Skocz do zawartości
BooLoo

2krotne podłączenie ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy da się podłączyć PS3 tak jak ja to myślę.

TV crt przez standardowe kabelki, scart.

Projektor przez hdmi-hdmi

Dzwięk optycznie do amplitunera.

I teraz czy da się to bez żadnego przepinania i przestawień opcji odpalać na zmianę, czyli chce z projektora to leci z projektora, chcę z TV to wyłączam projektor i leci przez TV. Dzwięk w jednym i drugim przypadku osobno odpalony z ampli.

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bedziesz musial przestawiac konsolke, z sd na hdmi i odwrotnie zeby uaktywnic wyjscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I teraz czy da się to bez żadnego przepinania i przestawień opcji odpalać na zmianę, czyli chce z projektora to leci z projektora, chcę z TV to wyłączam projektor i leci przez TV. Dzwięk w jednym i drugim przypadku osobno odpalony z ampli.

   

Bez przestawiania opcji to nie. Za każdym razem musiałbyś wchodzić w display settings. PS3 preferuje HDMI jako port przesyłania obrazu, więc domyślnie korzystałbyś z projektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez przestawiania opcji to nie. Za każdym razem musiałbyś wchodzić w display settings. PS3 preferuje HDMI jako port przesyłania obrazu, więc domyślnie korzystałbyś z projektora.

Czyli musze tylko pamiętać że po zabawie z projektorem, przed jego wyłączeniem zmienić video seting na te drugie wyjście i bedzie ok? No bo odwrotnie to chyba nie muszę o tym specjalnie pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilka takich przypadków - przy przejściu ze SCART na HDMI musisz też zmienić. Albo resetować konsolę poprzez przytrzymanie włącznika kilka sekund - tylko że wtedy resetują się wszystkie ustawienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było kilka takich przypadków - przy przejściu ze SCART na HDMI musisz też zmienić. Albo resetować konsolę poprzez przytrzymanie włącznika kilka sekund - tylko że wtedy resetują się wszystkie ustawienia...

z ciekawosci sprawdzilem wczoraj u siebie i.... raz przelaczylo sie automatycznie, a z ktoryms razem nie (WTF?). Takze, loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×