Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

To ja nieśmiało dodam coś od Siebie,

Znam seria NFS od początku, w pierwszą część się zagrywałem na pentium75 jako dzieciak

NFS zawsze był tzw. arcadową ścigałką, brak zniszczeń i ich wpływu na model jazdy, szybkie wyścigi i znikomy wpływ otoczenia jak i samochodów "cywilnych" na Nasze poczynania to wg. mnie jeden z podstawowych elementów dynamicznej, mającej dawać 100% fun + adrelina zabawy jaką jest seria NFS.

Oczwiście, zgadzam się - seria się stoczyła baaardzi nisko

Ale, ja od arcadowych ścigałek nie wymagam realizmu, uszkodzeń, wpływu lotu muchy na zachowanie się mojego bolidu na drodze. Tutaj mamy siąść wygodnie i patrzeć jak cały ekran wariuje od prędkości i dynamizmu !!

Nie jest żadnym fanboy`em serii, mam swoje wyrobione zdania na temat wielu serii różnych gier, a rozrywka multimedialna to dalej moje eee, hobby (nawet żona to zrozumiała, wkońcu)

Tak też 3mam mocno kciuki za tą serię, bo głęboko w pamięci mam obraz wielu miłych wspomnień z NFS1 i NFS2

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głęboko w pamięci mam obraz wielu miłych wspomnień z NFS1 i NFS2

nie ty jeden

moze nie tyle co sie stoczyla seria nfs, poprostu wymagania graczy sie zmieniają, ogolnie moda na tuning etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś którekolwiek z tego na filmach?

Wyrenderować to ja sobie mogę nawet Angelinę Jolie i podpisać 'moja dziewczyna', tylko z rzeczywistością to niewiele będzie miało wspólnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, niestety to tylko rendery...

ale Audi R8 wygląda przecudownie oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby miasto z Undercover było wiecznie po deszczu ? A co do R8 - mnie osobiście nie zachwycił. Może dlatego, że nie podobają mi się tego typu konstrukcje. Bardziej lubię samochody typu gran turismo, duży silnik i nadwozie wzorowane na zwykłych samochodach, jak Merc AMG na bazie C klasy. To jest maszyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intryguje mnie bardzo, czy twórcy EA w zamierzony sposób dawkują bardzo mało gameplay`i oraz gamescrean`ów bo wiedzą, że ich najnowsze dziecko, nie pokaże tego co powinno i będzie tylko kolejnym wysokobudżetowym przedsięwzięciem na poziomie taniego sitcomu, czy może to potęgowanie delikatnej niewiedzy, braku większej ilości tzw. zajawek z samej gry ma być dla Nas graczy miłym rozczarowaniem ??? hmmmmm.......

A i nie chcę być źle odebrany, jeśli gdzieś już to pytanie padło, ale czy ktoś z Was orientuje się czy będzie wydane demo?? Bo tak w ciemno kolejnego NFS`a kupować, to trochę jak wpakować dziś kasę na fundusz inwestycyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Audi R8 nie wygląda przecudownie?

podzielam uwagę

acz jestem tego samego zdania co TheMichal

Audi A5...

i nie koniecznie musi byc jakies wielkie sportowe cholerstwo, RS4 tez boskie

dobra, to nei forum motoryzacjne ^^

co do dema UC to nei bylbym tego zdania, poniewaz demko ProShita bardzo mi sie spodobalo - wkoncu przejechanie dwoch wyscigow - a jak bylo z pelną wersją gry, sami wiemy

imo demo to tylko pokaz fizyki jazdy wiec mozna na to nie zwracac uwagi i spojrzec raczej na fabule gry bo jak wiemy ostatnie nfsy raczej model jazdy mialy ten sam wiec wątpie zeby nastąpily jakies znaczące zmiany (oprocz HDS) ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trasa po mieście w PS zapowiadała dobra gre, a wyszło gówno jakich wiele na koncie EA. Co do AUDI to mnie nei zachwyca, bo naprzeciwko Media Markt jest salon Audi i stoi tam R8, co oznacza, że widzę 2 razy w tygodniu (kiedyś stały nawet dwa ). Tak to jest jak mieszka się w super-nowoczesnym mieście jakim jest Bielsko-Biała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid... masz farta

u mnie naprzeciwko MediaMarktu jest salon Skody ^^

(tez niemieckie, teoretycznie...)

GDANSK ^^ / tj mieszkam w gdynii ale w MM jest w Gdansku xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SDRaid... masz farta

Nie chciał bym cię dobijać, ale co mi tam . Ostatnio stała RS4 (zarąbiście wygląda ), jest TT (pomarańczowe, ale akurat tutaj pasuje... jak Focus'owi STI), jest A6, jest A5, jest Q7, jest Allroad. A co do R-ósemek to była czarna, a zawsze stoi biała Zapraszam do Bielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chciał bym cię dobijać, ale co mi tam . Ostatnio stała RS4 (zarąbiście wygląda ),

grrr, RS4 xd

ja tam mam ogolnie mam audi wiec mnie tak latwo nie dobijesz ^^

Strugal, czy - ty - jestes - normalny ?

nastepna osoba ktora porowuje GT5 z nfs czy to z GRIDem

ludzie... apokalipsa oO

teoretycznie rzecz biorąc mozesz MotorStorma porownac z GT5, tez wyscigowka, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam ogolnie mam audi wiec mnie tak latwo nie dobijesz ^^

Zależy jakie xD A tak na serio to pisałem to do Hadesa, tylko że zapomniałem, iż odpowiadam na twój post :|

Co do salonu, to mają też A8 W12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie xD

Audi 80 z 93' to nie jest xD

to mają też A8 W12.

ok, wygrales... ^^

lololo, zgadzam sie ale nie do konca, nie koniecznie ssie, poprostu wszyscy oczekiwali lepszej gry a tu takie cus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, wygrales... ^^

A tak poza tym to mamy najnowocześniejszy salon Audi w Polsce (szkoda, że nie na świecie xD). Po drodze jest jeszcze BMW, a na tej samej drodze jest SEAT, Volkswagen, Subaru, Mazda, Chevrolet, Kia, Fiat (fabryka i salon), Lancia, Alfa Romeo, Honda, Ford, Volvo... Brakuje tylko Skody

A co do gry to nie spodziewam się hitu, ale porządnej, grywalnej gry, przy której spędzę więcej niż 10 godzin mojego życia (Carbon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ! a ja mam na tej ulicy co meida (oj dluga jest) Honda, Kia, Toyota, Ford, Renault, Opel, Citroen, SKODA ;P,!

(jezu, jak duzo salonow xd nie zastanawialem sie nad tym do teraz xd)

racja, carbon to jakas pomykla - w 2-3 dni przeszedlem - ale niestety slyszalem glosy ze Undercover tez bedzie przykrotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ha ! a ja mam na tej ulicy co meida (oj dluga jest) Honda, Kia, Toyota, Ford, Renault, Opel, Citroen, SKODA ;P,!

(jezu, jak duzo salonow xd nie zastanawialem sie nad tym do teraz xd)

A tak, zapomniałem o Renault

Co do ilości salonów to mało macie na tej jednej ulicy. Aha, jeszcze Citroen i Opel A tak poza tym to mamy jeszcze Nissana, Peugeota, Toyote i pewnie jeszcze jakiś, ale już nie pamiętam xD

racja, carbon to jakas pomykla - w 2-3 dni przeszedlem - ale niestety slyszalem glosy ze Undercover tez bedzie przykrotki...

No mi chyba 4, ale mało grałem dziennie (pamiętam, że po godzinie miałem 27% ).

EDIT: Dla fanów Audi S4! Nowe zdjęcia http://www.desktopmachine.com/framepic.php...&size=s1280 Lukajcie na większe numerki (po prawej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wlasnie moje ukochane audi (tj ulubiony model) nooo moze jeszcze bardziej lubie RS4 xd

czemu ? bo bardziej praktycznie niz A5

----

dosyc istotne info na temat UC....

NIE BEDZIE DEMA !

powod to podobno brak czasu...

oby byl powod (zrobienie - conajmniej - dobrej gry)

43185035qw5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dosyc istotne info na temat UC....

NIE BEDZIE DEMA !

Hehe, info chyba sprzed 2 tyg, ale wydawało mi się, że ktoś już o tym napisał. Sprawdziłem i pusto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie tak wydawalo ^^ a tu prosze

---

btw, podobno widoczne na renderach odpryski wody z kaurz bedą widoczne podczas jazdy ^^ tak bynajmniej pokazuje jeden z nowszych gameplayow

celowo o tym wspominam bo ktos gadal zeby tym sie nie podneicac bo i tak tego nie bedzie w grze a wyrenderowac mozna wszystkO ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gadałem

Zdania nie zmieniam :]

Lepiej się miło rozczarować niż...niemiło

No to edycja

Oglądałem zwiastun R8 w HQ. Nijak to nie przypomina prerenderów :] Cuś tam wylatuje spod kół. Ale to na pewno nie to co na screenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×