Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

witam! wie ktoś może czy fifa09 na ps3 bedzie miala polskie menu i polski komentarz. dzieki pozdraeiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także wyczekuję nowej Fify,edycja 08 była moim zdaniem nieco zrobiona po macoszemu w stosunku do wersji z 360-tki. Miałem obydwie i to przy tej drugiej spędziłem więcej godzin.

Fifa 09 to według zapewnień producenta 250 usprawnień w rozgrywce,od zupełnie nowej fizyki piłki,aż po wszelkie smaczki,typu wiele animacji kontuzji,fauli,animacji piłkarzy...itd. Czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 08 tez pogrywam na klocku, rzeczywiscie jest lepsza, slyszalem ze po pierwszych testach wersje na maszynke MS i Sony sa niemal identyczne. Oby, bo mam dosc placenia na XLive, 3mam klocka dla GoW2 tylko i wylacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda pre-ordera nie mam, ale gotówka przygotowana na kupno Jeśli do gameplaya z EURO2008 wprowadzą 250 poprawek będzie gra doskonała, bo już EURO dawało dużo frajdy. Szczególnie ciekawią mnie pojedynki 10v10 w sieci - pewnie ciężko będzie znaleźć dobrych graczy (by było bez lagów), ale jeśli się uda będzie bardzo ciekawe doświadczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom tryb 10 vs 10 byl moim marzeniem jeszcze z czasow pesa na ps2 mam nadzieje, ze debiut nie okaze sie klapa to bedzie cos! na turnieje beda jezdzic cale druzyny dreams are coming true ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy polski komentator jest atutem. Graliście w pes'a 6? Wiadomo coś wiecej o fifie? Termin to chyba końcówka września. a jakie ligi? jakie poprawki? fizyką dorówna produktowi konami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy polski komentator jest atutem. Graliście w pes'a 6? Wiadomo coś wiecej o fifie? Termin to chyba końcówka września. a jakie ligi? jakie poprawki? fizyką dorówna produktowi konami? 

komentarz panow Szpakowskiego i Szaranowicza w Fifa 08 to jak do tej pory najlepszy jaki uslyszalem! nie twierdze, ze jest doskonaly, ale najlepiej dopracowany ze wszystkich.

Grales w Euro? w odniesieniu do poprzedniej (obecnej?;-) Fify oraz Euro wlasnie ma byc 250 poprawek: fizyka, gameplay, reakcje zawodnikow, nowe tryby - wszystkie te informacje znajdziesz na stronach Fify i EA. Jest tego cale mnostwo w zapowiedziach, co zostalo zrobione - czas pokaze.

W ktoryms wywiadzie, koles z teamu pracujacego nad Fifa byl bardzo pewny siebie i mowil z wielkim optymizmem, kiedy opowiadal o swoim nowym dziecku i troche mnie zarazil tym zarazil

Co do dorownywania fizyka, to moim skromnym zdaniem juz 08 dorownala, moze przegonila fizyke Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to mnie przekonałeś. Kupie Fifę, ale na twoją odpowiedzialność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, wydaje mi sie ze warto poczekac na dema, one powinny nieco rozjasnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem jakims fanbojem ale fifa nigdy nie przebije PES'a bo poprostu nie jest tak dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem jakims fanbojem ale fifa nigdy nie przebije PES'a bo poprostu nie jest tak dobra...

ja tez jestem fajnem dobrej pilki, bez wzgledu na to czy to fifa czy pes, ale najzwyczajniej ostatni rok pokazal, ze strony sie troche odwrocily to jest fakt, nie fanbojstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi to powiedziec (zawsze bylem fanem PES`A) ale fifa w tym roku wyglada duzo lepiej i chyba juz przegoni pesa,pod wzglem grywalnosci, grafiki, licencji, itp......kupi sie obie najwyzej giery;]

a tak apropo ile dales za pre-orderka...?

i jeszcze jak sadzicie jaka cena moze byc mniejwiecej na sklepach internetowych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi kochani kiedy na pss planowane jest pojawienie sie fify demo. Data premiery tutaj w uk to 3 pazdziernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dał 210zł. Po tyle chodzą na allegro i że wysyłka prawdopodobnie 30.09. Zgadłem? Ale żeby nie było Zaraz się okaże że 180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kochani kiedy na pss planowane jest pojawienie sie fify demo. Data premiery tutaj w uk to 3 pazdziernika.

11 września.

Czytaliście tekst w najnowszym N+? Wydaje sie, że w tym roku Fifka może zarządzić. Sprawdzi się demko i może kupie... pierwszą Fife w swoim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie teraz widzialem za 210zl, 199zl a pozniej moze bedzie deko taniej jak bedzie blizej premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciezko mi to powiedziec (zawsze bylem fanem PES`A) ale fifa w tym roku wyglada duzo lepiej i chyba juz przegoni pesa,pod wzglem grywalnosci, grafiki, licencji, itp......kupi sie obie najwyzej giery;]

a tak apropo ile dales za pre-orderka...?

i jeszcze jak sadzicie jaka cena moze byc mniejwiecej na sklepach internetowych ??

dalem 179zl w sklepie psx extreme. do tego gratis, pen 2gb taka promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to wsumie normalna cena bo na allegro sa drozsze,po wyplacie tez zloze u nich zamowienie;] widze ze pes 09 tez juz nawet jest...hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zamowilem za 179 ;D ciekawe czy pena dostane:P

Pes nie ma szans z nowa fifa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez juz zamowienie poszlo na fife a pozniej pojdzie na pes mam nadzieje okaze sie po demach obydwu gier;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pes nie ma szans z nowa fifa:)

Przekonamy się już w najbliższy czwartek, gdy na PSS wyląduje demka tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby dema pokaza i nie ktorzy beda juz mieli wyrobiona opinie na temat gry ktora kupia;] ja np musze spedzic troche wiecej przy grze zeby wydac opinie mysle ze demo jest zbyt krotkie aby ujrzec caly efekt danej gry...no ale 1 wrazenie juz jakies tam bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×