyt dużo okrojona, tryb  tower przeciętny mało artów w galeri no i brak Hwanga :/

Bardzo dobry tryb customizacji  ale ogólnie nie spodziewałem się że tak szybko mi się SC4 znudzi ale pozostaje jescze w miare  przystępny online (oby w Tekkenie6 był lepszy )

Zaproś znajomego i Ci się "odnudzi" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wywalilem pada prze okno. Nie moglem sobie poradzic z jednym kolesiem (ponad 55 walk pod rząd) Zawsze o włos przegrywalem. Koniec DS3 do bijatyki wole zyklego pada bez wibracji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez w sc4 nie ma wibracji ? :/

ahh no i gratuluje samokontroli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez w sc4 nie ma wibracji ? :/

ahh no i gratuluje samokontroli ...

Sixaxis odbilby sie od okna, ds3 wybil szybe i polecial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o wibracje tylko ciezar:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oh lol

ja na sixaxisie w ogole nie umiem grac, bo sie czuje jakbym trzymala cos zrobione z papieru i jak za mocno scisne to sie zgniecie :/ powinni jakies ciezarki dodatkowe tam wsadzic xD

tak btw z kim nie mozesz sobie poradzic? online czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W online z jednym kolesiem. Poprostu jest lepszy. Teraz jak gram z jakims i 3 walki przegram to dziekuje za walke i wychodzę. Musze wiecej cwiczyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oh lol

ja na sixaxisie w ogole nie umiem grac, bo sie czuje jakbym trzymala cos zrobione z papieru i jak za mocno scisne to sie zgniecie :/

Serio? Ja jakoś nie mam problemu przełączać się między DS2 i Sixaxis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dostałem swoją kopie Soul Calibura. Jestem zadowolony z zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tej grze sa:

- grafika

- fenomenalna grywalnosc

- poziom trudnosci

- mozliwosc tworzenia postaci

i dopisze jeszcze jak pomysle teraz w pracy jestem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybu singlowego- to faktycznie tylko trening przed multi.I jako taki właśnie, sprawdza się doskonale.

Ja zakupiłem tą grę, ponieważ raz, że jestem fanem serii, dwa-chciaółem właśnie sprawdzić, ajk to wygląda online!!

Powiem jedno-jestem zachwycony!!!!!Troszke laguje niestety(w zasadzie tylko w godzinach "szczytu netowego"), na szczęscie nie przeszkadza to zbytnio cieszyć się grą.

Nic, jak dla mnie wspaniała gra..Idę trenować Ivy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×